сделать темную комнату светлее

10 простих порад як зробити темні кімнати світлішими

Якщо ви хочете додати більше денного світла або ви намагаєтеся вибрати обробку, яка прикрасить ваш простір і настрій, подивіться на 10 простих порад як зробити темні кімнати світлішими.

Доведений факт, що люди почуваються краще в будинку, який має велику кількість природного світла, але й повз це має світле оздоблення в стилі.

1. Пройдіть через ваш будинок та оцініть темні ділянки 

Якщо ви жили у вашому будинку довгий час, швидше за все ви звикли до його темних областей. Гардероб, вітальня та спальня, які не приносять у достатній кількості природного світла, кольорова гама та темні меблі вашого інтер’єру змушують почуватися як у чорній дірі. Перед тим як ви можете прикрасити ваш інтер’єр, вам потрібно зрозуміти, які фактори створюють темне почуття. Вам необхідно більше вікон у вашому інтер’єрі або світлі кольори на стінах, можливо менш громіздкі меблі темних тонів у ваших приміщеннях?

зробити темну кімнату світлішою_1

2. Комбінуйте натуральні насичені кольори та білий у вашому стилі

Якщо вашому будинку необхідно тепло, ви можете використовувати гамму натуральних насичених кольорів, таких як капучино, бежевий, сірий, зелений, тепла помаранчева гама. Коричнева, біла, пісочна засмага надзвичайно універсальні і чудово виглядають при розміщенні поряд з темними дерев’яними підлогами, дверима і важкими дерев’яними меблями.

3. Темна стеля із вбудованим освітленням

У багатьох будинках темно-забарвлені стелі або навіть обшиті деревом створюють драматичний настрій у кімнаті.

Світильники, що вбудовуються, можуть скрасити стелю не будучи нав’язливими до ока і тим самим роблячи темну кімнату світлішою.

зробити темну кімнату світлішою_2

4. Комбінувати світле оздоблення у темній кухні 

Якщо ви любите вигляд багатого та темного кольору кухні та темний настил розгляньте можливість використання більш легкого оздоблення стільниці або можете комбінувати світлі елементи у вашій темній кухні. Ви будете здивовані тим, як ваша кухня стала приємнішою для роботи, коли в ній багато світла. 

5. Зробіть акцент у темній кухні на підвісні світильники, що виконують подвійну роль.

Якщо у вашій кухні темно лише у певних областях, ви можете компенсувати це підвісними світильниками. Також прикрасить темний кут і зробить кухню красивішим і світлішим освітленням над барною стійкою.

зробити темну кімнату світлішою_3

Таким чином ви робите темну кімнату світлішою і додаєте підвісний світильник акцентом, який освіжає решту кухні.

Виробники освітлення мають безліч дизайну підвісних світильників зі скла, нержавіючої сталі, мозаїки та навіть ремісничого видувного скла.

6. Принесіть світло у вашу драматично темну спальню

Коли стіни, постільна білизна, підлога та аксесуари все в темних тонах, це може позначитися на вашому стані та настрої після довгого робочого дня. Якщо вам подобається драматичний дизайн, розгляньте варіант про включення м’якого освітлення в темних областях. Ви можете розмістити освітлення на дисплеї вбудованої полиці, таких як шайба, або освітлення під шафою. Спробуйте розміщення акцентних світильників, таких як підвісні та настільні лампи з м’якими абажурами, що світяться.

зробити темну кімнату світлішою_4

7. Досягнення балансу між темним та світлим у вашій спальні

Ваша спальня є одним з небагатьох місць у вашому будинку, яке по-справжньому є вашим, і ви не повинні порадувати своїх гостей, єдина важлива людина тут, це ви! Якщо у вас є темні стіни, чому б не створити контраст зі світлою постільною білизною в м’якій гамі, масло жовтого кольору, або різні відтінки брудно-білого кольору, кинути подушки для декору спальні, щоб дати вашій спальні збалансовану та спокійну атмосферу.

зробити темну кімнату світлішою_5

8. Вибір правильного темного кольору для вашої кімнати

У вас є кімната, в якій вам необхідно спроектувати дизайн, але ви не наважуєтеся використовувати темні кольори. Не уникайте темних кольорів! Вони є чудовим способом принести драматичну естетику вашого простору та додають індивідуальності. Спочатку оцініть джерела природного світла в кімнаті. Чим більше вікон та дверей, тим темніший колір стін може бути. Якщо ж у вас дуже маленькі вікна або тільки одне, можна вибрати легші відтінки темного, щоб кімната здавалася яскравішою і більшою.

зробити темну кімнату світлішою_6

9. Освітлення темної вбиральні

Найчастіше вбиральня є темною кімнатою так як не має природного світла і проектується в глибині спальні. Є засоби пролити світло на цю темну кімнату. Освітлювальні прилади, такі як підвісні світильники і освітлення, що вбудовується, може принести додаткове підсвічування до туалетного столика, а також в інших куточках. Розгляньте варіант із дзеркалом, яке буде відображати світло, яке у вас є.

зробити темну кімнату світлішою_7

10. Провести природне світло у вашу вбиральню

Замість того, щоб думати, що ви застрягли в темній шафі, розгляньте питання про додавання вікна, що висвітлить кімнату без втрати цінного простору стіни. Якщо ваша шафа знаходиться на внутрішній частині вашого будинку і не має зовнішню стіну, ви можете встановити тунельний ліхтар (світловод), який приносить світло з даху вниз до вашої вбиральні. Вони відрізняються низьким енергоспоживанням, тому що вони не використовують електроенергію.

Сподіваємось наші поради будуть Вам корисні. Удачі у створенні затишку!

Коментарі