10 свіжих ідей для сучасної спальні

Вибираючи колір для сучасної спальні, треба зрозуміти, як ви відчуваєте на собі певний відтінок. Колір впливає на нас набагато більше, ніж ми думаємо.

Замість того, щоб керуватися лише тим, як виглядає колір або чи є він популярним у соціальних мережах, задійте всі свої органи чуття. Намагайтеся по-справжньому відточити те, що вам подобається, з чим ви можете жити, і атмосферу, яку воно створює, перш ніж зупинитися на відтінках для ідей вашої спальні.

Сучасні ідеї для спальні

Якщо ви не починаєте з нуля, подумайте про меблі, які вже є у вашій спальні, і з якими кольорами вони сумісні. Можна повністю змінити вигляд кімнати, не замінюючи великі елементи. Більше того, за допомогою фарби або нових шпалер і подушок, оновлення спальні – це проект, який можна завершити за вихідні.

1. Скористайтеся ефектом плямистої штукатурки

Вибір шпалер або фарби з крапчастою або амбре обробкою замість суцільного блоку кольору створює більш заспокійливу та сучасну атмосферу. Це також дозволяє повторювати будь-яку кількість тонів у палітрі за допомогою аксесуарів. 

Щоб збалансувати та заземлити схему кімнати, включіть ті тони, які знаходяться на найтемнішому та найсвітлішому кінці колірного спектру, а також деякі в середині. Теракотова подушка з китицями та блідо-білі підвіски відіграють важливу роль у поєднанні образу.

2. Поєднання шавлія зелена і рожевий

Більшість відтінків зеленого ідеально підходять для спальні, оскільки було доведено, що кольори природи заспокійливо впливають на нашу нервову систему. Кухні із зеленою шавлією можуть бути в тренді, але ідеї для спальні із зеленим шавлієм також популярні. Особливо акцентовані пастельні відтінки рожевого.

Відчуття перебування на природі чудово впливає на наше психічне здоров’я. Таким чином, колір все більше асоціюється з доглядом за собою, що робить його популярним вибором для спальні.

При правильному використанні цей нестимулюючий відтінок може навіть допомогти покращити сон. Шавлія, будь то світлий шавлія чи темний відтінок, є розслаблюючим і заспокійливим кольором, який може допомогти людям розслабитися після довгого дня, підтримуючи сон і догляд за собою.

3. Зробіть це просто за допомогою білого фону

Білий колір завжди є хорошим вибором для стін вашої спальні. Він не тільки виглядає чистим і свіжим, але і є універсальним фоном, який може поєднуватися з різними стилями, включаючи сучасні ідеї спальні.

4. Вибирайте заспокійливі відтінки теракоти

Для багатьох з нас відтінки теракоти є нагадуванням про спокійний літній відпочинок на сонячних місцях. Теракотова плитка та ряди симпатичних червоних горщиків для рослин є основним продуктом у багатьох жарких місцях.

Частково з цієї причини ці тонкі асоціації роблять теракотовий гарним вибором кольору для сучасної спальні. Додайте інтересу, пофарбувавши, багет на кілька тонів темніше, ніж стіни. Потім введіть більш темні і світлі тони через меблі, а також візерункові жалюзі, килими та аксесуари.

5. Створіть сучасну скандинавську атмосферу

Простий скандинавський стиль – це образ, від якого ми ніколи не втомлюємося. Завдяки чистим лініям, невибагливим формам і природним тонам він має стійку привабливість, яка не зникає швидко, а також ідеально підходить для ідей маленької спальні.

6. Шари текстур

Ми схильні вважати прибережний стиль літнім, але він все одно може виглядати затишно, якщо додати багато текстур. Окрім постільної білизни та жалюзі, розглянемо також ідеї обшивки стін та шпалер для спальні .

Вибираючи шпалери, важливо вибрати правильний колір та візерунок, щоб вписати їх у схему дизайну вашого інтер’єру. Додавання шпалер з унікальною текстурою додасть простору значної глибини та тепла.

7. Глибокі відтінки синього

Дизайнер інтер’єру Йоко Клоеден використала темні та похмурі кольори, щоб створити ефект кокону в цій ідеї синьої спальні, яка є результатом переобладнання лофту. Вона навіть пофарбувала віконні рами та вироби з дерева в темний тон.

8. Сонячний жовтий

Незалежно від того, якого кольору небо, де ви живете, щодня легко прокидатися з сонячним світлом, з жовтим вкрапленням. Хоча, оскільки це енергійний колір, використовуйте його помірно в спальні, якщо ви хочете розслабитися, коли ви перебуваєте вночі.

Для стильного, дорослого сучасного образу, вибирайте гірчичний жовтий і охристий, а не основні тони, як акцентний відтінок. Поєднуйте їх із вугільними, блідо-сірими та білими ідеями спальні , щоб створити яскраву та веселу схему, не надто стимулюючий.

9. Внесіть ботанічні відчуття

Тенденція до біофільного дизайну навряд чи зникне найближчим часом. Це пов’язано з нашим зв’язком з природою і з’явилося, оскільки зараз багато з нас живуть у містах.

Ботанічні принти та відтінки зеленого — чудовий спосіб внести цей дух у дім. Створюючи відчуття, подібні до зелених насаджень, ефект розслабляє та освіжає водночас.

10. Контрастні візерунки та принти

Якщо вам не подобаються перевороти, пов’язані з декоруванням кожні кілька років, нейтральна звичайна біла палітра стане вам на користь. Білі стіни, звичайно, не нудні. Це значно полегшує сезонне освіження спальні за допомогою комплектів весняно-літньої або осінньо-зимової постільної білизни.

Контрастуйте та поєднуйте візерунки та принти з візерунками на шторах, жалюзі, ковдрах чи пледах. Щоб він виглядав заспокійливо, а не хаотично, виберіть один або два кольори, які повторюються в кожному візерунку. Таким чином у вас буде спільна нитка, яка пов’язує їх усіх разом.

Прокрутити вгору