комфрт в интерьере3

4 найважливіші поради для максимального комфорту в інтер’єрі.

Комфорт вашого будинку залежить від гармонії вашого власного смаку з елементами дизайну інтер’єру.

Є прості способи, за допомогою яких Ви можете комбінувати елементи дизайну з особистістю, щоб ваш будинок витікав особливу теплоту.

Почніть із пошуку поглядом того, що вам відверто не подобається. Переставте меблі навколо згідно деяких законів фен-шуй або точно визначте області приміщення, де відчувається відсутність затишку.

І після перевірте, чи вийшло у Вас зробити ваш інтер’єр більш комфортним за наступними порадами.

комфрт в інтер'єрі2

Використовуйте подушки та покривала

Ніщо так не надає тепла та затишку, як накинуте м’яке покривало на улюблене крісло. Покривала та подушки можуть перетворити голий диван на пишну вітальню. Слідкуйте за дизайном інтер’єру. Оксамитові золоті подушки з пензликами будуть виглядати естетичніше, ніж сміливі чорно-білі смугасті подушки. Використовуйте подушки та покривала, які доповнюють тематичні кольори та настрій простору. Пограйте та додайте індивідуальності. Пам’ятайте – комфорт це те, що близько і знайоме вам, що відображає ваш характер.

комфрт в інтер'єрі1

Виберіть візерунки, текстури та кольори, які будуть працювати на вас.

Збалансуйте всі візерунки . Занадто багато використаних візерунків можуть створити відчуття дисгармонії чи дискомфорту. Розгляньте м’якіші, спокійніші візерунки для штор, стінових матеріалів, а також килимів або поєднуйте сміливі візерунки з приглушеним фоном. Виберіть текстури, які створюють м’якість, такі як бавовна або мережива. Використовуйте кольори розважливо. Теплі кольори, такі як помаранчевий та червоний, мають вогняну теплоту. Холодні кольори, як блакитний чи сірий заспокоюватимуть вас.

комфрт в інтер'єрі

Зробіть інтер’єр чимось особистим та інтимним.

Додайте елементи, які викликають у вас теплі спогади, викликають натхнення, розвивають вашу уяву та особистість. Чи це прекрасна скульптура, яку ви підібрали на ярмарку ремесел у Лісабоні або фарфоровий сервіз, що залишився від вашої прабабусі, особисті речі, які мають важливе значення для вас. Прикрасьте ваш простір картинами та фотографіями. Помістіть улюблені книги на журнальний столик. Розставте кімнатні рослини у кожній кімнаті.

Регулювання освітлення та температури.

Освітлення і температура настільки ж важливі для візуального та тактильного комфорту вашого будинку, як будь-який інший елемент. Вони створюють настрій та впливають на почуття легкості вашого тіла. Освітлення, що є занадто жорстким або нав’язливим, змусить вас відчувати себе тривожно, а в погано нагрітій кімнаті не буде комфортно, незалежно від того, наскільки прекрасно вона виглядає.

Ваш вибір освітлення повинен працювати в єдності зі стилем кімнати та доповнювати розмір та призначення простору. Наприклад, настільна лампа дасть вам зовсім інший результат, ніж підвісний великий світильник у розважальній кімнаті.

Ці поради перевірені та протестовані багатьма дизайнерами. Більше комфорту вашого інтер’єру знаходиться всього за кілька кроків.

Прокрутити вгору