9 покращень будинку, які збільшують ціну при продажі

Ви переросли свій будинок? Якщо вам потрібно більше місця, але ви не можете дозволити собі переїхати або занадто сильно любите свій район, щоб поїхати, подумайте про те, щоб зробити надбудову.

Уявіть собі будинок з новою повністю відремонтованою кухнею або кімнату відпочинку з килимовим покриттям у підвалі для дітей. Поліпшення будинку не тільки роблять простір приємнішим для життя, але й можуть підвищити цінність вашого будинку. Це може бути особливо корисно, перш ніж ви почнете процес оцінки вашого будинку.

Ось 10 покращень для збільшення вартості будинку та передбачувана рентабельність інвестицій * у кожний проект:

1. Додавання робочого кабінету | 43%

Робота віддалено з дому стає все більш популярною, і багато покупців шукають спеціальний домашній офіс. Оновлення можуть включати шафи, вбудований стіл, достатню кількість розеток та дротовий високошвидкісний доступ до Інтернету.

2. Модернізація кухні 70%

Нові шафи, стільниці, побутова техніка та плитка можуть додати значну цінність вашій кухні, яка часто є найвідвідуванішою кімнатою в будинку. При необхідності купіть новий набір змішувачів, додайте нові ручки на дверцята шафи та замініть застарілі світильники. У той час як повторне оздоблення або заміна дверцят шафи може стати дорогим, фарба може додати свіжий вигляд за невеликі гроші.

3. Ремонт чи додавання ванної кімнати | 78%

Додавання додаткової повної або половинної ванни може зробити ваш будинок привабливішим для покупців з великими сім’ями. Новий змішувач, встановлений у душі та у раковини, може освіжити всю ванну кімнату. Так можна поновити світильники. При необхідності повторно затріть ванну та оновіть душ. Нові рушники та килимки для ванної кімнати стануть відмінним доповненням до вашого будинку.

4. Готовий підвал 70%

Закінчений підвал не тільки може збільшити вартість вашого будинку, він збільшує корисну площу квадратних метрів. Готовий підвал можна використовувати як кімнату відпочинку, кімнату для тренувань або навіть невелику квартиру за наявності відповідних дозволів та страховок для орендодавця та орендаря.

5. Готова мансарда 60%

Не зупиняйтеся на підвалі, обробка горища може додати ті ж переваги і зробити ваш будинок більш придатним для життя. Правильна ізоляція горища дозволить знизити витрати на опалення та підвищити цінність вашого будинку.

6. Ізоляція вікон | 70%

Витрати на опалення та охолодження можуть справді зрости, якщо у вашому будинку старі протяги. Нові ізольовані вікна – відмінне вкладення, оскільки вони можуть підвищити цінність вашого будинку, окупаючи себе за рахунок економії енергії.

7. Додавання вінілового сайдингу | 88%

Новий вініловий сайдинг, популярний через низькі вимоги до догляду та довговічності, може омолодити зовнішній вигляд старого будинку та захистити його від негоди. Це також може значно збільшити вартість будинку.

8. Оновлення даху | 60-65%

Якщо вам потрібний новий дах, подумайте про його заміну, перш ніж виставляти свій будинок на продаж. В той час як деякі покупці шукають будинок, що потребує ремонту, більшість воліла б знайти будинок, готовий до заселення.

9. Інтер’єрне фарбування | 75%

Свіжий шар фарби освіжить будь-яку кімнату. Збираючись продати, фарбуйте кімнати свого будинку в нейтральні тони; деякі сміливі кольори можуть відштовхнути покупців. Чи є шпалери? Зніміть та перефарбуйте.

Гроші, які ви вкладаєте в ремонт, можуть підвищити продажну ціну вашого будинку або все це може призвести до проживання в будинку вашої мрії без необхідності зрушуватися з місця. Які б покращення ви не робили для збільшення вартості вашого будинку, обов’язково захистіть свої вкладення за допомогою страховки. Чи є інші ідеї щодо благоустрою будинку? Повідомте нам свою стратегію покращення будинку у коментарях нижче.

Прокрутити вгору