увлажнить воздух в квартире_4

Декілька порад як правильно зволожити повітря в квартирі

Повітря ми вдихаємо кожну секунду і навіть не замислюємося, настільки воно потрібне для нашого організму. Від нестачі кисню в нашому організмі відбувається виснаження нервової системи, знижується наша активність та працездатність, з’являється безсоння або навпаки, сонливість та багато різних інших неприємностей.

Щоб цього уникнути, ми розповімо, як правильно зволожити повітря в квартирі.

Це стосується і тих моментів, коли в квартирах або будинках використовується центральне опалення, ми починаємо відчувати сухе повітря та страждати від нестачі вологості повітря. Недостатня вологість повітря негативно впливає на нашу шкіру – стягує її і пересушує, що призводить до раннього старіння і навіть алергічних реакцій.

Щоб такого не сталося, нам потрібний зволожувач повітря. Вони поділяються на кілька типів і кожен має своє призначення.

зволожити повітря у квартирі

— Існують зволожувачі повітря, які зволожують повітря у квартирі за допомогою холодної пари, і зазвичай їх встановлюють у приватних будинках та міських квартирах.

зволожити повітря у квартирі_1

– Ультразвукові зволожувачі виконують свої дії за допомогою дрібного розпилення за допомогою ультразвуку. Такі варіанти найбільше придатні для кімнатного використання. А ось зволожувачі-розпилювачі відмінно працюють у масштабних виробничих приміщеннях та виконують свою функцію за допомогою розпилення дрібними цівками води.

 Також для домашнього застосування існують легші варіанти зволоження повітря у квартирі.

зволожити повітря у квартирі_2

— Це кімнатний фонтанчик, акваріум та розведення декоративних рослин, які сприяють утриманню вологості у квартирі.

зволожити повітря у квартирі_3

Який варіант зволожувача для повітря вам обрати – вирішуйте самі, а ваше рішення залежить від того, як ви ставитеся до свого здоров’я. Тепер ви знаєте, як зволожити повітря у квартирі за допомогою зволожуючої техніки та простими побутовими засобами.

Прокрутити вгору