Купувати собі квіти – це тренд TikTok, який ми всі повинні прийняти

Це основа всіх запропонованих нами соціальних відео: ми бачимо дівчину в найрозкішнішому вбранні, яка йде на місцевий ринок або в продуктовий магазин, щоб купити свіжий букет квітів. Вона приходить додому, акуратно розставляє їх у приголомшливій вазі, а потім сідає на диван. Яка нагода? Немає — вона просто собі їх подарувала.

Це квінтесенція догляду за собою та точка, де догляд за собою та прикраса перетинаються: купити собі квіти – це простий жест, який має великий вплив, і нам подобається ця тенденція.

Хто краще, ніж експерт із квітів, може поділитися, чому цей тренд набуває популярності? Засновниця улюбленої служби доставки квітів в Instagram, ділиться своїм поглядом на те, як подарувати собі букет.

З такою кількістю соціальних платформ і цифрових стосунків, які потрібно підтримувати, певна радість справді може допомогти вам. Нагородити себе красивим, значущим подарунком — це ідеальний спосіб нагадати собі, що ти крута, ти прогресуєш.

Квіти завжди асоціювалися з особливими подіями. Зазвичай ваза з квітами стоїть на стільниці лише після закінчення школи, ювілею чи дня народження. Додавання свіжого букета замість особливої ​​події допоможе скрасити дім у будь-який час і, звичайно, додасть нотки кольору та свіжості.

Квіти — це вічний елемент дизайну будь-якої кімнати. Незалежно від того, чи це велика яскрава ваза зі свіжообрізаними стеблами на вашому кухонному острові, чи кілька простих ваз з бутонами на стільниці у ванній кімнаті, привносячи життя та колір у різні частини вашого дому, ви можете створити відчуття «завершеності» у вашому житловому просторі. 

Є кілька різновидів квітів, які виглядають особливо шикарно в букеті: півонії, ромашки, гортензії останнім часом у тренді. Флористи люблять додавати класичні садові троянди в кількох різних сортах і кольорах, а також інший сорт квітів, який ви, можливо, не думали купити.

Гладіолуси в моєму серці набирають обороти — зараз я закохана в їх високий зріст і великі квіти.

Отже, ви купили собі квіти — як тепер за ними доглядати? Що стосується подовження терміну служби вашої вази з квітами.

Кожні 1-2 дні обрізайте стебла під кутом (щоб вони могли отримати якомога більше вологи) і наповнюйте вазу свіжою водою. Не забудьте переконатися, що ваші квіти знаходяться подалі від тепла, прямих сонячних променів і відкритого вогню.

Немає необхідності чекати, поки хтось інший подарує вам квіти. Купити їх для себе — це проста дія, яка може миттєво підняти настрій вам і вашому дому. Незабаром повертайся, ми йдемо до продуктового магазину.

Прокрутити вгору