кухня в стиле модерн3

Кухня в стилі модерн – можливо найзручніше рішення у виборі дизайну

Вибираючи дизайн інтер’єру кухні, слід зважати на її практичні особливості. Насамперед, це зручність та практичність, функціональність та комфорт. У цьому допоможе кухня у стилі модерн.

Стильова універсальність

Стиль модерн тим і добрий, що є повною свободою вибору. Будь-яка ідея може перетворитися на реальність. А для кухні – це ідеальне стильове рішення, оскільки її неможливо уявити без нових технологій.

Сучасна техніка та побутові прилади ідеально вписуються у модерністське оформлення кухні.

кухня в стилі модерн

Стиль модерн на кухні поєднує кілька напрямків і втілює нові технологічні ідеї:

— елементи класики, хай-теку та мінімалізму;

– Практичність;

– Універсальність;

– сучасність;

– Стильність;

– Комфорт;

– Актуальні тенденції.

кухня у стилі модерн1

Основна концепція – це функціональність та нестандартність. Відхилення від конкретних стилістичних норм означає повну несмак. На кухні все має між собою гармонувати, незважаючи на різноманітність форм, матеріалів та напрямків.

кухня у стилі модерн3

Творчий підхід до оформлення кухні у стилі модерн.

Постійний біг часу диктує свої умови та нововведення, модифікуються та розвиваються стильові напрямки. Модерн – це шлях до досконалості, нарівні із мінливістю моди.

Великий вибір кухонних гарнітурів, побутової техніки та інших предметів дозволяє створити неповторний «натюрморт». Метал і пластик, скло і дерево можна легко поєднувати, якщо слідувати єдиній спрямованості.

Дерев’яні шафи з акуратними металевими ручками на дверцятах, скляна стільниця та дерев’яні ніжки зроблять кухню оригінальною, стильною та затишною.

Сучасний холодильник легко впишеться у нестандартну обстановку. Доповнить картину своєрідна люстра або стеля із точковими світильниками.

кухня в стилі модерн4

Палітра кольорів

Модерн – це своєрідність фарб. Стиль не любить насичених тонів, але віддає перевагу акцентам на деяких деталях. Допустимі контрасти на деяких елементах.

Колір можна підбирати в залежності від смаку, але слідкувати за тим, щоб не порушити гармонію фарб. Тут можливі компроміси. Використання різних стилів дозволить втілити в життя різні колірні ідеї, що неприпустимо, наприклад, у хай-теку.

кухня в стилі модерн2

Оздоблення стін та стелі сучасними матеріалами дає масу можливостей, а широкий вибір кухонних меблів уможливлює створення комфортних умов на власній кухні.

Коментарі