мягкие стены в интерьере

М’які стіни в інтер’єрі – цікава новинка, що набирає популярності

Щоб надати оригінальності зовнішньому вигляду стін у квартирі застосовують шпалери, штукатурку, килими і т.д.

Останнім часом велику увагу привертають до себе м’які стіни в інтер’єрі або певні ділянки, оформлені м’якими панелями. Виглядають вони дуже ефектно, стильно та вишукано.

м'які стіни в інтер'єрі_2

М’які панелі виконуються у різних варіаціях. Це може бути і цільне покриття з нанесенням різних декоративних рішень за допомогою шнурівок, декоративних цвяхів, ґудзиками та ін. Також вони можуть виконуватися з блоків: однакових розмірів квадратні, прямокутні, ромбоподібні або комбінації з форм і розмірів.

Крім декоративних функцій стіни такого типу збільшують звукоізоляцію, екологічно безпечні та чудово зберігають тепло в приміщенні. У дитячій кімнаті вони послужать чудовим захистом від забитих дітлахів під час активних ігор.

м'які стіни в інтер'єрі_3

Для створення м’яких стінок в інтер’єрі використовуються різні матеріали.

Чудово виглядає текстиль, тик, оксамит. Хоча панелі з натуральної шкіри та шкірозамінника виглядають багатше. Кожне покриття має свої переваги та недоліки. Так текстиль швидко втрачає свій колір при попаданні прямих сонячних променів, але має високий термін служби. У той час як замша, шкіра та їх штучні аналоги досить прості у догляді, але щоб вони прослужили тривалий час необхідно створювати певну атмосферу. При зниженій вологості, в літній період це підвищена температура повітря, в зимовий період при роботі опалювальних систем відбувається пересихання повітря, велика ймовірність утворення тріщин на покритті. Щоб уникнути цього, іноді панелі вимагають необхідної обробки.

м'які стіни в інтер'єрі_1

Колірне рішення м’яких панелей повинне відповідати загальному настрою та стилю приміщення.

Це може бути однотонне покриття з різноманітними орнаментами, а також виконано в стилі пэчворк , тобто. з різних композицій: колірних та текстурних.

Виконуються та кріпляться до стіни панелі різними методами. Панель може складатися з окремих частин конструкції, кожна геометрична складова виготовляється окремо та кріпиться до стіни самостійно. Що вимагає підвищеної уваги, лінії по вертикалі та горизонталі мають бути рівними. В цьому випадку стіна має бути рівною.

м'які стіни в інтер'єрі

Для м’яких стін в інтер’єрі застосовують метод та набірних конструкцій , тобто. на рамі потрібних розмірів закріплюють всі елементи, після чого рама кріпиться до стіни за допомогою монтажного клею, ПВА або за допомогою дюбелів. Або на стіні формують каркас і потім роблять складання панелі.

Не складе великої складності та праці відтворити м’які панелі самостійно.

Коментарі