стиль бунгало_1

Особливості зручного стилю Бунгало

Якщо згадати історію розвитку стилів, то побачимо, що стиль Бунгало бере свій початок в Індії.

стиль бунгало_4

Англійські колоністи освоїли та розвинули його дуже плідно. На розвиток напряму Бунгало вплинула думка англійців з приводу того, як мають виглядати ідеальні заміські будинки . Вони взяли трохи оформлювальних ідей від місцевих дизайнерів і додали свої англійські ідеї.

Це одноповерховий будинок без сходів, що оцінять люди похилого віку. І цей факт повинен припасти до душі також і домашнім господаркам, зважаючи на те, що вони можуть спокійно займатися готуванням, прибиранням та іншими роботами, не бігаючи з поверху на поверх. Це оформлення будинку як би по-сільськи. Люди, які оформляють свої будинки у цьому стилі, інтуїтивно тягнуться до природи. Вони надто втомилися від цивілізації, від її геометричних постатей, гострокутних обрисів предметів. І вони вирішили будувати свої будинки на кшталт армійських наметів англійців, які жили в колоніях Індії.

стиль бунгало_3

Відмінна риса споруд у стилі Бунгало полягає в тому, що в них у центрі будинку було прийнято розташовувати затишну, дуже добре та ефективно оформлену вітальню.

Навколо головної кімнати, тобто цієї вітальні, розташовувалися невеликі допоміжні приміщення. Це були їдальня, спальня , ванна, кухня. Подібні будинки в принципі дуже практичні.

стиль бунгало_2

Якщо приміщення займає лише перший поверх, тоді все побутове обладнання встановлюється в ньому без проблем.

Такі будинки може бути навіть захищають від стихійних лих, адже у разі повеней їх легко покинути не тільки через двері, а й через вікна. У бунгало дуже мало деталей. Використовуються натуральні матеріали. Наприклад, меблі можуть бути виготовлені з верби, соломи, ротанга. Оздоблення в таких будинках дерев’яне, а кольорова гама близька до природної. Наприклад, у пошані такі кольори, як пісочний, бежевий, персиковий, теракотовий, коричнево-земляний.

стиль бунгало_1

Оздоблення стін передбачає наявність тканини, фарби, штукатурки або шпалер. Можуть використовуватись розмиті рослинні орнаменти.

А ось передпокій з кухнею в стилі Бунгало виділяється цегляною кладкою, поверх якої майстри простягають дерев’яні рейки, щоб підкреслити каркасність житла. Підлога, природно, в таких будинках дерев’яна. Аксесуари – речі ручної роботи. На вікна вішаються важкі штори. Жалюзі можуть бути дерев’яними.

стиль бунгало

І на додачу ставиться квітучі рослини чи дерева в кашпо. Дах у такого будинку досить плоский і низький.

Прокрутити вгору