современная квартира в англии

Сучасна квартира у Великій Британії виділяє характер та свіжість

Сьогодні до вашої уваги «DМ» представляє проект сучасної квартири на першому поверсі нового будинку в Бакінгемширі, Великобританія.

Клієнти, а нині щасливі господарі квартири, молода пара з двома дітьми, хотіли сучасного вигляду житлового простору і водночас воно не було холодним. Щоб їхня квартира була місцем, де вони зможуть відпочити, розважитися всією сім’єю і провести час з друзями, і звичайно ж обов’язковими були всі атрибути та функціональні деталі традиційного сімейного будинку.

У вітальні зоні цієї сучасної квартири були використані прості форми в меблях, але дуже стильні та продумані до дрібниць.

сучасна квартира в англії1
сучасна квартира в англії2
сучасна квартира в англії7

Яскраво-червоний кутовий диван у стилі ретро, ​​зі строкатими декоративними подушками, дуже незвичайний килим з геометричним візерунком, строгий чорний торшер позаду дивана та стильна картина на сітці, що прикрашає та розбавляє простір. Одним із найцікавіших деталей став журнальний столик виконаний із металевих прутів у круглій формі з білою стільницею. 

сучасна квартира в англії3
сучасна квартира в англії4

Обмежена палітра відтінків сірого та білого в кімнаті відпочинку сучасної квартири була розбавлена ​​помаранчевим кольором дизайнерського крісла, а також структурою горіха у покритті підлоги та столу.

сучасна квартира в англії5
сучасна квартира в англії5

Кухня виконана у строгих сучасних формах з металу та скла. Вбудована техніка була підібрана під стиль дизайну і дуже гармонійно в нього вписалася, поруч з кухнею біля вікна розташувалася дуже світла і затишна столова зона, де можна чудово проводити час за спілкуванням, настільними іграми, їдою.

сучасна квартира в англії8
сучасна квартира в англії9
Коментарі