стиль винтаж в интерьере

Затишний та домашній стиль вінтаж в інтер’єрі

Стиль вінтаж в інтер’єрі був у пошані ще у багатьох радянських домогосподарок. Він дозволяє заощадити гроші на покупку нових меблів.

стиль вінтаж в інтер'єрі_2

Якщо домашній майстер вміє реставрувати окремі предмети з меблювання минулих років, то нічого не заважає йому використовувати старовинні меблі для створення вінтажного стилю у своєму будинку.

Вінтажний стиль давно вважається одним із найбільш затишних. А приміщення, в якому є вінтажні речі, виглядатиме по-домашньому, не химерно, не суворо. Самодіяльний дизайнер, вирішивши створити власноруч вінтажну обстановку в будинку, нічого не втратить. Це обійдеться майже безплатно. Адже у кожної людини є бабуся чи дідусь, а у бабусі чи дідуся є багато старовинних дрібничок та атрибутів минулого століття, які літнім шкода викидати, і вони припадають пилом у коморах або на горищах.

стиль вінтаж в інтер'єрі_3

Наприклад, що ви скажете про раритетний патефон або барометр початку 20 століття? Адже на таких дрібничках, якими ніхто не користується і будується стиль вінтаж в інтер’єрі.

Єдине, для кімнати, в якій цей стиль буде втілюватися, не можна використовувати сучасні види обробки.

— Наприклад, сюди не підійдуть натяжні стелі.

— Стіни у вінтажному стилі обклеюються паперовими шпалерами. Можна стіни просто пофарбувати у однотонний колір. Колірна гама досить лаконічна.

— Добре виглядатимуть темні меблі на світлому фоні бежевих шпалер.

— Якщо є металеві деталі в інтер’єрі, їх краще зробити художнішими (покрити патиною або позеленити під мідь).

стиль вінтаж в інтер'єрі_1

Вінтаж — течія досить своєрідна, яка дозволяє поєднувати здавалося б, непоєднуване. Вінтажна обстановка завжди одухотворена, вона намагається донести до глядача інформацію про ту епоху, в яку її зробили. Це дуже гармонійний стиль.

Але все ж таки потрібно критично ставитися до деяких деталей інтер’єру. Головне – у всьому знати міру, зупинитися вчасно. Достатньо поставити старий письмовий стіл та допотопну тахту, на підлогу постелити вінтажний смугастий килимок, а у куточку поставити старий сервант, який був у моді 20 років тому. І вже можна подбати про аксесуари. Вони можуть стояти на полицях, етажерках або просто на тумбочках.

стиль вінтаж в інтер'єрі

Але основне, що додасть особливість – це самостійне оздоблення або реставрація старих вінтажних меблів. Є сенс її трохи підправити, наприклад, поставити латунні накладки, або обшити новим матеріалом.

Коментарі