18 геніальних ідей для зберігання косметики, щоб контролювати безлад

Чистий, упорядкований простір — ідеальний спосіб полегшити свою рутину краси (і, цілком можливо, своє життя). Незалежно від того, чи ви, як відомо, наносите макіяж на повну обличчі щодня, чи ви трохи скромніші, коли справа доходить до вашої гламурної рутини, здається, ніколи не існує ефективного способу контролювати свій запас косметики.

З різними формами та розмірами палітр, тюбиків, пляшок і пензлів може здатися неможливим реалізувати систему. Щоб допомогти вам контролювати свій безлад у красі, ми пошукали в Інтернеті найкращі ідеї для зберігання макіяжу та організації, які допоможуть вам навести порядок.

Попереду 20 фотографій, які доводять, що скарбничку можна зробити красивою.

01з 18

Використовуйте декоративні підноси

Організований простір для макіяжу не буде повним без кількох добре підібраних акцентів. Декоративні підноси не лише служать місцем для організації продуктів, якими ви найчастіше користуєтеся, але й демонструють їх у красивий спосіб, який зберігає мотивацію підтримувати свій простір охайним і товарним.

02з 18

Використовуйте дорожній кейс

Незалежно від того, плануєте ви найближчим часом здійснити серйозну подорож чи ні, дорожній косметичний чохол — ідеальний спосіб упорядкувати свій переповнений запас продуктів. Завдяки вбудованим роздільникам і слотам для пензликів для макіяжу у вас буде багато місця для зберігання всього, що вам потрібно. Найкраща частина? Вбудоване підсвічування робить його висувним туалетним столиком, який можна використовувати будь-де, незалежно від того, з якою малою площею ви працюєте.

03з 18

Використовуйте Lucite Drawers

Набір прозорих висувних ящиків є красивим  і  функціональним. Використовуйте кожну шухляду для зберігання різних категорій продуктів, як-от помади, рум’яна, тіні для повік тощо, щоб ви завжди могли знайти саме те, що шукаєте, за лічені секунди.

04з 18

Використовуйте багатоярусні лотки

Покажіть свій дизайнерський макіяж, не займаючи дорогоцінного простору. На багаторівневих тацях вишукано виставляються ваші продукти, не створюючи непотрібного безладу на стільницях.

05з 18

Повторно використовуйте банки для свічок

Коли ви вкладаєте свічку, не так легко викинути порожню банку, коли віск розтане. Зберігайте їх і використовуйте повторно як гарний (і екологічний) тримач для пензликів для макіяжу, підводок для очей і багато чого іншого.

06з 18

Використовуйте зйомні лотки

Використовуйте свої важкодоступні місця, зберігаючи продукти в зручних портативних лотках, які можна витягнути, коли вам знадобляться певні предмети, і акуратно покласти назад, коли ви закінчите ними користуватися. Розподіліть їх відповідно до того, як часто ви використовуєте продукти. Подумайте про повсякденні речі, макіяж для особливих випадків тощо.

07з 18

Використовуйте контейнери Catchall

Інвестиції в гарні миски, підноси та органайзери зроблять ваш безлад красивим, не витрачаючи час на прибирання. Насправді немає нічого кращого, ніж мати незайманий простір, який не потребує тонни догляду.

08з 18

Використовуйте обертові вежі

Лінива Сьюзен у організації макіяжу, ця обертова вежа містить усі ваші повсякденні продукти, а функція обертання дозволяє легко знайти те, що вам потрібно, коли вам це потрібно.

09з 18

Використовуйте тримачі губок для макіяжу

Кидати вологу губку для макіяжу в косметичку або ящик може бути зручно, але це може призвести до появи цвілі. Замість цього залиште його сушитися в чудовому тримачі губки для макіяжу для організованого та санітарного підходу до зберігання.

10з 18

Використовуйте неслизькі вкладиші для ящиків

Немає нічого гіршого, ніж організувати свій косметичний кабінет, щоб усе ковзало, коли ви закриваєте ящик. Вистеливши дно нековзкою підкладкою для ящиків, ви збережете все на місці незалежно від того, наскільки ви відкриваєте та закриваєте свої ящики.

11з 18

Використовуйте розділювачі ящиків

Шухляди стають темними дірами, які збирають нескінченну кількість продуктів, майже не маючи можливості для справжньої системи організації. Додавання перегородок для шухляд дозволяє легко розділяти речі, підтримувати порядок у шухлядах і допомагає уникнути переповнення простору шухляди. Набір прозорих контейнерів виглядає шикарно та підноситься.

12з 18

Використовуйте спеціальну збірку

Якщо ви працюєте з надлишком косметичних засобів (думайте про професіоналів, художників і серйозних любителів макіяжу), подумайте про те, щоб залучити великих збройних сил і розробити індивідуальну систему організації. Такі магазини, як IKEA та The Container Store, є чудовими ресурсами для цього.


Коли ви намагаєтеся контролювати велику схованку, подумайте про те, щоб включити полиці, ящики та ящики, щоб усе було впорядковано та на місці.

13з 18

Використовуйте вертикальні органайзери

Вертикальна організація завжди є чудовим варіантом, оскільки вона створює можливість для великої кількості зберігання та не з’їдає загальну площу. Використовуйте баки, ящики та контейнери, які можна штабелювати, щоб умістити всі ваші продукти, не займаючи дорогоцінної нерухомості у ванній кімнаті, шафі чи спальні.

14з 18

Використовуйте неглибокі ящики

Глибокі ящики мають спосіб споживати ваш продукт і змушувати все падати на дно. Неглибока шухляда ідеально підходить для впорядкування та демонстрації невеликих предметів макіяжу, таких як тіні для повік, рум’яна, бронзатори тощо, не впавши на дно.

15з 18

Використовуйте акрилові підставки для помади

Губні помади складно зберігати — вони скочуються, падають, їх важко складати, а оскільки назви відтінків розташовані внизу, важко знайти те, що вам потрібно, коли вам це потрібно. Акриловий футляр для губної помади акуратно розташує всі ваші тюбики з відкритими назвами, тож ваші губи завжди матимуть той відтінок, якого ви прагнете.

16з 18

Використовуйте відкриті полиці

Якщо вам подобається зовнішній вигляд викладеної продукції, відкрита полиця — ідеальне місце для розміщення вашої колекції. Ось де ви можете припаркувати ці шухлядки з люцитом, підставки для губної помади та декоративні підноси. Особливі штрихи, як-от свічки та живі квіти, також допомагають створити атмосферу.

17з 18

Використовуйте мітки

Ярлики — це чудовий спосіб зробити вашу схованку простішою, але більше того, це чудовий інструмент, щоб ви були підзвітними. Ярлики творять чудеса, змушуючи вас повертати речі туди, де вони належать, навіть коли вам лінь.

18з 18

Використовуйте стоячі органайзери

Розташування тонких предметів, як-от палеток тіней для повік, замість того, щоб кидати їх у шухляду, не тільки спростить їх пошук, але й заощадить масу місця. Використовуйте предмети, як-от органайзер для макіяжу, підставки для медіа або книжкові кінці, щоб вони залишалися на місці.

Прокрутити вгору