Розумні ідеї для зберігання в шафі від Pinterest

Оскільки ретельна реконструкція, прибирання та реорганізація є одним із найкращих способів зустріти осінній сезон у вашому домі, ми розглядаємо ідеї розумних шаф для зберігання, вибрані з найбільш популярних запитів користувачів Pinterest, щоб отримати натхнення для дизайну. І тільки за останні 10 місяців було здійснено понад 14 мільйонів пошукових запитів щодо домашньої організації, тому є чим зайнятися.

Від чудових ідей для зберігання речей у шафах, щоб оновити ваші щоденні справи, до простих рішень для зберігання гаманців, скористайтеся цими розумними підказками для більш організованої шафи, щоб з легкістю підтримувати порядок.

Завжди починайте з очищення:

Навіть якщо вам пощастило мати велику шафу, яка дозволяє вмістити разом усі сезони, з початком нового сезону настає ідеальний час, щоб реорганізувати, переглянути та очистити свій гардероб, щоб допомогти усунути те, що вам не потрібно створювати більше простору, одночасно зменшуючи непотрібний безлад.

Наші декоратори рекомендують провести півдня з близьким, довіреним другом, щоб отримати другу думку про все, що вам варто зберегти, щоб зважити всі «за» та «проти».

Почніть із розділення всього за категоріями, тобто сорочки, сукні, штани тощо, щоб легко впорядкувати все, коли ви остаточно визначите, що зберігаєте, а чого позбавляєтеся.

Розумні рішення для сумок

З огляду на те, що ідеї зберігання в шафах-гаманцях отримали найвищий рейтинг серед користувачів Pinterest, які шукають кмітливих організаційних хаків, наша команда одностайно проголосила прості та недорогі гачки, розташовані на стрижні, і не дарма. Але чому б не виставити свої сумки, як у магазині, щоб якомога більше насолоджуватися їхнім стилем?

Ну для початку, у вас справді є стільки додаткового місця? Бо мало хто так робить. Крім того, розвішування допоможе їм зберегти свою форму та є набагато більш здоровим рішенням для шкіряних виробів, ніж контейнери для зберігання, які потенційно можуть висушити їх.

Взуття

Можливо, ви не обдаровані великою кількістю полиць, щоб виставити своє взуття таким, яким воно було в роздрібній торгівлі, але коли справа доходить до розумних ідей для зберігання в шафі, які приємні на око, демонструйте свої найстильніші речі так, як ви б це зробили. мистецтва та долучайте довільні аксесуари, щоб підкреслити їх.

Бо хоча це функціональна шафа, чому б не додати трохи легкого для ока, щоб зробити одноманітність щоденного одягання ще більш надихаючою. Нам подобається те, що взуття тут демонструється по черзі, щоб тримати погляд у русі.

Координат кольору

Однією з найрозумніших ідей для зберігання речей у шафі, яка також приємна на око, є групування кожної категорії за кольором. Так приміщення буде виглядати гармонійно, і одягнутися під настрій буде легше.

Крім того, все буде легше прибрати після використання, оскільки ви зможете миттєво визначити, де це місце.

Тримайте його мінімальним

Дотепер ми всі бачили багато інкрустованих позолотою шаф знаменитостей, але чи справді ви думаєте, що вони виглядають шикарно? Наші дизайнери вважають ні, і радять триматися подалі від важкої руки.

Щоб створити незмінні ідеї зберігання в шафі, знайдіть мінімальну кількість товарів і одиниць для зберігання та зробіть свій декор простим, щоб ваша шафа та гардеробна працювали як заспокійливий оазис, де ви зможете розслабитися та підготуватися до майбутнього дня.

Скористайтеся перевагами вбудованих функцій

Як і в будь-якій кімнаті у вашому домі, вважайте вбудовані елементи своїм найкращим другом, оскільки вони роблять ідеї для зберігання речей у шафах ще більш безтурботними. І якщо ви бажаєте залучити фахівця з гардеробу, наші експерти з ремонту пропонують попросити його використати всі переваги кожного простору та зони від підлоги до стелі, щоб у вас було оптимальне місце для зберігання.

Від висувних ящиків до відкритих полиць і скляних шаф – існує безліч варіантів, які додадуть стилю та універсальності рішенням для зберігання у вашій шафі на довгий час.

Зберігайте категорії разом

Подібно до ідей зберігання в шафі з узгодженням кольорів, зберігаючи речі за категоріями, вам буде легше робити вибір вранці, а також усе буде легше прибрати наприкінці дня.

Хитрість тут, особливо для невеликих шаф, полягає в тому, щоб також зберігати речі сезонно, оскільки вам не потрібно сортувати светри та верхній одяг посеред літа. Ще один прийом зберігання в шафі — використовувати порожні валізи та дорожні сумки для зберігання несезонного одягу, оскільки насправді немає потреби, щоб вони стояли порожніми, якщо ви постійно не подорожуєте.

Прокрутити вгору