Ідеї ​​декорування маленької кімнати, щоб максимально використати будь-який простір

Думаєте, ваш дім занадто малий? Наявність добре спроектованого простору має вирішальне значення для того, щоб відчувати себе вдома у своєму оточенні, але це ще важливіше враховувати, коли шукаєте натхнення для ідей декорування невеликої кімнати.

Як обдурити око, щоб кімната здавалася просторішою? Скільки декоративних елементів забагато? Оформити простір із обмеженою площею важко, але з огляду на те, що останнім часом McMansions захоплюють компактні квартири та крихітні будинки, існують надійні стратегії, щоб зарядити простір енергією незалежно від його розміру.

Маючи на увазі ідеї декорування невеликих приміщень, ми попросили наших дизайнерів поділитися своєю мудрістю щодо модернізації простору на меншій стороні, щоб ви могли створити красиво збалансовану, сучасну кімнату, функціональну та приємну оку. Від поширених помилок, яких слід уникати, до ідей, як зробити маленьку кімнату більшою, у нас є основні ідеї декорування невеликої кімнати, щоб максимально збільшити простір.

Не соромся

Не бійтеся мислити масштабно та грати з різними масштабами. Все не повинно бути маленьким. Незалежно від розміру, будь-якій кімнаті потрібні різноманітні деталі масштабу, щоб тримати око в русі та розважати.

Один великий шматок, майстерно розміщений тут і там, не здолає кімнату, оскільки все, що потрібно, це одна частина, щоб зробити кімнату величнішою. Подумайте про меблі помірного розміру в поєднанні з ефективним розташуванням, щоб зробити простір набагато більшим, створюючи менше безладу та більше функціональності.

Дотримуйтеся стислої палітри кольорів

Оскільки ви не можете дозволити собі, щоб елементи декору візуально збігалися один з одним, об’єднайте все за допомогою спокійної монохромної палітри або лаконічного набору компліментарних тонів, пам’ятаючи про експерименти з текстурою та візерунком, щоб створити ідеї для прикраси невеликої кімнати, які можуть оживіть свій крихітний простір.

Почніть з нуля

Поширеною помилкою є розміщення невеликого килимка в центрі маленької кімнати, оскільки крихітні килимки не доречні в будь-якому житловому просторі, і вони зроблять кімнату набагато меншою та просто непридатною.

Купуючи більший килим у функціональному, але привабливому виготовленні, ви також матимете міцну основу для зв’язування різних елементів, які ви налаштували, додаючи затишний варіант для додаткових місць (на підлозі), коли прийдуть гості.

Залишайтеся вірними своєму стилю

Просто тому, що ваш простір обмежений, немає потреби жертвувати своїм особистим стилем, щоб задовольнити свої потреби та кімнату, з якою вам доведеться працювати. Хитрість полягає в тому, щоб включити предмети, які відображають вашу особистість і смаки, так само, як і у великому просторі.

Шукайте предмети, які викликають емоції та виглядають природно, коли їх розміщують у вашому домі, оскільки ви не хочете, щоб кімната виглядала вимушено або предмети були закріплені на місці. Часто найкращі ідеї декорування маленької кімнати обертаються навколо кількох ключових елементів, збалансованих маленькими доповненнями та прикрасами, які об’єднують усе разом. Тим не менш, пам’ятайте, що не забувайте про повільне декорування, оскільки жоден простір не здасться вам зібраним за одну ніч.

Тримайте обережне редагування

Розглядаючи ідеї оформлення маленької кімнати, ми пропонуємо підходити до того, що ви вкладаєте у свій будинок, подібно до того, що ви додаєте до свого гардеробу. Відмовтеся від надмірних покупок і намагайтеся не купувати декоративні предмети, якщо ви не знаєте, де саме їх можна відразу розмістити. Усе має бути функціональним і мати здатність виконувати подвійні обов’язки та мати кілька цілей – коли це можливо.

У будь-якому маленькому просторі уникайте розміщення занадто великої кількості різноманітних елементів, оскільки головне – створити центральну тему та працювати з неї. Використовуючи менше додаткових елементів, ви можете зосередитися на тому, які великі предмети ви хочете виділити у своєму маленькому домі.

Використовуйте освітлення на свою користь

Коли ви думаєте, як зробити так, щоб ваш маленький простір здавався якомога більшим, скористайтеся будь-яким природним освітленням, яке у вас є, а якщо його не вистачає, використовуйте розумні мініатюрні освітлювальні елементи, дзеркала та меблі з відбиваючими поверхнями, щоб максимізувати те, що ви є.

Дзеркальна стіна, скляні стільниці та блискуча обробка зроблять будь-яку крихітну кімнату більш просторою та повітряною, ніж вона є насправді, і вам не доведеться перевищувати свій бюджет.

Не облицьовуйте стіни

Поширеною помилкою у великих і маленьких будинках є розміщення меблів повністю впритул до стін, тоді як насправді відсунення меблів від стін робить кімнату миттєво більшою, створює відчуття комфорту для вас і гостей і дає більше простору для прогулянок у кімнаті – особливо якщо кімната закріплена яскравим килимом.

Використовуйте забуті місця

Коли справа доходить до невеликих ідей декорування, є закутки та щілини, якими можна скористатися, незалежно від того, наскільки складним здається ваш простір. Скористайтеся перевагами місць, про які ми часто забуваємо, над кухонними шафами, у під’їздах і на підвіконнях, оскільки вони є ідеальним місцем для розміщення декоративних елементів, які є водночас функціональними та красиво реалізованими, а також можуть служити місцем для зберігання речей, якими ви не користуєтеся. часто, але потрібно.

Це також можуть бути зони, де ви можете одного разу вибрати масштабне мистецтво на мертвому просторі стін, створити віньєтки з великими декоративними вазами та особистими колекціями, оскільки вони є єдиним місцем, щоб не дозволити проблемам невеликого простору заважати естетиці вашого інтер’єру. Коли мова заходить про невелике житло, вам слід думати про ідеї, які привертають око, щоб зробити площу більшою, а не зосереджуватися на тому, як дивно ви використали простір.

Створіть середовище Jewel Box

Незважаючи на те, що багатьом молодим мешканцям квартир доводиться пристосовуватися до невеликих приміщень, дивно, що все ще існує поширена помилка, що якщо у вас невеликий простір, його потрібно звести до мінімуму за допомогою меблів і візерунків, тоді як, зрештою, ви повинні прагнути зібрати якомога більше удар якомога, щоб створити враження.

Хоча розкіш неможливо запхати в коробку, розумно переосмисливши ідеї декорування маленької кімнати, ви незабаром зрозумієте, що простір насправді не є проблемою, знайшовши баланс у компактному, простому дизайні. Подумайте про сміливі персональні екстри, які додають індивідуальності та тепла, щоб випромінювати блискучі дизайнерські кроки вашого крихітного будинку. Таким чином, ви можете зробити так, щоб ваш простір співав вам, незалежно від того, яким голим і маленьким він спочатку здавався.

Прокрутка до верху