идеи интерьера маленькой кухни

Ідеї ​​для інтер’єру маленької кухні

У цій статті ви дізнаєтеся, як можна покращити дизайн маленької кухні з найменшими витратами, не жертвуючи при цьому стилем.

Пропонуємо вам познайомитись з ідеями для інтер’єру маленької кухні, які допоможуть вам зробити її більш функціональною та оригінальною.

Вибирайте привабливий посуд та аксесуари для кухні.

Якщо ваші шафи мають мало місця і не можуть вмістити все кухонне начиння, ви можете використовувати привабливі предмети як декор. Наприклад, старовинні обробні розписні дошки, яскраві друшляки можна використовувати як витвір мистецтва. Посуд, розміщений на відкритих полицях , повинен мати привабливий вигляд і при цьому гармонійно поєднуватися з інтер’єром кухні.

ідеї інтер'єру маленької кухні_1

Використовуйте розкладний стіл.

Якщо ви нудьгуєте за спільними обідами на кухні, але великий стіл не міститься – ще одна ідея для інтер’єру маленької кухні використовувати розкладний стіл.

Так піднімаючи частину столу ви можете поміститися все за столом під час обіду або вечері, а потім спокійно опустити стільницю, щоб забезпечити вільний прохід. Це дуже практичне, а вибір розкладних столів може бути також найрізноманітнішим, під будь-який стиль в інтер’єрі, що дозволить крім функціональності привнести і краси та новизни кухні.

ідеї інтер'єру маленької кухні_2

Додати барну стійку.

Відкритий простір, такий як край прилавка, підвіконня, наскрізна кухня можна укомплектувати спеціально обробленою дошкою з декількома лавками, що чарівним чином перетворюється на додаткове місце для їжі та посиденьок.

ідеї інтер'єру маленької кухні_3

Привнесіть світла на кухню.

На цьому прикладі ми бачимо як забарвлена ​​у світло-сірий колір стіна та витяжка, додала кухні свіжості та відкритості.

ідеї інтер'єру маленької кухні_4

Читайте також кухня в білих тонах – один із чудових варіантів оформлення дизайну.

Більше полиць.

Відкритий стелаж може запропонувати багато місця для зберігання, головне при цьому, щоб все виглядало стильно і компактно. Такі полиці дозволять вам запобігти безладу і при цьому прикрасити кухню цікавим декором.

ідеї інтер'єру маленької кухні_5

Використовуйте меблі на колесах.

Ще одна ідея для інтер’єру маленької кухні пропонує використовувати тумбу на колесах.

Це дуже зручно і практично коли, наприклад, необхідно багато зробити маніпуляцій, такий виїзний острів дозволяє забезпечити додаткове місце для готування та зберігання. За непотрібністю його завжди можна посунути убік.

ідеї інтер'єру маленької кухні_8

Компактне місце для сидіння.

Навіть за незручним, вузьким куточком можна помістити шість чоловік, якщо вибирати функціональні вбудовані лавки замість стільців. При цьому ви отримуєте ще й бонус — додаткове місце під лавками.

ідеї інтер'єру маленької кухні_7

Підвішений посуд.

Висячі каструлі та сковорідки, звільняють багато місця для зберігання та створюють візуальний інтерес. Дизайнер Джейсон Грант використав натуральну деревину, щоб створити сільський стиль, можна спробувати старовинні сходи для такого ефекту.

ідеї інтер'єру маленької кухні_6

Сподіваємось ці ідеї допоможуть вам покращити вашу маленьку кухню. Зроблять її більш практичною та функціональною, затишною та комфортною.

Прокрутити вгору