идеи для декора своими руками_7

Прості ідеї для декору своїми руками

Елементи декору, зроблені своїми руками, не обов’язково мають бути складними та заплутаними.

У нашому огляді ви можете подивитися на ідеї для декору своїми руками для вашого будинку або як подарунок, використовуючи в основному підручні засоби та деякі застарілі елементи.

Подивіться який оригінальний дверний килимок можна зробити, використовуючи гумову підкладку від старого килимка, декоративні камені (галька), моментальний клей. Ось так просто, можна самому зробити нову корисну річ для вашої оселі.

ідеї для декору своїми руками

Садовий гак із ложки. Дуже цікава ідея для прикраси саду, все що вам потрібно зігнути ложку, прикрутити її шурупом у необхідному місці і повісити ваші улюблені квіти в заздалегідь підготовленому квітковому горщику.

ідеї для декору своїми руками_1

Читайте також  Унікальні ідеї садових горщиків для квітів

Легко та швидко прикрашаємо чашку. Якщо вам набридли ваші однотонні білі чашки є простий спосіб їх прикрасити. Зробіть клейкою стрічкою кордон та пофарбуйте чашку золотою фарбою з балончика, зніміть стрічку. Як оригінально та красиво вийшло!

ідеї для декору своїми руками_2

А як вам така ідея для декору своїми руками? Приховані дроти в коробці під взуття.

ідеї для декору своїми руками

А ось який миленький кошик для печива вийшов із простих паперових одноразових тарілок.

ідеї для декору своїми руками_4

Мереживна лампа. Щоб отримати таку оригінальну річ, вам необхідно надути кульку, обклеїти її мереживом за допомогою рідкого клею, коли клей висохне пробити кульку і в отвір зверху вставити патрон з лампою.

ідеї для декору своїми руками_5

Підставка під прилади. Для цієї стильної підставки вам знадобиться використані бляшанки, дерев’яна дошка, фарба, шурупи, ручка, наклейки. На малюнку ви бачите, як легко це можна зробити і як красиво в результаті виходить. Колір фарби можна вибрати під свій інтер’єр кухні.

ідеї для декору своїми руками_6

Банки для зберігання банного приладдя. Дуже цікава ідея. Виберіть необхідного розміру дощечку, необов’язково дерев’яну, це може бути і ДСП, прикріпіть її до стіни, а до неї кріпіть хомути за допомогою саморізів, далі ви просто закріплюєте симпатичні баночки, які у вас є, цими хомутами.

ідеї для декору своїми руками_7

Підвісна поличка. Просто розкішна ідея для декору своїми руками! Виглядає дуже безпосередньо. Ця підвісна полиця стане родзинкою будь-якої кімнати. Всі гості однозначно будуть у захваті.

ідеї для декору своїми руками_8

Магніти із кришечок. Дуже яскраво та цікаво, просто приклейте магніт зі зворотного боку кришечки та вуалю, готовий гарний та практичний декор для холодильника.

ідеї для декору своїми руками_9

Свічник з бляшанки. Розріжте банку як на малюнку, пофарбуйте, сформуйте свічник, знизу зробіть отвір для свічки. Дуже просто та оригінально.

ідеї для декору своїми руками_10

Картонна рама для дзеркала. Сформуйте з картону візерунок як на малюнку та склейте всі елементи між собою. Дуже стильна вийшла річ. Такий декор стане гарною окрасою стіни.

ідеї для декору своїми руками_11

Читайте також Як прикрасити стіни в кімнаті

Малюнок із дротів. Яка оригінальна ідея використати довгий провід від лампи. Цей малюнок міста на білій цегляній стіні надав кімнаті стилю та індивідуальності.

ідеї для декору своїми руками_12

Рама для кліп-арту з фотографій. Така річ нагоді в кожному будинку, це дуже стильно і сучасно, і відмінний спосіб розмістити сімейні або свої фотографії.

ідеї для декору своїми руками_13

Квітковий горщик з бляшанки та дерев’яних прищіпок. Такий горщик впишеться в будь-який інтер’єр і прикрасить кімнату і саму рослину.

ідеї для декору своїми руками_14

Сподіваємося, ця стаття була корисною для вас. Творчих вам успіхів!

Прокрутка до верху