как украсить стены в комнате

Як прикрасити стіни у кімнаті

Створюючи цікавий дизайн стіни, не варто обмежувати лише вибором певного відтінку. Пам’ятайте, що навіть при найбільш динамічному кольорі стіна може бути порожньою. Бажаючи заповнити цю прогалину, варто скористатися наступними пропозиціями, як прикрасити стіни.

1. Картини

Найпопулярнішим способом прикраси стін є картини, оскільки саме вони прикрашали кімнати наших предків. Але на сьогоднішній день існує величезний вибір картин у різних стилях. На картинах може бути зображена не лише ваша сім’я, знайомі чи натюрморт, але й досить цікава концепція, яка у поєднанні з іншими елементами інтер’єру покращить його. Також залежно від розмірів картини, можна заповнити весь порожній простір стіни або нішу у передпокої.

2. Фотографії

Іншим популярним методом, як прикрасити стіни, є колажі фотографій. Завдяки фотографіям спогади можуть супроводжувати нас кожен день, нагадуючи про найкращі моменти нашого життя щоразу, коли ми дивимося на них. Фотографії, розміщені на стіні, роблять кімнату ближче, і завдяки цьому ми почуваємося впевненішими в ній.

3. Рослини

Рослини є відмінним варіантом прикраси стіни, так як вони мають багату колірну гамму і форму, завдяки якій оживить інтер’єр кімнати і створить затишну атмосферу і затишок. Тому не варто ставити квіти та інші рослини лише на підвіконня.

4. Фотошпалери

Ще одним простим способом є використання фотошпалер, тому що їх головною перевагою є те, що можна робити невеликі малюнки, а також створювати цілі твори за розміром усієї стіни. Більше того, шпалери доступні також у форматі 3D, які додадуть стіні незвичайний формат. Це один з найцікавіших способів, як прикрасити стіни в кімнаті.

5. Наклейки

Якщо ви не хочете використовувати фотошпалери, можете застосувати різні наклейки, які прикрасять лише частину стіни, надавши витонченості вашому інтер’єру. Спеціальні наклейки можна застосувати і на кухні або у ванній кімнаті. Завдяки стійкості до жиру та вологи, вони чудово доповнюватимуть ці місця.

Прокрутка до верху