сухой ручей2

Сухий струмок на дачній ділянці

Про водоймище на своїй дачній ділянці мріє практично кожен садівник.

Такий елемент ландшафтного дизайну чудово прикрасить садову ділянку. Але на жаль не в кожному саду можна спорудити струмок. Прекрасною альтернативою буде сухий струмок. Він впишеться практично у будь-яку дачну ділянку, створюючи імітацію водного русла.

Першими кому спала на думку ця ідея, були дизайнери з Японії. Багато японських садків прикрашалися саме сухими струмками. Такий задум нікого не залишав байдужим. Перебуваючи в такому садку, створювалося враження, що струмок пересох від довгої посушливої ​​погоди. Такі струмки прикрашала різна зелень, яка на їхньому тлі виглядала дуже яскраво.

На дачній ділянці можна добре замаскувати недоліки за допомогою сухого струмка.

сухий струмок4
сухий струмок3

Також завдяки йому можна розділити зони в саду, а ще він може бути в ролі канави для дренажу.

Якщо дачну ділянку невеликих розмірів, то її візуально можна розширити за допомогою сухого струмка, що має безліч вигинів. Ширину русла можна робити різних розмірів, як і довжину, все залежить від особистих переваг. Щоб не помилитися з вибором і розмірами, слід спочатку за допомогою піску зробити контури струмка і подивитися, як це буде виглядати. Якщо все влаштовує, то можна починати викопувати русло.

Різними каменями можна викласти струмок, але найголовніший елемент в оформленні – це рослини та квіти.

сухий струмок1

На свій смак можна вибрати різні рослини, але найкраще вибирати такі, що ростуть біля водойм, щоб вигляд був правдоподібним. Цими рослинами є дзвіночки, китайська тростина, лобелія та інші.

Якщо дачна ділянка великих розмірів, то можна спорудити сухий струмок великих розмірів. Для прикраси також можна зробити прекрасний місток над ним. Оформити такий струмок можна більшими рослинами. Якщо є можливість, то біля нього можна посадити вербу. Найголовніше під час оформлення виявляти фантазію.

сухий струмок
Прокрутити вгору