интерьер кухни в стиле кантри

Інтер’єр кухні у стилі кантрі

Невигадливий кантрі стиль чудово підходить для кухонного приміщення. Щоб відтворити його, зовсім не доведеться звертатися до дорогих дизайнерів. Всього кілька штрихів та елементів і ваша кухня стане по-справжньому сільською.

Основні матеріали інтер’єру кухні у стилі кантрі

Чим відрізняється напрямок кантрі від інших інтер’єрів? За традицією це дерев’яні предмети меблів та декору, а також елементи їхнього кованого металу та натуральний текстиль.

При цьому стіни, підлога і самі меблі повинні бути витримані в кольорах природних відтінків землі та деревини. Добре виглядають у сільському інтер’єрі відтінки бежевих, кавових, теракотових та інших м’яких кольорів. Для деталей краще використовувати контрастні забарвлення: жовте, червоне, зелене.

Неприпустимо використання занадто химерних оздоблювальних матеріалів.

інтер'єр кухні у стилі кантрі3
інтер'єр кухні у стилі кантрі1

А ось фіранки, рушники, прихватки та інші текстильні вироби навпаки повинні відрізнятися яскравістю кольору та малюнку.

Як оздоблення інтер’єру кухні в стилі кантрі можна використовувати справжню деревину або сучасні матеріали, стилізовані під дерево, камінь, метал. Стіни можна просто оштукатурити і пофарбувати або поклеїти на них гарні шпалери пастельного кольору, що миються, з дрібним і не дуже густим малюнком.

Вибір меблів

Вибираючи меблі для кухні бажано відмовитися від полірованих поверхонь. У кантрі стилі більше вітаються матові, природні покриття. До того ж вони чудово поєднуються з елементами з металу та дерев’яним різьбленням.

Бажано як місця для сидіння використовувати незабарвлені лавки та табуретки грубої роботи. Особливий шик сільському інтер’єру надасть масивний дерев’яний буфет. А якщо дозволяють розміри приміщення, то й камін.

інтер'єр кухні в стилі кантрі2

Звичайно, в міській квартирі навряд чи вдасться спорудити камін з каменю, але цілком підійде і штучний обігрівач, який не має пластикових деталей. Батареї бажано екранувати дерев’яними різьбленими заслінками.

Вікна та додаткові елементи інтер’єру кухні у стилі кантрі

Особлива увага при відтворенні кантрі напряму має оформлення вікон. Навіть пластикове вікно та підвіконня заграє по-іншому, якщо над ним зміцнити широкий дерев’яний карниз із лляними або бавовняними шторами. Від довгих гардин краще відмовитися відразу, а ось невеликі тюльові фіранки безпосередньо біля скла доповнюють загальне враження.

Що ж до додаткових декоративних елементів, то в їх якості можна використовувати будь-який глиняний і дерев’яний посуд, кімнатні квіти, зв’язки цибулі, перцю і запашних трав.

Прокрутка до верху