Кухня у марокканському стилі

Кухня це те місце, де живе душа будинку. Як правильно сказала Дебі Мазар: «Кухня — це здебільшого серце кожної оселі. Це пробуджує спогади про вашу сімейну історію». 

Маленька або велика, добре продумана та добре освітлена кухня має вирішальне значення для благополуччя сім’ї. Сьогодні ви можете знайти кухню різноманітного дизайну. Прямо від класичного та традиційного до шикарного та сучасного, ви можете створювати кухні різних стилів на ваш вибір. Якщо вам подобається богемний стиль кухні, то марокканський стиль буде чудовим вибором.

Тенденція марокканського декору походить із Марокко, країни, розташованої між Африкою та Європою. На марокканський декор сильно вплинула мавританская, і навіть марокканська архітектура. У той час як марокканський декор відомий своїми синіми, червоними, рожевими, помаранчевими, золотими, срібними та жовтими відтінками, орнаментальні арабески, виконані з переплетеними плавними лініями, є основною характеристикою цього дизайну. 

Марокканський Дизайн Кухні

Тенденція марокканського декору може бути виконана для будь-якої кімнати. Однак, якщо ви побоюєтеся, яким буде результат, краще почати з кухні. Яскравий, але стильний, екзотичний, але витончений марокканський декор може перетворити вашу кухню і надати їй унікального і незвичайного вигляду. Є кілька способів прикрасити кухню марокканською. Один із найпопулярніших способів – використовувати марокканську плитку. 

Як викласти марокканську плитку на кухню

Марокканська плитка є універсальною і може використовуватися по-різному для створення різноманітних образів. Ось кілька прийомів, які можна використати для створення стильної кухні у марокканському стилі.

Плитка для підлоги

Це найпоширеніший спосіб прикрасити вашу кухню марокканською плиткою. Якщо у вас кухня білого або нейтрального тону, додавання марокканської плитки синього кольору надасть вашій кухні яскравого відтінку. З іншого боку, однотонна марокканська плитка може надати яскравості вашій яскравій кухні. Ви також можете використовувати марокканську плитку помаранчевих та коричневих відтінків, якщо вона доповнить зовнішній вигляд вашої кухні.

Плитка для фартухів

Знесення всієї кухонної підлоги для установки марокканської плитки може здатися великою авантюрою. У такому разі було б непогано використовувати їх як фартух на кухні. Коли справа доходить до облицювання плиткою на кухні, ваші варіанти безмежні, як і ваша уява. Використовуйте плитки одного кольору із різним дизайном, щоб заявити про себе. Якщо у вас глянсовий ламінат, ви можете використовувати приглушену або монохромну марокканську плитку як фартух, щоб знизити глянсу. Змішайте відповідні різні типи марокканської плитки для вашого фартуха, щоб надати вашій кухні художній вигляд. Марокканська плитка для фартуха не тільки робить вашу кухню красивою, але й довговічною, і її легко чистити, що робить її ідеальною для кухні.

Стільниці

Один із унікальних способів прикрасити вашу кухню марокканською плиткою – використовувати її на стільницях. Марокканська плитка не тільки забезпечує довговічність, яка потрібна кухонним стільницям, та й підкреслює красу кухні. Поєднання стільниць у марокканському стилі з фартухом у марокканському стилі надасть вашій кухні богемного вигляду. Ви також можете пожвавити кухонний простір, додавши марокканську плитку на барну стійку або стіл.

Ще кілька місць на кухні, куди ви можете додати марокканську плитку, – це кухонні полиці та комора. Оскільки марокканська плитка має насичений дизайн, намагайтеся зберегти решту кухні нейтральної або однотонної, щоб не перевантажувати кімнату. З іншого боку, якщо ви хочете надати своїй кухні багато прикрашений вигляд, не уникайте використання сміливих дизайнів і візерунків, щоб надати кухні справжній марокканський вигляд.

Інші способи привнести марокканський тренд на кухню

Крім використання марокканської плитки є кілька інших способів отримати марокканську кухню. Ось кілька ідей:

  • Один з найкращих та найпростіших способів включити марокканський декор на вашу кухню – це використовувати марокканські столові прилади. Виставлення кількох керамічних мисок, чайників та тарілок у марокканському стилі на ваших стільницях може допомогти вам досягти цього.
  • Інший спосіб – використовувати стійку для сніданку з високими стільцями та лавками, які зазвичай можна побачити на марокканських ринках.
  • Металоконструкції – невід’ємна частина марокканських кухонь. Увімкніть кілька металевих підносів ручної роботи, чайників та ліхтарів, щоб створити автентичний марокканський вигляд.
  • Використання різноманітних видів текстилю на кухні – ще один унікальний метод включення марокканського декору на кухню. Ви можете використовувати на кухні килимки, штори, перегородки та захисні пристрої для меблів, зроблені з використанням хитромудрих візерунків.
  • Щоб кухня виглядала у марокканському стилі, важливо використовувати м’яке освітлення. Причому для покращення зовнішнього вигляду найкраще використовувати марокканські ліхтарики. Зазвичай ці ліхтарі випускаються з міді та латуні, вони мають хитромудрий візерунок, що відкидає красиві тіні при освітленні.
  • Крім того, горшкова рослина з рафії або марокканський пуф – це все, що вам потрібно, щоб завершити марокканський вигляд вашої кухні.

Якщо ви плануєте оновити кухню та надихаєтеся марокканською кухонною плиткою та іншими ідеями, ця інформація може вам допомогти. 

Прокрутка до верху