12 ванних кімнат у стилі бохо, які надихнуть вас

Завдяки багатошаровій текстурі, пишній зелені та романтичному освітленню, елементи богемного дизайну роблять його ідеальним для місць, де ви хочете відпочити. Тож не дивно, що ми бачимо так багато чудових ванних кімнат у стилі бохо. Елементи дизайну Boho, такі як природні текстури, теплі кольори та принти, а також світло свічок, створять у вашій ванній кімнаті відчуття святині. Однак освоїти декадентську, невимушену естетику насправді може бути складно. 

Порівняно зі стилями дизайну, такими як модерн середини століття, які мають чіткі елементи, бохо-дизайн є набагато гнучкішим, а правила навмисно залишаються відкритими для інтерпретації. Ось чому ми тут, щоб допомогти з натхненням.

Подібно до еклектичного стилю дизайну, стиль дизайну бохо об’єднує різні кольори, текстури та візерунки та поєднує стилі та епохи для створення вигляду, який насправді є більш вишуканим, ніж може здатися на перший погляд. Подібно до спальні чи вітальні в стилі бохо, найкращі ванні кімнати в стилі бохо ніколи не виглядають застарілими. Бохо-дизайн — це ваша особистість, а не сучасні стилі, які необхідно мати. У цьому сенсі він поза часом, що робить його чудовим вибором для ванної кімнати.

Ванні кімнати в стилі Boho також повинні бути практичними. Повірте, ви не побачите тут махрових килимів біля ванн. Основні ванні кімнати та навіть туалетні кімнати – це приміщення, які ви хочете виглядати та відчувати себе чистими, тому вибирайте богемні елементи, за якими неважко доглядати, як-от яскраві твори мистецтва, підвішені рослини та барвиста плитка. Найкращі ідеї ванної кімнати в стилі бохо виглядають стильно, але залишаються функціональними. Попереду ми виділимо 12 ідей для ванної кімнати в стилі бохо, щоб розпалити ваше натхнення та звільнити його.

Додайте килимок

Вінтажний килим миттєво зігріває холодну кахельну підлогу в цьому переважно білому просторі. Додайте рослину в горщику, як це фігове дерево, і табурет з натурального дерева, і вуаля: ванна кімната в стилі бохо. Насправді не потрібно багато, щоб змінити енергію класичного дизайну ванної кімнати, як ця.

Використовуйте додаткові кольори

Використовуйте колірне коло в своїх інтересах, вибираючи яскраві кольори для ванної кімнати в стилі бохо. Цей прохолодний червоний відтінок виділяється на тлі небесно-блакитних шпалер для багатошарового та сміливого вигляду. Природні текстури, як-от ротанг і лоза, а також антикваріат з темного дерева додають зібраності, богеми.

Визначте зону відпочинку

Ніщо так не говорить про розкіш, як ванна кімната з власною зоною відпочинку. Вибирайте природні текстури, такі як ротанг, бамбук і різьблене дерево, і додайте багато рослин, щоб завершити образ бохо.

Грайте з природними матеріалами

Центральне місце в цій ванній кімнаті в стилі стилю «бохо» займає туалетний столик, вимощений черепашками. Це перегукується зі стилем богеми OG — згадайте про Європу кінця 19 століття. Вишукані бра та фурнітура додають декадентської атмосфери

Майте акцентну стіну

Не любите колір від стіни до стіни? Нічого страшного! Ви все ще можете створити образ бохо, позначивши одну стіну як яскраву акцентну. Виберіть плитку в кольоровій гамі омбре з еклектичним малюнком для сміливого та богемного вигляду.

Спробуйте Allover Pattern

Візерунок є ключовим у дизайні бохо. Дамська кімната — чудове місце, щоб випробувати ефектні шпалери — вони не будуть такими запаморочливими чи приголомшливими в маленькому замкнутому просторі. Нам подобається, як дзеркало з темного дерева та туалетний столик також роблять його більш обґрунтованим.

Використовуйте природні матеріали

Ванна кімната в стилі бохо все ще може бути ванною в стилі мінімалізм. Стримані представниці богеми можуть зупинити свій вибір на нейтральних відтінках і натуральних текстурах. Дерево, камінь, зелень і метал у цьому просторі поєднуються, щоб виглядати багатошаровим і затишним, а не захаращеним або невідповідним.

Впустіть природу

Бохо-дизайн — це охоплення природи, то чому б не відкрити свою ванну кімнату буквально на природу? Продумана додаткова дверцята, яку можна побачити тут, робить цю душову кабіну доступною з приватної відкритої тераси. Якщо ви живете в теплій погоді, цей внутрішній і відкритий душ може бути саме тим, про що ви мріяли.

Грайте з текстурою

Метал, дерево, тканина та багато іншого — використовуйте їх! Багатошарове нанесення текстур — найпростіший спосіб отримати ванну в стилі бохо. Чим більше текстур, тим краще. Просто дотримуйтесь сімейства кольорів, щоб отримати ефект зібраності, а не безладу. Тут діапазон холодного блюзу та металіку все ще виглядає згуртованим.

Пограйте з розміром

Пограйте з розміром, формою, малюнком і кольором плитки, щоб зробити ванну більш цікавою. Поєднайте з ним кольори вашої фарби, постільної білизни та декору для моменту прохолодного сучасного мистецтва.

Використовуйте теплі тони

Гарне освітлення має важливе значення для ванної кімнати в стилі спа-бохо. Якщо у вас багато сонця, використовуйте його на свою користь. Килимки, дзеркала та деревина теплих відтінків максимально ефективно пропускають сонце через ці мансардні вікна.

Зберігайте затишок

Приглушене освітлення та природні текстури зберігають спокій і розслаблення ванних кімнат у стилі бохо, навіть якщо вони наповнені візерунками. Це особливо корисно в таких дитячих ванних кімнатах, як ця, де купання є частиною процедури відпочинку.

Прокрутити вгору