Дизайн спалень у богемному стилі

Дизайн інтер’єру будуару розпочався у Парижі наприкінці 1800-х років. Богеми були першими, хто запалив цей рух, тому що вони цінували творчість понад усе. В результаті їх відмови відповідати їх культурам і цінностям зіткнулися, започаткувавши абсолютно нову еру в дизайні інтер’єрів. 

Якщо ви хочете порушити загальноприйняті стандарти краси, яскраві богемні дизайни спальні були створені художниками-мандрівниками.

Що таке богемний дизайн? 

Дизайн у стилі бохо – це весело і можна не дбати про те, що думають інші. У богемному дизайні використовуються неструктурований візерунок, фактура та колір. У ньому відсутня жорсткість сучасного чи мінімалістського стилю. Акцент богеми на індивідуалізмі та волелюбності – одна з причин його популярності.

Які елементи потрібні для богемного дизайну?

На наш погляд, п’ять найважливіших елементів чудового богемного будинку – це рослини, макраме, ковдри/пледи/подушки, гірлянди та килими.

  • Зелень  – для створення невимушеної та безтурботної атмосфери рослини є невід’ємною частиною будь-якого будинку у стилі бохо. Вони не лише гарні, а й корисні. У той час, як вентильовані приміщення підвищують вологість, знижують рівень CO2 і зменшують забруднення.
  • Предмети декору макраме  -макраме використовується виключно як прикраса в сучасному богемному будинку. Він додає текстурі, теплу та естетичної привабливості будь-якій кімнаті. Вам знадобиться кілька вішалок для всіх рослин, які ви отримаєте!
  • Килимки. Пледи та килимки – ваші найкращі друзі, якщо ви хочете створити у своєму будинку атмосферу бохо-шику. Можна поліпшити зовнішній вигляд будь-якого покриття для підлоги, поклавши його поверх нього.
  • Гірлянди –  богемний будинок був би неповним без гірлянд. Підійдуть звичайні білі різдвяні гірлянди, натягнуті на стелю.
  • Пледи, подушки та ковдри –  для отримання більш багатошарового виду використовуйте різні види ковдр, пледів та подушок. Взимку ви помітите, як багато людей складають ковдри та кидають подушки на стільці та дивани – незалежно від того, накриті вони чохлами чи просто кинуті туди!

Як втілити ці поради у дизайн спальні?

Комбінуйте речі

Дизайн інтер’єру в богемному стилі химерний та безтурботний, у ньому поєднується широкий спектр естетики. Створюючи богемний простір, не бійтеся експериментувати з кольором та текстурою, накладаючи шари тканин, витворів мистецтва та інших елементів дизайну, таких як килимки. У спальні гарні шпалери з пальмовим принтом, а поверх них накинуто марокканську весільну ковдру. Завдяки еклектичності стилю, немає двох однакових будинків у стилі бохо.

Вводьте багато візерунків та кольорів

Коли справа стосується інтер’єрів у стилі бохо, тут немає жодних правил – в інтер’єрах бохо поширені аметистовий фіолетовий, малиновий та смарагдово-зелений. Використовуйте більш яскраві кольори, такі як синій та оранжевий, на стінах, щоб створити атмосферу базару. Зробіть кімнату схожою на богемну, додавши барвисті подушки, ковдри та настінні килими.

Елементи декору з історією

Кімната у стилі бохо відбиває спосіб життя мандрівників, зокрема речі, зібрані з усього світу. Допускаються і кітчеві п’єси. Еклектика богемного декору надає йому модної та елегантної атмосфери. Кожен об’єкт у кімнаті має розповідати історію.

Використовуйте традиційні методи та органічні матеріали

У богемному дизайні високо цінуються такі натуральні елементи, як дерево, камінь та метал. У богемному середовищі тепло та комфорт важливі, і дерево забезпечує і те, й інше. Дерев’яне узголів’я у сільському стилі та плетений підвісний світильник над обіднім столом просто необхідні у спальні. Плетені перегородки та столики стануть прекрасним доповненням будь-якого будинку в стилі бохо.

Є багато способів зробити вашу спальню унікальною, і найкращий вибір це ті, які дозволять вам персоналізувати кожен сантиметр простору. Коли ви повертаєтеся з роботи додому, ми хочемо, щоб ваша спальня була місцем, де ви можете відпочити та розслабитися. Ми поговоримо про деякі з наших улюблених яскравих спалень у богемному стилі.

Гуртожиток кампуса Бохо

Чи хотіли б ви, навчаючись у коледжі, стати частиною тенденції дизайну спальні в стилі бохо-шик? У багатьох випадках достатньо потужного гобелену. Його легко повісити, за ним легко доглядати, і це відмінне співвідношення ціни та якості!

Стань зеленим

Лісова зелень, грубий, необроблений дерев’яний каркас ліжка, крісло-гойдалка, книжкова полиця та настінні прикраси роблять свій внесок в атмосферу бохо-шику. Це як знайти двох птахів у кущах або одного птаха на долоні, коли ви бачите унікальний килимок.

Сплячий у джунглях

Килимок, ліжко та стіни естетично пофарбовані, а в цій шикарній спальні у стилі бохо багато рослин. Крім того, кімната прикрашена та унікальна завдяки численним витворам мистецтва, виставленим всюди.

Лофт

Пишність втілена в розкішній спальні з високими стелями. Як бонус це чудове місце, щоб випробувати нові висячі прикраси і взагалі вирощувати рослини! Спальні в стилі бохо в стилі лофт, подібні до цієї, здаються схожими на казки. Має чудовий вигляд завдяки білому кольору!

Дикий захід

Коли ви спите в цій кімнаті, ви відчуєте себе серед американського Заходу! Дикий Захід і кінець 1800-х років нагадують марокканські килими, ковбойські капелюхи та гітари, що прикрашають стіни.

Одна з найчуттєвіших ідей дизайну спальні – поєднання старовинних та сучасних компонентів в одному просторі для створення «яскравої» атмосфери. Щоб створити гостинну та затишну обстановку, потрібне щось більше, ніж просто гарне планування. Правильний вибір меблів та аксесуарів може мати вирішальне значення для створення невимушеної, але захоплюючої обстановки.

Прокрутити вгору