Як змусити працювати інтер’єр у стилі мінімалізм

Залишивши свій слід на дизайнерській сцені і зі зрозумілих причин, що ніколи не зникав як основний стиль дизайну на початку 90-х років, мінімалізм в інтер’єрі часто є надійним шляхом у створенні теплого і нюансованого будинку, який коштує вкладень і ніколи не вийде з моди або поза трендом завдяки практичним, зваженим підходам.

Але що саме означає мінімалістський декор і як ви можете впевнено керувати зовнішнім виглядом та підтримувати його у цьому стані? Щоб надихнути вас, ми поділимося основними прийомами, що дозволяють зробити інтер’єр у стилі мінімалізм найкращим стилем інтер’єру для вашого повсякденного життя. Від блискучих ідей мінімалістського декору з обмеженим бюджетом до розбивки по кімнатах — все, що вам потрібно знати.

Що означає інтер’єр у стилі мінімалізм

Головна мантра мінімалізму – простота у всьому. Тримайте його скромним, пом’якшіть декор, приберіть кожен акцент і живіть за принципом «менше означає більше» і «всьому потрібне своє місце та причина».

Подумайте про чисті, сучасні лінії, лаконічну палітру кольорів і урізані силуети, але не ухиляйтеся від створення багатошарового, теплого, багатого і привабливого мінімалістського будинку з галерейною обстановкою з кімнати в кімнату. Це місце комфорту і притулку.

Чому ви полюбите мінімалізм в інтер’єрі

  • Мінімалістські ідеї кімнати відмінно підходять для того, щоб маленький простір здавався більшим.
  • Мінімалістський декор і практика майже ніколи не виходять із моди, якщо все зроблено добре.
  • Оскільки інтер’єр у стилі мінімалізм – це краса витонченого та добре продуманого, ви можете заощадити на внесенні занадто великої кількості меблів та функцій, які вам просто не потрібні.
  • Легко досяжні та прості у використанні, предмети мінімалізму легше управляються на свій смак, на відміну від інших стилів дизайну, які мають більше загадкових змінних для творчого змішування.

Як створити мінімалізм в інтер’єрі

Щоб охопити мінімалістські ідеї кімнати, ось короткий огляд всього, що вам необхідно виділити, щоб миттєво надати вашому будинку інтер’єру в стилі мінімалізм:

  • Так як мінімалістський дизайн – це краса голих стін, відзначте архітектурні деталі вашого будинку, використовуючи їх у своїх інтересах, проектуючи навколо них, а не приховуючи їх.
  • Простота і необхідність йдуть пліч-о-пліч з мінімалістською естетикою домашнього дизайну, причому одне ніколи не переважує інше, тому що вам потрібно буде обґрунтовувати існування кожного елемента при внесенні нових елементів, щоб тримати під контролем жорстке редагування.
  • Позбавтеся непотребу, інвестуйте в стильне зберігання та розробте швидкі щоденні маршрути прибирання, щоб зберегти гармонійний та практичний стиль дизайну.
  • Практикуйтесь менше, та краще, і живіть цим, оскільки це завжди буде найважчим, але корисним аспектом у освоєнні мінімалістського стилю.

Колір у стилі мінімалізм

Від затишної оази мінімалістської спальні до місць загального користування, що відрізняються абсолютною простотою, дотримуйтесь трьох відтінків у кожній кімнаті, які відрізняються один від одного всього на кілька відтінків, для плавної узгодженості та чіткого редагування.

Створивши коротку палітру, ви краще орієнтуватиметеся у створенні добре відредагованого сучасного мінімалістського будинку, заснованого на нейтральних тонах, з якими легко працювати, включаючи білий, кремовий, чорний і сірий.

Меблі в стилі мінімалізм

Створіть інтер’єр в стилі мінімалізм з продуманим асортиментом меблів, щоб створити добре збалансований простір, який ніхто не захоче залишати. Інвестуйте в якісний мінімалістський домашній декор, щоб отримати максимальну віддачу від вашого бюджету, і оскільки це надзвичайно простий підхід до дизайну інтер’єру, вам потрібно, щоб кожен предмет стояв сам по собі, не привертаючи негативної уваги через неякісну конструкцію або неякісні матеріали.

Відмовтеся від модних речей, від яких ви легко втомитеся, і віддайте перевагу класиці та майбутнім реліквіям, які витримають випробування часом.

Текстиль для стилю мінімалізм

У кожному сучасному мінімалістському будинку має бути безліч тональних тканин та матеріалів для спокійної візуальної гри, а також додавання тепла та багатства всьому інтер’єру. Зверніть увагу на те, що мінімалістська спальня вище може бути зовсім мізерною, якщо не брати до уваги привабливого пледа в горошок і стьобаної ковдри, щоб привернути увагу, але не виглядати деспотично.

Для власного освоєння інтер’єру в стилі мінімалізм дотримуйтесь основного діапазону додаткових відтінків і внесіть несподіванку за допомогою хутра, шкіри та текстур текстур для додаткового інтересу. А коли справа доходить до мінімалістичних декоративних принтів та візерунків, вибирайте графічні доповнення в лаконічних колірних схемах із достатнім порожнім простором, щоб виглядати легко та без метушні.

Аксесуари в мінімалістському інтер’єрі

Як і в будь-якому стилі дизайну, будь-який сучасний мінімалістський будинок повинен похвалитися своєю справедливою часткою бажаних колекційних аксесуарів для індивідуальності з кімнати в кімнату, щоб зрештою зробити простір унікальним для вас і ні на кого не схожим.

Щоб отримати правильний мінімалістський дизайн інтер’єру, використовуйте тактику «менше означає краще» і регулярно редагуйте елементи та змінюйте їх місцями від сезону до сезону, щоб уникнути важкого, перевантаженого та надстимулюючого ефекту. Нам подобається галерейний ефект від демонстрації великих ваз вище, встановлених так, ніби вони були справжніми витворами мистецтва, що вимагають спеціального місця у центрі уваги, оскільки ніщо не повинно бути випадковим.

Мінімалістська кухня

Оскільки жоден мінімалістський будинок не може бути повним без витонченої та чітко сучасної кухні, ми пропонуємо виділити більшу частину вашого мінімалістського бюджету на дизайн інтер’єру для цієї важливої ​​спільної кімнати, оскільки зробити це не так просто, як здається.

По-перше, скромна простота мінімалістського дизайну будинку має тенденцію підкреслювати нижчу якість та погано зроблені функції, як ніхто інший, тому вам потрібно бути впевненим, що ви використовуєте найкращі шафи та обладнання для свого бюджету. Після того, як ви зберете кістки свого мінімалістського дизайну, ви можете бути більш виразними за допомогою декоративних штрихів, щоб створити глибину та продумане відчуття тепла.

Щоб зробити інтер’єр яскравим і повітряним, дизайнери інтер’єрів користуються – як ви вже здогадалися – простою чорно-білою палітрою кольорів з вкрапленнями кольору, які передаються через прилади і посуд, уникаючи зайвого безладдя і непотрібних принтів і візерунків. І поряд із добре продуманою шафою, розумні рішення для зберігання життєво важливі для підтримки порядку на поверхні та відсутності безладдя.

Ванна кімната в стилі мінімалізм

Як і кухня, коли йдеться про місця з інтенсивним рухом, місце для зберігання має вирішальне значення для створення цілісного мінімалістського дизайну інтер’єру всього будинку. І, як ми згадували раніше, створіть основу для мінімалістського декору з вузькою палітрою кольорів тональних відтінків, максимум з трьох відтінків.

Зверніть увагу, як простий, але повний чарівності мінімалістський інтер’єр ванної кімнати, показаний вище, виглядає завдяки поєднанню матових чорних аксесуарів, чистих прямих ліній і чорно-білої палітри кольорів з натуральним деревом, привнесеним для відчуття органічності. Наслідуйте цей приклад і тримайте поверхні якомога неприкрашенішими, щоб створити заспокійливе відчуття прохолоди.

Прокрутити вгору