Мінімалістичний дизайн інтер’єру – як змусити його працювати

Після того, як мінімалістичний дизайн інтер’єру залишив свій слід на сцені дизайну та, зрозуміло, ніколи не зникав як головний момент у стилі дизайну на початку 90-х, мінімалістичний дизайн інтер’єру часто є безпомилковим шляхом у створенні теплого та нюансованого будинку, який вартий інвестицій і точно ніколи не вийде з моди. або поза трендом завдяки практичним, виваженим підходам.

Але що саме означає мінімалістичний декор і як впевнено керувати зовнішнім виглядом і підтримувати його? Щоб надихнути вас, ми ділимося основними техніками, щоб зробити мінімальний декор найкращим  стилем дизайну інтер’єру  для вашого повсякденного життя. Тут є все, що вам потрібно знати: від блискучих ідей мінімалістичного декорування за бюджетом до розбивки кімнат за кімнатами.

Що означає мінімалістичний дизайн?

Головна мантра мінімалістичного домашнього декору – це наскрізна простота. Зберігайте його, зменшіть тон декору, усуньте всі аспекти назад і живіть за підходом «менше — це краще» та «все потребує місця та причини».

Подумайте про чисті, сучасні лінії, жорстку редакцію, лаконічну палітру кольорів і скорочені силуети, але не соромтеся створювати багатошаровий, теплий, насичений і привабливий мінімалістичний дім із обстановкою, схожою на галерею, від кімнати до кімнати, як зрештою, це місце комфорту та притулку.

Чому вам сподобається мінімалістичний дизайн?

  • Мінімалістичні ідеї кімнат чудово підходять для того, щоб невеликі простори виглядали більшими.
  • Мінімалістичний декор і прийоми майже ніколи не виходять з моди, якщо вони зроблені добре.
  • Оскільки мінімалістичний дизайн інтер’єру — це краса вишуканого та добре оціненого, ви можете заощадити на тому, щоб використовувати забагато меблів та елементів, які вам просто не потрібні.
  • Мінімалістичні предмети дизайну будинку, доступні та прості у розпорядженні, легше керувати на свій смак, на відміну від інших стилів дизайну, які мають більш загадкові параметри для творчого поєднання.

Як вам створити мінімалістичний дизайн?

Щоб прийняти мінімалістичні ідеї кімнат, ось короткий огляд усього, що ви хочете виділити, щоб миттєво наповнити свій дім мінімалістичним дизайном інтер’єру:

  • Оскільки мінімалістичний дизайн — це природна краса, відзначте архітектурні деталі свого будинку, використовуючи їх у своїх інтересах, створюючи навколо них, а не приховуючи їх.
  • Простота та потреба йдуть рука об руку з мінімалістичною естетикою дизайну будинку, причому одне ніколи не переважає інше, оскільки вам потрібно буде виправдати існування кожного елемента, додаючи нові елементи, щоб тримати під контролем редагування.
  • Якомога більше позбавляйтеся від сміття, інвестуйте в стильне зберігання та розробляйте швидкі маршрути щоденного прибирання, щоб підтримувати гармонійний і практичний дух стилю дизайну.
  • Практикуйте менше — це більше, і живіть відповідно до цього, оскільки це завжди буде найскладнішим, але корисним аспектом у освоєнні мінімалістичного декору.

Кольори мінімалістичного стилю

Від затишного оазису мінімалістичної спальні до зон загального користування, що відрізняються суцільною простотою, дотримуйтеся трьох відтінків у кімнаті, які відрізняються лише кількома відтінками один від одного для гладкої консистенції та чіткого редагування.

Створивши лаконічну палітру, ви матимете краще відчуття напрямку у створенні добре відредагованого сучасного мінімалістичного будинку з нейтральними кольорами, з якими легко працювати, включаючи білі, кремові, чорні та сірі.

Меблі в стилі мінімалізм

Створіть захоплюючий мінімалістичний інтер’єр із продуманим і виваженим асортиментом меблів, щоб створити добре збалансований простір, який ніхто не захоче покинути. Інвестуйте в якісний мінімалістичний декор для дому, щоб отримати максимальну віддачу від свого бюджету, і оскільки це надзвичайно простий підхід до дизайну інтер’єру, вам потрібно, щоб кожен предмет стояв сам по собі, не привертаючи негативної уваги через нижчу конструкцію або низькоякісні матеріали.

Пропустіть модні предмети, які вам легко набриднуть, і віддайте перевагу класиці та реліквіям майбутнього, які витримають випробування часом, оскільки виклик мінімалістського декору кімнат полягає в тому, як мало вам потрібно працювати, щоб кожен основний предмет, який ви приносите з собою тим більше судять.

Текстиль в стилі мінімалізм

У кожному сучасному мінімалістичному будинку має бути різноманітний тональний текстиль і вироби для тихої візуальної гри, а також для додання тепла та насиченості в усьому. Зверніть увагу на те, як мінімалістична спальня нагорі може бути надзвичайно мізерною, за винятком привабливих пунктирних ковдр і стьобаної ковдри, щоб привернути увагу, не виглядаючи важкуватою.

Щоб власноруч опанувати мінімалістичний дизайн інтер’єру, дотримуйтесь основного діапазону додаткових відтінків і додайте несподіваного за допомогою хутра, шкіри та текстурованого текстилю для додаткового інтересу. А коли мова заходить про мінімалістичні декоративні принти та візерунки, вибирайте додаткові графічні елементи в лаконічних колірних схемах із достатньою кількістю негативного простору, щоб зберегти вигляд легким і безтурботним.

Аксесуари в стилі мінімалізму

Як і в будь-якому стилі дизайну, будь-який сучасний мінімалістичний будинок повинен похвалитися неабиякою часткою бажаних, колекційних аксесуарів для знімків особистості з кімнати в кімнату, щоб зрештою зробити простір унікальним для вас і не схожим ні на кого іншого.

Щоб отримати правильний мінімалістичний дизайн інтер’єру, використовуйте тактику «менше – краще» та регулярно редагуйте деталі та змінюйте їх від сезону до сезону, щоб уникнути важкого, надмірного та надмірно стимулюючого ефекту. Нам подобається ефект галереї від демонстрації величезних ваз у лігві вище, розташованих так, ніби вони були справжніми творами мистецтва, які потребують спеціального місця в центрі уваги, оскільки ніщо не повинно виглядати випадковим.

Оздоблення вікон в мінімалістичному стилі

Мінімалістична спальня, показана вище, має настільки універсальні штори, що вони додадуть витонченої нотки майже кожному стилю дизайну.

Оскільки вони напівпрозорі, різко від підлоги до стелі, у теплому нейтральному кольорі та відрізняються простими плавними лініями, що є центральними елементами мінімалістичного дизайну, ми пропонуємо спробувати подібні варіанти, оскільки вони додадуть легкої витонченості будь-якому мінімалістичний будинок, роблячи кожну кімнату більшою.

Декор в стилі мінімалізм для кожної кінати:

Від мінімалістичної спальні, що викликає заздрість, до того, що потрібно для впевненого створення тепла, тут є все, що вам потрібно знати, щоб створити бездоганний мінімалістичний дизайн інтер’єру, який можна взяти на замітку.

Щоб прийняти мінімалістичний дизайн, уникайте труднощів, пов’язаних із невеликим обсягом роботи, купуючи якість, а не кількість, і інвестуйте в класику, яка одночасно привертає увагу та збереже свою привабливість надовго. Правило полягає в тому, що якщо предмет не має спеціального місця для нього, він повинен вважатися непотрібним.

Кухня в мінімалістському стилі:

Оскільки жоден мінімалістичний дім не може бути повним без тонко витонченої та виразно сучасної кухні, ми пропонуємо виділити значну частину бюджету вашого мінімалістичного дизайну інтер’єру на цю важливу загальну кімнату, оскільки зробити це не так просто, як здається.

По-перше, стримана простота мінімалістичного дизайну будинку, як ніхто інший, виділяє нижчу якість і погано зроблені елементи, тому вам потрібно бути впевненим, що ви купуєте найкращі шафи та обладнання для свого бюджету. Після того, як ви об’єднаєте всі елементи свого мінімалістичного дизайну, ви зможете стати більш виразними за допомогою декоративних штрихів, щоб створити глибину та відчуття тепла.

Щоб усе було яскраво та просторо, дизайнери інтер’єру Décor Aid клянуться – як ви вже здогадалися – простою чорно-білою кольоровою палітрою з відтінками кольорів, які додаються через прилади та посуд, уникаючи зайвого безладу та непотрібних принтів і візерунків. І поряд із добре виготовленими шафами, розумні рішення для зберігання життєво важливі для того, щоб поверхні були організованими та вільними від безладу.

Їдальня в мінімалістичному стилі:

Мінімалістичний дизайн інтер’єру, як і будь-який інший стиль дизайну, не плутайте з актуальним, але втомленим стилем життя в готелі. Він вимагає індивідуальності, але в менших дозах для потрібної кількості дивацтва. Нам подобається, як мінімалістичний дизайн їдальні тут може похвалитися невимушеним духом з тонкими нотками дизайну, залишеними двома простими графічними творами, і барвистими, невідповідними місцями для сидіння.

Ідіть подібним шляхом і розгляньте мінімалістичні ідеї кімнат, впроваджуючи розумні яскраві альтернативи для сидіння, декорування та аксесуарів, зберігаючи основні меблі, такі як обідній стіл і буфет, класично простими – навіть стандартними. Це дасть вам свободу експериментувати, не ризикуючи, оскільки ви можете легко грати з меншими предметами та час від часу змінювати їх для швидкого оновлення кімнати.

Вітальня в мінімалістичному стилі:

Створіть відчуття невимушеної розкоші за допомогою вітальні, яка підкреслює майстерно підібраний мінімалістичний декор і розумні меблі, які точно ніколи не вийдуть з моди. Для максимального підходу до мінімалістичного дизайну інтер’єру не економте на необхідних предметах, щоб зберегти речі про запас.

Натомість справжня хитрість у створенні багатошарового погляду на мінімалістичний спосіб життя полягає в недекорованих місцях у всій кімнаті, наприклад, у зоні за диваном вище, оскільки інший стиль дизайну може вимагати повного використання переваг кожного можливого місця. Але коли справа доходить до мінімалістичного декору, справжня краса полягає в невисловленому, щоб привернути увагу до знахідок, які починають розмову, і з яких можна говорити все.

Спальня в мінімалістичному стилі: 

Створіть майстерну мінімалістичну спальню, дотримуючись симетрії, чистих ліній, простих силуетів, розкішної постільної білизни, і знову ж таки, лише тому, що стиль дизайну вимагає мінімалістичного дизайну інтер’єру, це не означає, що ви повинні бути клінічними у своєму підході.

Давайте, отримуйте задоволення та експериментуйте з різноманітними несподіваними елементами, які не часто асоціюються з мінімалістичним дизайном інтер’єру, щоб ви могли зробити його своїм власним унікальним штампом. Зверніть увагу, що кімната, зображена тут, має серію паралельних ліній і прямокутних форм, які синхронізуються одна з одною, а швидкі знімки виразних кольорів доповнені грайливими витворами мистецтва для остаточного гендерно-нейтрального висловлювання.

Ванна кімната в мінімалістичному стилі:

Подібно до кухні, коли мова заходить про приміщення з інтенсивним рухом людей, місце для зберігання речей є головним, коли ви прагнете створити єдиний мінімалістичний дизайн інтер’єру у вашому домі. І, як ми вже згадували раніше, створіть основу для мінімалістичного декору з щільною кольоровою палітрою тональних відтінків, що містить максимум три відтінки.

Зверніть увагу на те, який простий, але сповнений чарівності мінімалістичний інтер’єр ванної кімнати, представлений вище, виглядає завдяки поєднанню матових чорних аксесуарів, чистим прямим лініям і чорно-білій кольоровій палітрі з додаванням натурального дерева для відчуття органічності. Дотримуйтеся цього прикладу та зберігайте поверхні якомога без прикрас для заспокійливого відчуття прохолоди.

Прокрутити вгору