цвет в интерьере спальни

Як колір в інтер’єрі спальні впливає на ваше життя

При виборі інтер’єру спальні не дивіться тільки на зовнішній вигляд, вирішіть собі, що для вас є пріоритетом – висипатися або мати більше сексу.

Дослідження різного характеру показали, як колір в інтер’єрі спальні може впливати на стан і настрій людини.

І так давайте подивимося, як різні кольори інтер’єру спальні впливають на людину.

БЛАКИТНИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Якщо ваша спальня має блакитний колір або колір блакиті, напевно, ви часто засинаєте в ній. Люди в блакитній спальні сплять більше ніж у спальні іншого кольору, з частотою 7 годин і 52 хвилини за ніч. Це не просто збіг. Спеціальні рецептори в наших очах – одні й ті ж клітини, що інформують добові ритми нашого мозку – найбільш чутливі до синіх кольорів, за словами Chris Idzikowski із Центру сну в Единбурзі.

Синій також асоціюється зі спокоєм (лише уявіть океан чи небо), і це може призвести до зниження частоти серцевих скорочень та знижує кров’яний тиск. Не дивно, що більше половини людей із блакитними спальнями сказали, що вони регулярно прокидаються, почуваючись щасливими.

ЖОВТИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Дивно, але другий найкращий колір в інтер’єрі спальні є жовтим.

Сонячний відтінок стимулює нервову систему, сприяючи релаксації. До того ж, радісна тінь миттєво створює домашній затишок.

ЗЕЛЕНИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Природні відтінки зеленого кольору, теж хороший варіант для спальні. Це був третій найкращий колірний варіант палітри для сну, а 22% респондентів, які спали у зеленій спальні, повідомили, що вони прокидалися з почуттям оптимізму та позитивного результату.

СРІБНИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Срібний колір в інтер’єрі спальні виглядає розкішно і має заспокійливий металевий тон, але може мати несподіваний побічний ефект.

П’ята частина респондентів зі срібним декором сказали, що вони більш мотивовані, щоб робити дії у своїй спальні.

Помаранчевий

колір в інтер'єрі спальні

Відтінки помаранчевого додадуть тепла і створять розслаблюючу атмосферу в інтер’єрі спальні, яка допоможе травленню – особливо, якщо ви з’їли великий обід. Помаранчевий колір допоможе розслабити м’язи тіла, що дуже важливо для отримання сну вночі.

Фіолетовий

колір в інтер'єрі спальні

Люди з фіолетовими спальнями є найменш відпочиваючими, отримуючи в середньому мізерні 5 годин та 56 хвилин сну на добу. Багатий колір насправді дуже розумово стимулюючий, що не дає «вимкнути» мозок після напруженого робочого дня та потенційно викликає яскраві сни чи кошмари.

ТЕМНО КОРИЧНЕВИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Колір не такий затишний, як вам може здатися. Люди в такій спальні можуть почуватися ізольованими, відчувати почуття незручності та занепокоєння.

СІРИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Темно-сірий це не зовсім вдалий вибір кольору для спальні. Дослідження показали, що люди в сірих спальнях більше часу витрачали на шопінг в інтернеті, ніж на сон.

СВІТЛО КОРИЧНЕВИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Колір романтики. Пари, які сплять у спальні з карамельним декором займаються сексом тричі на тиждень у середньому, більше ніж у спальні будь-якого іншого кольору.

ЧЕРВОНИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Всупереч поширеній думці, червоні спальні насправді найгірший вибір для романтики — жителі червоної спальні повідомили, що секс у них лише один раз на тиждень.

БІЛИЙ І КРЕМОВИЙ

колір в інтер'єрі спальні

Якщо ви схильні до понаднормової роботи не вибирайте білий колір спальні. Дослідження показали, що люди з білим або кремовим кольором спальні брали роботу з собою в ліжко зазвичай тричі на тиждень.

ЗОЛОТИЙ

колір в інтер'єрі спальні_12

Багато банкірів та інших фінансових працівників мають золотий декор у своїх спальнях. Через те, що привабливий метал асоціюється з багатством і притягує його!

Прокрутка до верху