модные тенденции в интерьере

Модні танденції в інтер’єрі

Облаштовуючи, своє житло кожен прагне, щоб воно було затишним, практичним, комфортним і красивим. Дуже популярно стало для оформлення інтер’єру запрошувати дизайнера. Він, у свою чергу, прагнутиме не тільки задовольнити бажання клієнта, а зробити дизайн інтер’єру максимально актуальним.

Розглянемо основні модні тенденції в інтер’єрі

Будь-який дизайн починається із кольору. Добре підібрані кольори не лише прикрасять, а й підкреслять усі переваги приміщення. Найпопулярніші кольори – марсала, сірий, білий та всі пастельні відтінки.

сірий колір в інтер'єрі

Сірий колір в інтер’єрі чудово подружиться з марсалою, м’ятним, блакитним та білим. Відтінки сірого додадуть будь-якому інтер’єру солідності.

Якщо ж вибрати базовий білий колір, то ви отримаєте простір для втілення фантазій та експериментів. Поєднувати білий можна практично з будь-яким кольором.

марсала в інтер'єрі
стиль еко в інтер'єрі
стиль еко

Колір марсалу використовується як акцент у сірому та білому інтер’єрі. Цей насичений глибокий сливовий колір надасть дизайну розкоші.

Усі модні тенденції в інтер’єрі можна спостерігати у стилі еко . Цей стиль зараз знаходиться на вершині популярності. Використання природних відтінків, комфортних меблів, натуральних матеріалів – ось основні характеристики цього стилю.

Також дуже виграє поєднання екостилю з мінімалізмом. У природі немає нічого зайвого. За таким самим принципом створюється і сучасний інтер’єр. Мінімум речей і лише все найнеобхідніше і абсолютно природне.

Прекрасно в стиль еко вплітається модне використання мармуру.

Оздоблення мармуром давно перестало бути прерогативою ванних кімнат Камін, кухня, підлога ті місця, де сьогодні актуальний мармур Фурнітура та елементи, виконані із золота, міді та латуні, вигідно доповнять інтер’єр.

Ще однією модною тенденцією в інтер’єрі є прозорі речі.

Скляні столи, прозорі стільці та перегородки добре впишуться у білий інтер’єр. З їхньою допомогою простір стане ще більш повітряним і легким.

скандинавський стиль в інтер'єрі

Простором і легкістю також можна охарактеризувати сучасний скандинавський стиль, який набуває нових обрисів. Цей стиль дизайну став світлішим. Оздоблення натуральним деревом, світлі стіни, мінімальний декор, комфортні анатомічні меблі – основні характеристики цього стилю сьогодні.

Вироби hand-made (ручна робота) стають невід’ємною частиною інтер’єру.

Штучно зістарені елементи меблів та аксесуари не тільки не зіпсують модні стилі еко та скандинавський, а й вигідно їх підкреслять.

Використання слів та висловлювань також стало модним трендом. Слова, розміщені на стінах, меблях, у вигляді картин і панно, прикрасять сучасний інтер’єр.

Резюмуючи все сказане вище, можна сказати, що сучасний інтер’єр став більш затишним, комфортним і екологічним. Людині властиво відпочивати на природі, тому при сучасному темпі життя доцільно відтворити хоча б малу частину цієї природи вдома, для повноцінного відпочинку та відновлення.

Прокрутити вгору