желтый цвет в интерьере

Вплив кольорів в інтер’єрі на людину

Перше, на що люди зазвичай звертають увагу в кімнаті, – поєднання кольорів в інтер’єрі.

Така наука як кольоротерапія з’явилася вже досить давно.

І так само давно було доведено, що певні кольори впливають на стан і здоров’я людини зовсім по-різному. Але як?

червоний

Цей колір вважається найсильнішим із усіх. Він розбурхує, збуджує, дає багато сил, саме тому не варто робити кімнату червоного кольору нервовим людям та гіпертонікам.

червоний колір в інтер'єрі

Помаранчевий

Колір життя, яскравості, дружелюбності. Він набагато краще впливає на організм, ніж червоний колір. Помаранчевий ще називають кольором щастя. Він бадьорить, веселить та допомагає людині в роботі.

помаранчевий колір в інтер'єрі

Жовтий

Безумовно, жовтий колір сонця. Він контролює втрату ваги та зміцнює нервову систему, стимулює розумові здібності. І, звичайно, дарує позитив та радість життя.

жовтий колір в інтер'єрі

Зелений

Всі знають, що зелений колір заспокоює. Він допомагає боротися зі стресом та допомагає впоратися з деякими запальними процесами. Також зелений колір дуже сприятливо впливає на органи грудної клітки.

зелений колір в інтер'єрі

Блакитний

Фахівці радять використовувати блакитний при оформленні спалень, тому що він, як ніхто інший, здатний вилікувати безсоння. Блакитні відтінки також корисні при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

блакитний колір в інтер'єрі

Синій

У великих кількостях його застосовувати не варто, тому що він сприяє появі шкідливих звичок і має пригнічуючий вплив на людину, проте якщо не переборщити, то цей колір натхнення та незалежності відмінно допоможе відновити творчий потік, і вилікувати хвороби, оскільки синій є найкращим болезаспокійливим.

синій колір в інтер'єрі

Фіолетовий

Є одним з найбільш важких кольорів у спектрі, погано позначається на нервовій системі, викликає депресивний стан, тому його варто експлуатувати у невеликих кількостях, таким чином він допомагатиме при запальних процесах.

фіолетовий колір в інтер'єрі

Коричневий

Найчастіше його називають чоловічим кольором. Служить для придушення збудливості, є кольором стабільності та надійності, однак і з ним потрібно бути обережним – коричневий відноситься до важких кольорів.

коричневий колір в інтер'єрі

Чорний

Його бажано використовувати лише як акцент і при поєднанні з іншими кольорами. Відмінно виглядатиме при фарбуванні стін або навіть підлоги. Поодинці його не слід використовувати, оскільки викликатиме відчуття безперспективності.

чорний колір в інтер'єрі

Білий

Є кольором непорочності та чистоти, заряджає енергією. Однак буде набагато краще використовувати його в поєднанні кольорів. Як не дивно, небажаний до використання у лікарнях.

білий колір в інтер'єрі

У своєму інтер’єрі все-таки варто поєднувати різні кольори в однакових пропорціях, щоб не переборщити і вплинути на організм.

Прокрутка до верху