цвет пола в интерьере_1

Колір підлоги в інтер’єрі – тонкощі підбору та поєднання відтінків

Перш ніж приступити до покупки матеріалу для ремонту квартири, необхідно визначитися з майбутнім дизайном. Цікаві добірки у спеціалізованих журналах та на сайтах інтернету безумовно допоможуть з ідеєю ремонту. 

При виборі інтер’єру важлива не лише фактура матеріалу, але їхнє колірне рішення. І одним з ключових моментів є поєднання кольору підлоги в інтер’єрі та стінах.

Відомо, що світла підлога та темні шпалери розширюють кімнату горизонтально, а темна підлога та світлі стіни добре підходять для низьких приміщень.

Сірий ламінат

колір підлоги в інтер'єрі_2

Цей колір підлоги в інтер’єрі вважається одним із найелегантніших. Крім того, він подобається всім господаркам простотою його збирання. Адже на ньому непомітні пил та дрібні піщинки. До цього ламінату добре підійдуть білі, сірі та темні кольори стін. Яскравість приміщенню може надати частину стіни із жовтого кольору.

Дуже ефектно поєднується такий колір підлоги в інтер’єрі з оранжевими шпалерами.

А підлога з рожевими стінами надає приміщенню жіночності, невинності та легкості. Підлоги сірого кольору добре виглядають на кухні, особливо якщо підібрані білі стіни.

Коричневий колір підлоги в інтер’єрі

колір підлоги в інтер'єрі_3

Під такий підлогу підібрати шпалери неважко. Тут чудово підійдуть жовто-зелені, кремові та пастельні тони шпалер. А кілька яскравих плям на стіні додадуть вашій кімнаті неповторну індивідуальність. У моду увійшло застосування фіолетового варіанта в інтер’єрі. Але для цього в кімнаті має бути хороше денне та світлодіодне освітлення.

Червоні відтінки в обробці підлоги

колір підлоги в інтер'єрі_4

Це підлога з відтінками вишні чи міланського горіха. Вони створюють у кімнаті теплу атмосферу. До таких підлог добре підходять флізелінові або тонкі паперові шпалери, прикрашені яскравими червоними квітками. А у вітальні чудово буде виглядати світло-блакитний або зелений відтінок.

Чорний ламінат

колір підлоги в інтер'єрі

Чорний підлога в інтер’єрі виглядає розкішно. Але й потребує акуратності у дизайні. Чорний ламінат у квартирі чудово поєднується з білими, сірими та бежевими стінами.

Доречно використовувати у дизайні яскраві колірні акценти. А ось темних кольорів в інтер’єрі слід уникати, інакше виникне почуття похмурості.

Від правильного використання колірної гами залежить комфорт і затишок у квартирі. Тому вирушаючи до магазину за покупкою, потрібно проконсультуватися у продавця у правильності вибору. Гарного дизайну!

Прокрутка до верху