10 найкращих кольорів, які легко поєднуються із зеленим в дизайні інтер’єру вашого будинку

Шукаєте кольори, які поєднуються із зеленим у вашому будинку? Ми пропонуємо експертну думку про відтінки, які працюють.

Якщо ви шанувальник зелених відтінків , на щастя, є багато кольорів, які поєднуються із зеленим, щоб завершити колірну гаму вашого будинку. Незалежно від зовнішнього вигляду або відчуття, яке ви намагаєтеся створити, буде певна комбінація кольорів, яка принесе енергію, яку ви шукаєте, у простір. 

Звичайно, ваш вибір зеленого такий же важливий, як і колір, з яким ви його поєднуєте. Зелень лайма пікантна та енергійна, а шавлія заспокоює та розслаблює. Смарагдово-зелений витончений і розкішний, а м’ятно-зелений може бути грайливим та веселим. 

Щоб знайти найкраще поєднання для кожного відтінку зеленого, ми поговорили з експертами з теорії кольору про те, які кольори вони вибрали б для відповідності якому відтінку, і як отримати максимальну віддачу від цих поєднань. 

Які кольори поєднуються із зеленим?

“Я завжди можу бути поетичним, розглядаючи зелений колір в інтер’єрі”, – говорить дизайнер інтер’єрів Гіслейн Віньяс. “Зелений – один з тих неймовірно універсальних кольорів, які одночасно заспокоюють і активізують, а їх поєднання може створити відмінний баланс”.

Відповідно до теорії кольору, зелений колір знаходиться в центрі колірного кола, тому його можна поєднувати як з теплими, так і холодними відтінками. Однак є певні фактори, які вам необхідно враховувати, у тому числі основу та відтінки зеленого кольору, який ви вибираєте. 

“Зелені кольори з синьою основою справляють враження, тому використання м’яких тонів глиняно-білого і крейдяно-сірого в меблів та аксесуарах створює заспокійливе відчуття”, – пояснює Сара Спітері, редакційний директор Livingetc “Зелені з жовтим відтінком, такі як оливковий, поєднуються із золотим або бронзовим, посилюючи їх теплоту”.

10 найкращих, на нашу думку, квітів, що поєднуються із зеленим.

1. Зелений та відтінки зеленого

Це може бути очевидним для початку, але поєднання зеленого з іншими відтінками зеленого спрощує колірну палітру. 

Шавлія зі смарагдами, зеленувато-жовтою, хакі та зеленню м’яти можуть гармонійно поєднуватися. У цій їдальні основна увага приділяється нефритово-зеленому відтінку дорогоцінного каміння, але схеми доповнюють низку інших зелених відтінків. 

Існує безліч варіантів побудови такої монохроматичної колірної схеми, але розміщення вашого дизайну на чорно-білому тлі як об’єднуючий елемент дизайну – розумний вибір, особливо із зеленим, який так добре поєднується з цими цінними кольорами. 

2. Зелений та червоний

Ви можете бути здивовані, побачивши червоний колір у цьому списку – зрештою, хіба червоний та зелений не є прерогативою Різдва? “При використанні таких кольорів, як червоний і зелений, ви підходите до дизайну з наміром заявити про себе”, – каже дизайнер інтер’єрів Кеті Полсен з Maestri Studio. 

Тим не менш, ви не зобов’язані використовувати основні червоні і зелені відтінки разом, і справжня радість від цієї комбінації часто полягає в більш цікавих поєднаннях відтінків з кожного колірного сімейства, як у цій колірній ідеї для їдальні.

“У цьому випадку простір повинен був бути захоплюючим, але також повинен був мати заспокійливу якість, щоб сім’я завжди могла насолоджуватися”, – говорить Кеті. «Ми зробили це, пом’якшивши яскравіші відтінки червоного і зеленого, додавши деревні тони і додавши тепла металевою обробкою. Ми знали, що наш найкращий підхід до використання цих сміливих кольорів полягав у тому, щоб знати, що вони виділятимуться, але також пам’ятати, що вони повинні почуватися як удома».

3. Зелений та жовтий

Зелений та жовтий сусідять один з одним на колірному колі, тому кімнати в цій палітрі гармонійні та з ними легко жити. Поєднуючи кольори, ми прагнемо схожої основи, тому між відтінками існує взаємозв’язок. У цьому випадку кольори, хоч і різні, здаються частиною однієї сім’ї. 

У той час як сміливі, контрастні тони зеленого та жовтого можуть працювати, для сучасного способу використання цієї комбінації зверніть увагу на м’які тональні зрушення у відтінках. Шартрез, наприклад, може бути відмінним проміжним відтінком жовто-зеленого, який може принести пікантну енергію, і це колір, який добре поєднується із зеленою шавлією, а також плавно переходить між відтінками, зберігаючи спокійну естетику в цілому. 

4. Зелені та синій

Є якесь правило, що «синій і зелений ніколи не повинні бути видні», але дайте хорошому дизайнеру інтер’єрів правило, і він покаже вам виняток із нього і як найкраще його порушити. 

Останнім часом синій і зелений стали фаворитами дизайнерів саме з тієї причини, що це поєднання кольорів здається новим і захоплюючим, а не переграним. Подібно до зеленого і жовтого, зелений — це колір, який сусідить із синім на колірному колі, що знову робить тональну схему відмінним підходом до цієї палітри. 

Поки ви ретельно поєднуєте правильні тони, ця комбінація кольорів може бути несподіваною, але яскравою парою. При використанні однієї і тієї ж групи тональних кольорів два відтінки доповнюватимуть один одного. 

У той час як багаті, як дорогоцінне каміння, зелені та сині кольори працюють разом, більш яскраві, основні та пастельні тони також можуть працювати у правильній схемі. Колірна гама цієї кухні свіжа, смілива, яскрава та весела. Будьте уважні, щоб вибрати кольори, які ви можете використовувати для дому у тканинах та інших домашніх акцентах.

5. Зелений та рожевий

Зелений – це популярний  колір , який поєднується з рожевим, і ми спостерігаємо, як ця колірна комбінація знову набирає популярності після сплеску популярності кілька років тому.

Зелений і рожевий – додаткові кольори, розташовані навпроти одного на колірному колі. Це означає, що схема дуже ефективна. Підберіть правильні пропорції для дійсно відновлюючого простору – щедра кількість зеленого на тлі рожевих відтінків – це чудово. Натхненні природою візерунки, такі як квіткові або ботанічні, особливо ефективні у декоруванні з використанням цієї комбінації.

Популярна тенденція на даний момент – фарбувати шафи в зелений колір, а потім поєднувати його з рожевим, що привносить поживні якості і ідеально підходить для кухні, оскільки зігріває і заспокоює.

Одна з найвдаліших колірних схем — шавлієво-зелений із землистим блідо-рожевим. Всі ці кольори розкішно багаті та заспокоюють, запрошуючи вас відчути себе затишно та розслаблено у вашому будинку.

6. Зелений та білий

Білий колір ідеально поєднується із зеленим. Від насиченої лісової зелені до яскравих лаймів білий миттєво додасть контрасту та свіжості у схему. 

Тепер, як ви знаєте, якщо ви коли-небудь стикалися з, здавалося б, простим завданням купити «білу» фарбу, білий буває різних відтінків, і деякі з них краще поєднуються з певним зеленим кольором.

Як правило, більш холодні зелені та жовті тони, такі як лайм, папороть, нефритовий і смарагдово-зелений, найкраще поєднуються з чіткими справжніми білими квітами. У вас є більше вибору з більш приглушеними, темно-зеленими відтінками, такими як шавлія та фісташка. Вони зазвичай працюють як з яскраво-білим, щоб додати свіжості цим більш приглушеним тонам, так і з не зовсім білим для теплого відчуття кокона. 

7. Зелений та помаранчевий

Якщо вам подобаються тепліші тони у вашому будинку, але ви хочете колірну комбінацію, яка, як і раніше, здається свіжою та цікавою, спробуйте поєднувати глибокий лісовий зелений або темно-оливковий відтінок із приглушеним помаранчевим. У вас є цей чіткий контраст тут, тому він все ще здається сміливим і впливає, але не дуже пригнічує. 

Є, звичайно, і більш різкі варіанти цієї комбінації — відтінки мандарину із зеленувато-жовтим, смарагдовий із яскравою теракотою, ми просто завжди рекомендуємо додавати штрихи у ці сміливіші схеми, щоб розбити кольори. 

Поєднання зеленого з яскравим помаранчевим надасть простору більше енергії; Додаткові контрастні кольори підкреслюють переваги кожного з них і створюють ефектний образ. Можна також використовувати насичений чорний колір, щоб надати сучасний мужній образ середини століття. 

8. Зелений та сірий

Любителі нейтральних відтінків, які хочуть додати трохи кольору, це поєднання для вас. Сірий працює з безліччю різних відтінків зеленого (просто зверніть увагу на відтінки з холоднішим сірим відтінком), але дуже модною схемою є сірий і шавлієво-зелений.

Зелена шавлія – ​​оптимальний вибір кольору на даний момент. Він використовує заспокійливу енергію, властиву зеленому кольору, але закріплює її приземленістю та глибиною, яких немає у яскравіших відтінках.

Поєднуйте прохолодний світло-зелений колір шавлії з дійсно блідим, каламутно-сірим для сучасної комбінації, яка особливо добре працює на кухнях та ванних кімнатах або в будь-якій кімнаті, в якій може бути природне освітлення. Потім заземлити всі ці світлі, повітряні кольори, додавши трохи чорного або, як ви можете бачити в цій чудовій ідеї кухні з шавлієво-зеленим відтінком, темний мармур або дерев’яний акцент. 

9. Зелений та фіолетовий

Пурпурний і зелений можуть здатися сміливими, але вони можуть бути дуже чарівними, особливо в невеликій кімнаті, де ви хочете справити враження та створити затишок. Ботанічна зелень і смарагди з відтінком дорогоцінного каміння чудово виглядають зі сливою – ці кольори чудово доповнюють один одного. 

Знову ж таки, якщо ви хочете трохи пом’якшити комбінацію, додайте кілька нейтральних тонів, таких як м’який сірий та білий, як ви можете бачити тут, у цій сміливій сучасній ванній кімнаті.  

10. Зелень та дерево

Хоча ми знаємо, що це не комбінація кольорів, ми не могли ігнорувати те, наскільки добре зелений поєднується з цими природними відтінками і текстурами. Це має сенс, тому що зелений колір – це такий натхненний природою колір, який поєднується з іншими природними матеріалами, тому ви виявите, що майже будь-який відтінок зеленого виглядає чудово у поєднанні з дерев’яними акцентами. 

Але що особливо актуально, то це поєднання зеленого кольору зі світлим деревом. Ви можете вибрати між світло-зеленою шавлією для м’якого, витонченого вигляду або розбити темний та примхливий зелений з деякими акцентами світлого дерева. 

Зелений добре поєднується з натуральними текстурами, особливо зі світлим деревом. Морська зелень, наприклад, добре поєднується з необробленою деревиною. 

З погляду поєднання кольорів, ця гармонія, звичайно ж, поширюється на поєднання зеленого з нейтральними. Як уже згадувалося, зелений знаходиться в центрі кола, тому його можна поєднувати як із холодними, так і з теплими тонами. Наприклад, поєднання зеленого яр-медянки з крейдовим сіро-блакитним відтінком створить прохолодну, спокійну колірну гаму, а поєднання його з теплішим жовтуватим відтінком бежевого створить земляну атмосферу на відкритому повітрі.

Прокрутити вгору