13 найкращих туристичних гаджетів у 2021 році

Коли справа доходить до мандрівок, я взагалі противник гаджетів. Як і багато незалежних мандрівників, я волію брати з собою легкі речі, ніж тягати з собою тонни предметів, намагаючись забрати всі домашні зручності з собою в дорогу. 

Проте деякі туристичні гаджети просто необхідні. Крім вашого смартфона – який є даністю майже всім нам – я придумав 12 найкращих гаджетів для подорожей, які заслуговують на те, щоб їх помістили у вашу ручну поклажу.

Універсальний перехідник (все-в-одному)

Після багатьох років перебору пакету адаптерів перед кожною міжнародною поїздкою я був щасливим, коли на ринку почали з’являтися універсальні адаптери для різних типів розеток у світі.

Деякі розетки втоплені, тому потрібний подовжувач, якого не було в більшості комплектів адаптерів. Деякі адаптери не відповідали тій формі, яку ви знайшли у путівниках країною, яку ви відвідували. Інші були погано зроблені та зламалися через кілька днів використання.

Це, нарешті, закінчилося, оскільки сучасні універсальні адаптери вирішують більшість цих проблем за допомогою вбудованого подовжувача на вилках європейських адаптерів. У більшості з них достатньо варіантів, і вам ніколи не доведеться переживати, що ви не зможете зарядити свою техніку.

Навушники з шумозаглушенням

Шумопридушливі навушники, мабуть, були найкращим вкладенням у мої подорожі, т.к. я щорічно переміщаюся на тисячі миль по роботі. Навушники дозволяють мені заглушити загальний шум літака, щоб я міг легше розслабитися, дозволяють мені спати в польоті, не прокидаючись від балаканини пасажирів і немовлят, що плачуть, і сигналізують іншим, що я не готовий до спілкування

Програми для туристів

Плануючи подорож завжди є можливість щось забути. На щастя, ми живемо в той час, коли кожен день з’являється велика кількість корисних програм для нашого смартфона, які ми можемо використовувати в різних сферах життя. Так і для мандрівників вже працює багато корисних програм, які допоможуть Вам спланувати маршрут, внести список речей та необхідних гаджетів, нагадають про документи для перетину кордонів держав.

Флешка

Флеш-накопичувач USB може стати в нагоді в будь-якій кількості випадків під час подорожі, таких як обмін документами зі стійкою реєстрації готелю, щоб вони могли роздрукувати його для вас, або доступу до фото вашого паспорта, якщо він втрачений або вкрадений.

Портативний зарядний пристрій

Автомобільний зарядний пристрій

Якщо ви збираєтеся орендувати автомобіль або відправитися в подорож на власному автомобілі, візьміть із собою автомобільний зарядний пристрій/адаптер . Підзарядка ваших гаджетів під час водіння допомагає боротися з фактором “недостатньо доступних торгових точок по дорозі” і дозволяє використовувати пристрій для складання карти маршруту, відтворення подкастів або відволікання дітей на задньому сидінні, не розряджаючи акумулятор.

Водонепроникний чохол для телефону

У моєму неофіційному опитуванні друзів, які часто подорожують, єдине, що мало хто з них, але багато хто думав про придбання — це водонепроникний чохол для телефону. Вдома такі чохли часто здаються надто громіздкими, але у подорожах вони дуже часто рятують у негоду.

Пакети із застібкою-блискавкою захищають телефон, але насправді користуватися телефоном через мокрий пластиковий пакет – це дискомфорт.

Планшет

Мені завжди здавалося, що брати з собою не тільки телефон, а й планшет — це дуже багато речей, доки програми для газет і журналів не почали ставати якісними. Раніше я виходив з дому з пачкою паперових матеріалів для читання, які залишав для інших потенційних читачів у кишенях спинок літаків, біля входу або у вестибюлях готелів. Зараз качаю на планшет журнали та книги.

Електронна книга

Багато затяті читачі віддають перевагу електронній книзі у відпустці / подорожі, тому що її легко читати на вулиці при яскравому світлі. Якщо ви багато читаєте під час подорожей і в різних місцях, електронна книга, ймовірно, стане вашим рішенням замість планшета.

Сонячна батарея

Для затятих мандрівників, які можуть проводити тривалі періоди часу далеко від будь-яких розеток – наприклад, для туристів, альпіністів та кемперів – сонячні зарядні пристрої стануть корисним доповненням до списку речей. Звичайно, частково мета поїздки у віддалені райони – це позбавитися можливості підключення, але це не означає, що пристрої GPS, камери або навіть смартфони повністю заборонені.

Мобільна точка доступу

Залежно від того, який тарифний план стільникового телефону ви використовуєте, мобільна точка доступу може заощадити гроші на міжнародних тарифах і на платі за передачу даних. Ці пристрої передають безпечний і надійний сигнал Wi-Fi, який можна використовувати в будь-якій країні, без необхідності покладатися на загальнодоступні сигнали Wi-Fi або використовувати власні дорогі дані.

Сорочка із захистом від сонця та комах

Це не зовсім гаджет, але одяг набув технічного характеру і може забезпечити щось більше, ніж просто звичайне прикриття. Багато компаній виробляють штани, шкарпетки і сорочки, що забезпечують особливий захист від сонця, так і від комах, включаючи вимірний захист від ультрафіолету, а також володіють сертифікованими EPA властивостями репелентів. Багато з них легкі і дихаючі, що робить цю «технічну» покупку, що ідеально підходить для подорожей.

Розумна валіза

Ми знаходимося на перших етапах розвитку розумних валіз, але ідея надзвичайно переконлива — ви можете перевірити на своєму смартфоні, де знаходиться ваша сумка, наскільки вона важка і чи вона відкрита. Багато розумних валіз навіть дозволяють заряджати пристрої через USB-з’єднання.

Існують також прості пристрої стеження, які ви можете покласти у свій багаж, так що це може бути ще один спосіб задіяти такі технології, не вкладаючись у дорогу сумку.

Прокрутити вгору