Дорожні хитрощі, які зроблять вашу подорож незабутньою

Подорож – це «розвага», доки дрібні неприємності, такі як непередбачені повороти або виявлення себе без гаманця наступного ранку, не зіпсують вашу поїздку за секунду.

Щоб позбавити вас від стресу та дати вам можливість насолодитися відпочинком з максимальною впевненістю, ось список деяких туристичних хитрощів, які ви можете використати у своїй наступній поїздці.

1. Увімкніть «Режим анонімного перегляду», щоб придбати дешеві авіаквитки.

Більшість людей має фіксований бюджет на поїздки, і всі їхні рішення регулюються цим. Отже, якщо ви хочете скористатися найкращими можливостями, щоб зменшити навантаження на ваш гаманець, ось один із найкращих способів зробити це.

Ціни на авіаквитки часто змінюються, і деякі туристичні сайти можуть відстежувати, що ви дивитеся в Інтернеті, і відповідно підвищують ціни. Це означає, що якщо ви відвідаєте сайт більш ніж один раз, ви можете знайти вищу ціну. Увімкнення «Режим анонімного перегляду» для пошуку дешевших рейсів — ваш вихід із цієї ситуації.

2. Упакуйте речі правильно, щоб заощадити місце.

Хороші навички впакування рятують життя. Ви коли-небудь вирушали в подорож з кимось, хто знає, як все правильно упаковати, поки ви дивитеся на безлад у своїй валізі? 

Навчіться згортати одяг, запакувати пояс у сорочку, з розумом вибирати вбрання та брати тільки те, що вам потрібно. Ми знаємо, що спокуса зібрати все перед поїздкою воістину непереможна, але цього разу спробуйте переконати себе, що для дводенної поїздки вам не потрібні десять нарядів. Також пам’ятайте, ніколи не залишайте збори на останній момент!

Обов’язково візьміть невеликий запас одягу на випадок надзвичайної ситуації.

3. Завжди майте портативний зарядний пристрій.

У наші дні ваш телефон — ваш друг, ваш гід, ваш наставник і ваше особисте джерело розваг. Сама перспектива носити з собою мертвий телефон без зарядного пристрою під рукою здається кошмарною реальністю, чи не так?
Про всяк випадок потрібно боротися з подібними обставинами, обов’язково майте при собі портативний зарядний пристрій та павербанк.

4. Надішліть собі скан паспорта електронною поштою.

Друковану копію, безумовно, важливо носити із собою. Іноді забудькуватість може бути хворобою, яка переслідує вас. Надсилання відсканованого паспорта собі електронною поштою – найбезпечніший спосіб переконатися, що копія вашого паспорта знаходиться всього в одному кліку. Подібні прості кроки можуть позбавити безліч проблем у майбутньому.

5. Купуйте гаманець-пустушку, щоб заплутати кишенькових злодіїв.

Ви ж не хочете прокидатися без жодної копійки у кишені, в чужій країні? Ви, можливо, захочете вирушити у подорож, не турбуючись, що кишенькові крадіжки можуть бути досить частим явищем, якщо у вас невдалий день. Щоб убезпечити себе від подібних переживань у поїздці і насолодитися кожним моментом без необхідності постійно тягнутися до кишені, щоб переконатися, що гаманець все ще там, візьміть із собою пустушку, щоб заплутати кишенькових злодіїв.

6. Завантажте Google Карти для використання в автономному режимі.

Якщо ви не довіряєте своєму підключенню для передачі даних або вам завжди подобається мати резервні копії, щоб відчувати себе в безпеці, ви можете спробувати завантажити Карти Google, щоб використовувати їх навіть в автономному режимі. Все, що вам потрібно, це достатньо місця на вашому телефоні. Процес завантаження Google Maps – це один простий крок. Перейдіть на карту в область, яку потрібно зберегти, введіть «ok map» у полі пошуку і потім натисніть «Download».

7. Позбавтеся впливу зміни часових поясів за допомогою вправ.

Зміна часових поясів призводить до безсоння та втоми і може стати справжнім убивством на відпочинку. Щоб боротися з наслідками, спробуйте займатися спортом, оскільки це може допомогти зменшити збій у роботі біологічного годинника людини. Необов’язково переходити до високоінтенсивного тренування. Легкі та помірні вправи, такі як йога, біг підтюпцем або тренування з легким обтяженням, схоже, мають той самий ефект.

Примушуючи своє тіло до фізичної активності, ви можете подолати втому, безсоння та інші симптоми зміни часових поясів краще, ніж якби ви страждали від них. Хоча фізичні вправи мало впливають на ваш внутрішній годинник, вони можуть збільшити тривалість і якість вашого сну в період адаптації. Збільшуючи частоту серцевих скорочень і дихання за допомогою вправ, ваше тіло реагуватиме приблизно так само: досягаючи піку в ті моменти, коли інакше воно могло б сповільнюватися. Це може мати прямий вплив на те, як довго чи недовго продовжаться симптоми зміни часових поясів.

8. Надягніть компресійні шкарпетки, щоб політ був комфортнішим.

Довгий політ літаком?

Компресійні шкарпетки можуть стати вашим найкращим помічником.

Довгі перельоти в тісноті можуть зіпсувати всю поїздку, наприклад, якщо ви приземлитесь і виявили, що щиколотки опухли і болять, коли ви йдете за своїм багажем. Хоча ризик утворення набряків під час польоту невеликий, він зростає зі збільшенням часу в дорозі. Щоб боротися з такими обставинами, вам на допомогу прийдуть компресійні шкарпетки. Ці панчохи допомагають покращити кровообіг і знизити ризик набряку або, що ще гірше, тромбозу глибоких вен (ТГВ) та зсідання крові при тривалому перельоті. 

9. Позначте свій багаж як тендітний.

Цей процес просто вимагає, щоб ви запросили наклейку «тендітно» на стійці, і це не коштуватиме вам дорожче. Наклейка гарантує, що з вашим багажем звертатимуться обережно.

10. Тримайте ручку у кожній сумці/кишені.

Ручки зазвичай знадобляться у всьому світі, і просити незнайомця про позику щоразу, коли вам потрібно підписати папір або просто записати якусь деталь, може бути досить неприємним завданням. Тому завжди тримайте ручку в кожній сумці або кишені під час подорожі, щоб заощадити ваш особистий час та зручно поводитися з речами.

Отже, це був наш список з кількох кроків, які можуть зробити ваш відпочинок безпроблемним. Спробуйте дати шанс декільком з них, і хто знає, можливо, ви повернетеся з цікавою історією, щоб розповісти про те, як вплив зміни часових поясів пройшов за годину або як ви врятувалися від кишенькового злодія.

Прокрутити вгору