Перші 5 речей, які ви повинні купити для домашнього офісу

Подивимося правді у вічі: на даний момент ми частіше працюємо з дому, ніж будь-коли раніше. У той час як деякі з нас смакують дні постійних тренувань та відсутності поїздок на роботу, багато людей відраховують дні, поки вони не повернуться до офісу. Ось чому ми попросили дизайнера інтер’єрів допомогти нам створити чудовий домашній офіс.

Як не дивно, 60% з нас, які працюють вдома три чи більше днів на тиждень, борються із цим. Нам це не подобається. І 40% цих людей вступають у суперечки через бюджет — про роботу з дому — зі своїм подружжям, сусідами по кімнаті чи навіть дітьми.

Підніміть руку, якщо це звучить знайоме. Ось чому дизайнери хочуть допомогти людям переосмислити свій робочий простір без шкоди для сімейного бюджету. Незалежно від того, чи пощастило вам мати вільну кімнату для використання в якості домашнього офісу або ви щосили намагаєтеся виділити місце у своїй квартирі, рекомендуємо ці п’ять розумних покупок, щоб ваше робоче місце було таким же красивим, як і функціональним.

1. Не шкодуйте грошей на навушники з шумом придушення

Коли у вашому домашньому офісі так само галасливо, як в офісі відкритого типу, саме час купити нові навушники.

Наша перша пропозиція завжди використовувати навушники з шумозаглушенням, тому що навіть якщо у вас немає окремого кабінету, де ви можете закрити двері і відключити всіх в будинку, ви можете, принаймні, зробити це за допомогою навушників з шумозаглушенням.

2. Знайдіть стіл, який може виконувати подвійну функцію

Спробуйте знайти стіл, який виконує кілька функцій. Якщо ви працюєте з меншим простором і не можете поміститися на столі з декількома ящиками, рекомендуємо стіл, у якого можна підняти гору, щоб відкрити багато місця для зберігання всередині. Ще одна розумна порада? Знайдіть стіл, який можна використовувати в іншому місці вашого будинку, наприклад консоль, яка ідеально підходить для вашої передпокою.

Таким чином, коли ми повертаємося в офіс і не працюємо з дому, це не предмет меблів, який насправді не використовується у вашому домі, а потім стає більмом на оці.

3. Встановіть зручне крісло

Ми знаємо, що ви чули це раніше, але ергономічно правильне робоче крісло має вирішальне значення. Намагайтеся знайти стілець, який сприяє гарній поставі (тобто Ваші ступні спираються на підлогу, а нижня частина хребта підтримується). Просто повірте нам слово.

Це не обов’язково має бути типовий потворний письмовий стілець, але вам дійсно потрібно щось, що допоможе вашій спині. Багато наших друзів останнім часом ходили до фізіотерапевтів, тому що вони зіпсували становище своїх стегон, тому що вони працюють з диванів та ліжок, замість того, щоб спокійно сидіти на стільці.

4. Інвестуйте у хороше освітлення

Інтелектуальне робоче освітлення (а не тільки верхнє освітлення) – ключ до продуктивності та відмінного зовнішнього вигляду під час відеодзвінків.

Часто люди думають: “Під час дзвінка в Zoom, якщо у мене менше освітлення, мені не потрібно турбуватися про те, щоб нафарбуватися або зробити зачіску, тому що люди не зможуть мене бачити”. Насправді, все навпаки. Чим краще освітлення, тим краще ви виглядатимете.

Рекомендуємо купувати кільцевий світильник або настільну лампу з тканинним абажуром, який рівномірно розсіюватиме світло по вашому обличчю. До побачення, темні кола!

5. Не забудьте про подовжувач

Більш утилітарна покупка, подовжувач – це абсолютна необхідність, коли справа доходить до того, щоб усі ваші електронні помічники могли працювати протягом дня.

Одна річ, яка дійсно дратувала мене на самому початку роботи з дому, це шнури. Я вийшов і купив великий подовжувач з USB-портами та вилками, так що всі мої шнури залишалися в одному місці, і вони не збивали мою каву, і я не спотикався про них.

Прокрутка до верху