домашний офис_8

5 сучасних та шикарних ідей для вашого домашнього офісу

Ми склали список ідей, які допоможуть вам створити домашній офіс, який однаково буде як функціональним, так і комфортним для роботи.

Кожна людина має різний набір потреб у їхньому робочому просторі, тому один дизайн домашнього офісу не може підходити всім. Проте це не означає, що неможливо створити дизайн ідеального офісного простору.

1.Створення зони фокусування

Оцініть як ви бачите дизайн вашого офісу, переконайтеся, що ви взяли до уваги всі дії та заходи, які ви будете здійснювати в цьому просторі. Очевидно, що вам потрібен робочий стіл, який стане основною робочою областю.

На додаток до цього, подумайте про включення додаткової зони відпочинку для проведення дискусій або зустрічей з клієнтами. Як альтернатива, якщо є кілька членів сім’ї з якими потрібно ділити простір, розподіліть речі організовано шляхом надання кожній людині індивідуального місця для роботи.

домашній офіс_1
домашній офіс_2

2. Використовуйте багато місця для зберігання

Вкрай важливо при організації вашого домашнього офісу включити безліч рішень для зберігання даних.

Якщо у вас є простір, шафи або вбудовані модулі ідеально підійдуть для зберігання великих предметів. Відкритий стелаж простий спосіб змішати функціональні елементи та елементи декору.

домашній офіс_4
домашній офіс_6

3. Виберіть нейтральні елементи .

Однією з фундаментальних здогадів теорії кольору є те, що кольори, які обрані, щоб прикрасити простір, можуть вплинути на наш настрій. Синій, наприклад, часто інтерпретується як заспокійливий, тоді як жовтий, як було доведено, викликає тривогу.

Домашній офіс є місцем, де ви могли б мати можливість зосередитися, це навряд чи вдасться, якщо вас будуть оточувати яскраві кольори.

Натомість зупиніться на виборі нейтральної колірної палітри, яка дозволить вам зосередити вашу увагу на поставленому завданні. Бажано, щоб нейтральні кольори переважали в інтер’єрі вашого домашнього офісу.

домашній офіс_5
домашній офіс_3

4. Зробіть акцент на особистих речах

Маючи можливість зосередитися, працюючи у вашому домашньому офісі, так само, дуже важливо створити простір, в якому ви почуватиметеся щасливим. Не забудьте включити деякі елементи декору та оформити частини стін мистецтвом, які підкреслюють ваші особисті уподобання.

Один із найпростіших способів зробити це (у той же час створюючи загальний дизайн), дозволити щоб ваші особисті речі диктували акцент кольору. Робіть все можливе, щоб відповідати сміливим відтінкам у цих особистих речах та включити їх ощадливо по всій кімнаті.

домашній офіс_9
домашній офіс

5. Принесіть більше свіжого повітря та світла 

Дослідження показують, що наявність природного світла у професійних просторах у переважній більшості випадків позитивно позначається на продуктивності праці та моральному дусі. Це має сенс тільки якщо ці поняття легко втілити у вашому домашньому офісі.

Щоразу, коли є можливість, робіть вікна невід’ємною частиною вашого дизайну. Крім того, не соромтеся включати інші природні елементи в дизайн. Свіжа зелень додасть колір у простір та підвищить настрій.

домашній офіс_7

Сподіваємось ці ідеї Вам знадобляться!

Прокрутити вгору