22 ідеї коморних дверей, які надають сучасний вигляд класичному стилю

Комори двері можуть здатися річчю, яка властива тільки фермерським будинкам, заміським будинкам та іншим подібним сільським будинкам. Але двері сараю набагато більш універсальні, ніж можна припустити за їхньою репутацією.

По-перше, вони компактніші, ніж традиційні двері, що відкриваються назовні. Крім того, амбарні двері часто роблять із цільної деревини, яка або покрита морилкою, або пофарбована в кумедний візерунок, або пофарбована в гарний колір. Вони часто бувають досить яскравими, щоб їх можна було використовувати як декор, навіть якщо ваша естетика не дуже проста.

Досі не впевнені? Ми зібрали 23 інтер’єри, які максимально використовували комори двері. Таким чином, незалежно від того, чи є ваш будинок класичним, прибережним або чимось зовсім іншим, ви можете точно побачити, як використовувати комори в своєму приміщенні.

1. Приховати пристрої із поля зору

Одна з кращих речей, які коморні двері може зробити для вашого простору? Сховайте менш естетичні предмети першої необхідності, наприклад, побутову техніку. Якщо вам потрібно встановити на кухні пральну машину, подумайте про те, щоб сховати її за яскравими зсувними дверима. Розсувні двері нададуть вам легкий доступ до них, зберігаючи при цьому ретельно продуманий вигляд вашого приміщення.

2. Використовуйте простір, який інакше втратите

Якщо вхід у вашу спальню занадто тісний для традиційних дверей, ви можете використовувати комори, щоб додати усамітнення, не збільшуючи обсяг. А якщо ви вважаєте, що місця для розсувних дверей недостатньо, подивіться по обидва боки від входу та виявите винахідливість. Чи можуть двері відчинитися, щоб закрити частину стіни, яка інакше була б прикрашена витворами мистецтва?

3. Додайте яскравості до свого будинку

Залишити в нейтральних кольорах зсувні двері – це популярний та універсальний вибір. Але якщо ви хочете, щоб ваші двері були декоративним акцентом, подумайте про те, щоб пофарбувати її в яскравий відтінок. Просто пам’ятайте, що ваші двері не будуть статичні, тому переконайтеся, що вибраний вами колір добре виглядатиме незалежно від того, в якому положенні знаходяться двері.

4. Шар різних тонів деревини

Якщо ви залишаєте комори без фарби, у вас може виникнути спокуса поєднувати її з іншими дерев’яними акцентами у вашому приміщенні. І хоча такий підхід обов’язково зробить кімнату цілісною, це не єдиний варіант. Фарбуючи двері в інший відтінок, ніж ваша паркетна підлога або інші дерев’яні меблі, ви можете створити простір, який здається багатим, текстурованим і чудово динамічним.

5. Створіть секретний притулок

Комори двері можуть не виглядати як приховані двері, про які ви мріяли, але вони можуть функціонувати приблизно так само. Так що, якщо ви хочете створити секретний притулок у своєму будинку, подумайте про те, щоб сховати його за такими дверима – і спостерігайте, як щелепи ваших гостей опускаються в той момент, коли вони відчиняють двері.

6. Додайте гнучкості вашому домашньому офісу

Залежно від того, як ви любите працювати, ви можете віддати перевагу двері вашого офісу широко відчиненими, повністю закритими або розташованими десь посередині. А з коморами ви можете досягти бажаного балансу відкриття і закриття, не займаючи місця в коридорі за межами домашнього офісу.

7. Встановіть 2 двері замість 1

Комори зазвичай використовують поодинці. Але, підібравши пару, ви можете поєднувати елегантність французьких дверей з сільським відчуттям дверей – і в результаті ви можете отримати щось, що виглядає справді вражаюче.

8. Створюйте більш плавні потоки трафіку

Двері можуть стати відмінним доповненням до спальні. Чому? Вони створять бар’єр між вашою спальнею та ванною, не розділяючи повністю простір. Будь-коли, коли ви хочете усамітнення, зачиніть двері. Якщо ви хочете, щоб місця зливались, відкрийте їх назад.

9. Обрамляйте свій вхід амбарними дверима

Ми схильні думати про амбарні двері як про внутрішні акценти. Але вони можуть так само чудово виглядати з обох боків вашого екстер’єру. Якщо ви хочете, щоб вхід у ваш будинок виглядав незвичайно, подумайте про те, щоб над вхідними дверима поставити пару зсувних дверей.

10. Підберіть двері до стіни

Якщо ви використовуєте комору для економії місця, подумайте про те, щоб пофарбувати двері в той же колір, що і ваші стіни. Поєднавши два акценти, ви зможете візуально впорядкувати кімнату та привернути менше уваги до її кордонів.

11. Сегментуйте вашу ванну кімнату

Додайте функціональності своєю ванною, відокремивши її зсувними дверима. Засуваючи двері між душем і туалетом, ви можете полегшити двом людям можливість користуватися ванною одночасно, не змушуючи жертвувати конфіденційністю.

12. Заберіть свій бруд

Хоча передпокій – це внутрішні приміщення, вони є перехідними просторами: ваш будинок по-справжньому не починається, поки ви не скинете брудне взуття, не скинете куртку і не вийдете з передпокою, а зсувні двері можуть бути чудовим способом досягти цього.

13. Виберіть двері зі скляними вставками

Якщо ви не хочете, щоб комори забирали занадто багато простору, подумайте про те, щоб вставити в двері скляні вставки. Вибравши двері, через які ви можете бачити, ви можете зробити простори з обох боків дверей більш плавними та пов’язаними.

14. Максимально використовуйте тісний передпокій

Якщо ваш коридор заставлений шафами, двері просто потрібні. Але традиційні двері під час відкриття можуть займати багато місця. (Насправді вони можуть займати більше місця, ніж є у вашому коридорі.)

Встановивши коморні двері, які прилягають до стіни, ви можете отримати необхідну функціональність, не створюючи відчуття тісноти в коридорі.

15. Грайте із візерунчастими панелями

Комори зазвичай виготовляються з дерев’яних панелей, і ці дерев’яні панелі можна поєднувати по-різному, отримуючи разючі форми і візерунки. Отже, якщо ви хочете, щоб ваші двері виділялися – і ви не хочете використовувати сміливі фарби – змініть колір на візерунок і виберіть двері зі смугастим, зигзагоподібним або шевронним візерунком.

16. Додайте функції до маленької спальні

Якщо ваша спальня настільки тісна, що ваше ліжко прилягає до стін, вам потрібно якнайбільше місця. А зсувні двері, пофарбовані в тон решти кімнати, можуть допомогти вам зберегти частину цього дорогоцінного простору, не захаращуючи візуально ваш простір.

17. Поєднайте двері з іншими акцентами у вашому просторі

Ваші двері не повинні співпадати з чимось ще у вашому приміщенні. Але якщо ви цього хочете, подумайте про те, щоб поєднувати двері з іншим акцентом. Пофарбуйте двері в той же колір, що і все інше в кімнаті, наприклад, яскравий предмет меблів або обшитий камін. Підбираючи лише дві складові, ви можете додати єдності своєму простору, не роблячи його надто розрізненим.

18. Закрийте свою комору

Якщо у вашому будинку немає комори, подумайте про створення комори, використовуючи полиці та комору. На полицях має бути достатньо місця для зберігання речей. А двері повинні візуально групувати полиці разом, щоб вони здавались особливішими, ніж те, що ви знайдете у звичайній шафі.

19. Використовуйте коморні двері в душі

Двері комор можуть здатися дивним доповненням до душової кабіни. Але візьміть такий варіант, і він має ідеально вписатися. Крім того, що ваша душова кабіна буде виглядати особливою, розсувні двері повинні допомогти вам ефективніше використовувати простір.

20. Ризикніть, вибравши несподівано сміливий колір

Зсувні двері досить легко пофарбувати, тому подумайте про те, щоб ризикнути та вибрати яскравіший колір. У кращому випадку ви отримаєте особливо ефектний акцент. А в найгіршому випадку можна просто перефарбувати двері!

21. Колірні акценти у фурнітурі

Двері комор складаються з трьох простих частин: полотна, дверної ручки і напрямної. І дві з цих частин – дверна ручка та напрямна – часто роблять з металу. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші двері виглядали особливо акуратними, подумайте про те, щоб підібрати фурнітуру за кольором. Використовуйте один і той же метал для дверної ручки та напрямної, щоб двері виглядали єдиним цілим.

22. Інвестуйте в спеціальні двері

Комори двері – це прикраса, тому не бійтеся вкладати в неї гроші. Гарних старовинних дверей достатньо. А проявивши трохи творчості, ви зможете перетворити практично будь-які двері на комору, яку ви можете використовувати у своєму приміщенні.

Прокрутити вгору