17 способів створити органічний сучасний стиль у вашому просторі

Оскільки сучасний дизайн став все більш популярним, він надихнув на появу ряду відгалужень. Ці гібридні стилі дизайну використовують сучасний дизайн як відправну точку та розгалужуються в нових напрямках, поєднуючи чисті лінії стилю з несподіваними елементами, такими як пляжна білизна та грандіозні дзеркала. 

Прибережний сучасний дизайн подарував нам напрочуд гладкі пляжні будинки. Сучасний стиль пустелі довів, що чисті меблі чудово виглядають із набивним текстилем і величними кактусами, а сучасний вікторіанський рух дав нам багатошарові інтер’єри, які підходять для сучасної королеви. Так само, як і його попередники, остання ітерація сучасного дизайну — органічний сучасний стиль — оновила модернізм, зробивши зазвичай елегантний стиль теплим, земним і напрочуд затишним.

Що таке органічний сучасний дизайн?

Органічний сучасний дизайн поєднує чисті лінії та мінімалістичний підхід сучасного дизайну з теплими природними акцентами, такими як затишний текстиль, натуральні матеріали та багато зелені. 

Органічний сучасний стиль — це тонкий відхід від традиційного сучасного дизайну, який акцентує увагу на органічних матеріалах і природних елементах. Відмітними ознаками стилю є натуральні матеріали, м’які нейтральні відтінки, пишна зелень і затишні акценти.

Органічний сучасний виглядає набагато більш земним і теплим порівняно з сучасним дизайном — це головна відмінність.

Щоб допомогти вам розібратися в цьому модному новому сучасному відгалуженні, ми поспілкувалися з трьома експертами, які добре володіють стилем. Вони ознайомили нас з основами органічного сучасного дизайну та поділилися з нами деякими своїми улюбленими ідеями органічного сучасного дизайну.

01з 17

Створіть сцену з досить нейтральними кольорами

Органічний сучасний дизайн є приземленим і мінімальним, тому створіть сцену за допомогою нейтральної палітри. Наповніть свій дім землистими коричневими, кремово-білими та м’якими сірими кольорами та не бійтеся грати з контрастом.

Колір нейтральний, але все одно дозволяє використовувати дійсно насичені тони. 

02з 17

Натуральні текстури

Існує безліч натуральних матеріалів, і всі вони вітаються в органічному сучасному просторі. Додайте нечіткі або натуральні килими, виберіть плетені стільці та вибирайте необроблені дерев’яні чаші для кухні та декору.

03з 17

Посадіть всюди зелень

Рослини є основним елементом органічного сучасного дизайну, тому запасіться зеленню і розсадіть її абсолютно всюди.

Якщо в дизайні відсутні природні матеріали, це не органічний сучасний дизайн. Кертіс рекомендує посипати рослини та органічні акценти по всьому простору.

Якщо ви хочете зробити заяву, пропонуємо створити акцентну стіну з рослинами.

04з 17

Грайте з м’якими органічними формами

Органічний сучасний дизайн наповнений вигинами та арками. чому Форми нагадують елегантні лінії модернізму, водночас імітуючи деякі з м’яких країв природи. Кертіс рекомендує запастися «землястими, органічними скульптурами та творами», тому слідкуйте за вигнутими диванами, круглими кріслами та іншими скульптурними знахідками.

05з 17

Зведіть до мінімуму безлад

За своєю суттю органічний сучасний дизайн залишається сучасним дизайном, тому тримайтеся подалі від безладу та надмірного декору.

Органічний сучасний дизайн — це життя без безладу, без стерильного холоду, який можна відчути в суто сучасному просторі. Усі органічні елементи мають бути тонкими, а не переважними. Додайте потрібну кількість декору, щоб пом’якшити та здивувати сучасний дизайн, але не захаращувати його.

Додайте потрібну кількість декору, щоб пом’якшити та здивувати сучасний дизайн, але не захаращувати його.

06з 17

Обшийте стіни та стелі деревом

Дерево є одним із найпопулярніших природних матеріалів, що легко доповнює будь-який органічний сучасний декор.

Якщо ми хочемо, щоб у приміщенні було тепло, ми майже завжди використовуємо деревину в дизайні. Якщо паркетна підлога не підходить для використання простору, ми внесемо деревину за допомогою столярних робіт, обробки стін або освітлення. Пам’ятайте, що ви завжди можете заповнити свій простір дерев’яними меблями.

07з 17

Запасіться унікальними виробами

Оскільки органічний сучасний дизайн настільки мінімалістичний, ви можете зосередитися на якості, а не на кількості, заповнивши свій простір кількома основними елементами, які справді справляють враження.

Мені подобається приносити все, що є текстурним і ручної роботи. Ці предмети створюють зв’язок між артистизмом і природою, спонукаючи вас не тільки дивитися, але й відчувати.

08з 17

Скористайтеся яскравими кольорами

Органічний сучасний дизайн, можливо, важливий для нейтральних кольорів, але все ще є багато місця для гри з кольором. Іноді люди бояться використовувати колір у цьому стилі, але не варто. Подушка з чорнобривцями, оксамитове крісло глибокої іржі або кольорова пляма на вашому килимі — усе це буде цінним і цікавим для вашого простору.

09з 17

Отримайте максимум від свого вікна

Органічний сучасний дизайн полягає в тому, щоб перенести всередину навколишнє середовище. Скористайтеся всіма перевагами всіх вікон і скляних дверей у вашому просторі. Залиште ці проблиски на відкритому повітрі без захаращення, пропускаючи якомога більше природного світла та приголомшливих пейзажів.

10з 17

Інвестуйте в кераміку

Коли ви запасаєтеся органічними акцентами, пам’ятайте, що рослини — це не єдине, що пропонується. Земляні вироби, такі як кераміка, також вітаються. Обермани рекомендують придбати кераміку ручної глазурі або запастися плиткою zellige. Ці акценти будуть чудово поєднуватися з рештою вашого простору, додаючи ще один шар текстури до вашої схеми декору.

11з 17

Додайте текстури своїм стінам

Сучасні інтер’єри часто наповнені яскраво-білими стінами. Але оскільки органічний сучасний стиль — це тепло та текстура, ваші стіни витримають більше, ніж простий шар фарби. За допомогою шару бетону, знежиреного шару штукатурки або теплих дерев’яних панелей ви можете зробити ваші стіни м’якшими, а простір – затишнішим.

12з 17

Знайдіть красу в погоді та одязі

Природа не ідеальна, і органічний сучасний дизайн сприймає це як прекрасне. Вплив землі підкреслює красу органічного, потертого, патини, природного. Прийміть текстуру подрібненої кераміки, м’який колір потертої шкіри та легендарну індивідуальність меблів зі старого дерева.

13з 17

Тримайте лінії чистими

Органічний модерн — це мінімалістичний стиль дизайну, у якому вводяться природні елементи, які привносять тепло та енергію в чисте середовище. Ключ до досягнення цього балансу? Тримайте свої лінії чистими. Запасіться стильними меблями, які підійдуть до будь-якого сучасного інтер’єру. Потім додайте органічні елементи, такі як пишні рослини та природні матеріали.

14з 17

Пом’якшіть свій простір затишними акцентами

Одна з ознак органічного сучасного дизайну? Тепло, привітне відчуття. Обов’язково поєднуйте свої найелегантніші речі з плюшевими подушками та пухнастими ковдрами. Ці акценти пом’якшать ваш простір, зроблячи ваші сучасні меблі з чистими лініями справді затишними. Просто віддавайте перевагу варіантам, виготовленим з органічного текстилю, і додавайте їх будь-де, де потрібна додаткова порція комфорту.

15з 17

Додайте Stone Statement Maker

Один матеріал, який дизайнери кажуть, що ви обов’язково повинні включити у свій органічний сучасний інтер’єр? Камінь. 

16з 17

Подаруйте своєму простору відчуття життя

Сучасний дизайн ставить функціональність на перше місце. Тож ваш простір має не тільки виглядати красиво, але й бути в ньому чудово жити. Розробіть макет, який підтримує вашу повсякденну діяльність. Переконайтеся, що ваші меблі комфортні. І прийняти недосконалість. «Ми любимо використовувати природні матеріали майже в будь-якому дизайні просто тому, що [вони роблять простір] зручним для дотику та живим у ньому», — кажуть Оберманни. Коли простір здається занадто незайманим, гості можуть не захотіти розслабитися. Але коли простір відчуває себе обжитим, вони почуватимуться як удома.

17з 17

Зробіть свій зовнішній вигляд

Органічний модерн може бути прекрасним у своєму мінімалізмі, але він є чудовою основою, на яку ви можете спиратися з іншими дизайнами в спектрі. Тому не зосереджуйтеся на створенні ідеального зразка органічного сучасного стилю. Натомість черпайте натхнення у стилі та додавайте інші предмети та особисті штрихи, як вважаєте за потрібне. 

Гарний інтер’єр без історії – це мелодія без тексту, ваза без квітів. Ми віримо, що кожен може створити сучасний стиль для кімнати. Але кінцевою метою має бути поєднання історій нашого життя — і створення глибоко особистого простору.

Прокрутити вгору