двери неведимки_1

Що являють собою екзотичні двері невидимки?

У багатьох приміщеннях для того, щоб доповнити інтер’єр кімнати, вставляють двері невидимку. Особливо актуальний такий вид дверей, де в невеликому приміщенні багато дверних прорізів та розстібні міжкімнатні обмежать приміщення.

двері невідомки

Конструктори, що працюють у сфері розробок нових видів винайшли двері, здатні злитися з поверхнею стіни, надати приміщенню незвичайного стилю. Впізнати такі двері, можливо лише придивившись до ледь помітного сліду між дверним отвором та лінією стіни. Дверні прорізи також невидимі і не мають стандартних коробок. Від бажання споживача дверні ручки підбираються двох видів. Такі ж невидимі чи стандартні.

двері неведимки_5

Способи встановлення дверей для створення ефекту невидимості:

1. Прихована установка дверної коробки, без лиштви. Замість наличників, ця ділянка шпаклюється, зливаючись із площею стіни.

2. Двері невидимки виготовляються з матеріалів, на які можна нанести штукатурку, шпаклівку, фарбу або шпалери.

Якщо споживач не прагне остаточно сховати двері, вибирають декоровані двері , виділяючи яскравою плямою із зовнішнього вигляду стіни, створюючи родзинку всього приміщення.

3. Виготовлення петель невидимок давно вже стало стандартною процедурою для виробників, оскільки вони широко використовуються монтажниками.

4. Невидимість ручки створюється врізною конструкцією.

двері неведимки_4

Читайте також –  Як підібрати двері до ламінату?

Спираючись, на ці способи підбору елементів і матеріалів, виготовляються приховані двері.

Двері невидимки бувають одне та двосторонні. Якщо немає необхідності приховувати дверний отвір з двох сторін, встановлюють односторонні двері, що відрізняються тонким полотном. Виготовлення двосторонніх полотен відбувається рівною товщиною перегородки. І тому підбирають легкий матеріал.

двері невідомки_3

Як і всі стандартні, двері невидимки бувають розстібними, маятниковими і, найдорожчий варіант ротодвері.

Розпашні скляні двері вважаються дешевими, стандартними дверима.

Маятникові дорожчі, але найбільш зручні.

двері неведимки_1

Які б прийоми не використовувалися, встановлюючи двері, просто так вона не стане невидимою. Потрібно докласти масу зусиль в обробці, щоб злити її з інтер’єром всього приміщення. Для цього застосовуються різні дизайнерські рішення у вигляді фарбування або обклеювання шпалерами, двері маскують, обробляючи панелями. Якщо необхідні двері невидимка особливої ​​конструкції та обробки її виготовляють на замовлення.

двері невідомки_2
Прокрутити вгору