Декоровані двері у дизайні квартири

Коли власнику та решті членів його сім’ї набридли прості та не цікаві двері, які по суті виглядають як гладка дошка, пофарбована фарбою, можна спробувати змінити їх, причому лише на краще.

У даній статті буде наведена інформація, яка стане в нагоді при декоруванні дверей, а саме: як використовуючи поліуретанові молдинги, можна перетворити вхідні двері і зробити їх справжнім витвором мистецтва, причому самостійно.

Але не все так просто. Для початку потрібно сісти і уявити, хоча б приблизно, якими бажають бачити двері господар та інші члени сім’ї?

А ось вже потім слід запастися потрібним набором предметів:

– самими молдингами;

– Набором графітових олівців, вони відмінно підійдуть для теслярських робіт;

– Рулеткою або сантиметровою стрічкою;

– Перевірочною лінійкою;

– клеєм для дерева;

– ножівкою;

– Шпаклівкою;

– Ну і, звичайно, великим ентузіазмом і величезною фантазією.

На самому початку робіт слід підібрати та визначити яке буде зображення чи візерунок на дверях?

Найпростішим способом отримати потрібні малюнки – це застосувати на практиці будь-які копії зображення, що сподобалася, запозичені з простору Інтернет. За допомогою графітового олівця потрібно акуратно і якомога точно перенести копію майбутнього малюнка на двері. Не варто лінуватися і краще зняти їх із дверних петель, при такому способі стане набагато легше завершити роботу і зникне побоювання за те, що може потекти фарба або вийти за межі малюнка при декоруванні дверей.

Наступним етапом виступає накладання кутових елементів до обведеного малюнка.

Це слід виконати для всіх поверхонь декорованих дверей, намагаючись старанно стежити за гармонійним поєднанням один одного. Тільки потім можна приступити до етапу обклеювання. Першими слід класти бічні елементи – так буде зручніше. Коли відбулося формування бажаного візерунка чи малюнка, необхідно здійснити його кріплення цвяхами. Забиваючи цвяхи, тим самим закріплюючи композицію, бажано це зробити так, щоб на поверхні малюнка не було помітно капелюшків, для цього їх потрібно повністю постаратися втопити в молдингу.

Як тільки робота буде закінчена, необхідно буде виконати покриття капелюшків та слідів від цвяхів за допомогою шпаклівки. Тільки після цього процес декорування дверей можна вважати завершеним.

Прокрутити вгору