свободная планировка в квартире

Вільне планування у квартирі

Кожна людина, що купила нову квартиру, намагається якнайшвидше зробити якісний ремонт, зробити максимально можливі умови проживання.

Саме квартири з вільним плануванням дозволяють своєму новому власнику зробити ремонтні та оздоблювальні роботи набагато легше.

Такі квартири найбільше підійдуть творчим людям, які мріють здійснити свої найпотаємніші та неординарні ідеї в інтер’єрі.

Квартира з так званим вільним плануванням є приміщенням, в якому повністю відсутні внутрішні перегородки. Це створює певну свободу для створення чогось індивідуального та неповторного.

Таким чином, власник такої квартири здатний створити необхідну кількість кімнат, зробити планування на власний розсуд. Для поділу на кімнати використовують спеціальні перегородки, наприклад, стаціонарні, які також називають самонесучими стінами. Крім того, популярним варіантом служать тимчасові ширми, їх можна перестановлювати або зовсім прибрати.

Жорсткі самонесучі стіни застосовують у разі, коли необхідно ретельно ізолювати кімнату, наприклад для створення дитячого або робочого кабінету. Як самонесуча стіна підійде цегляна кладка, яку можна при бажанні обробити штукатуркою або декорувати будь-яким іншим способом.

Якщо ви хочете зробити самонесучу стіну у вільному плануванні квартири, але при цьому створити якийсь повітряний простір, то можете сміливо скористатися стіною зі склоблоків.

Не варто думати, що склоблоки недостатньо міцний матеріал, насправді сучасні моделі здатні позмагатися у міцності навіть із цегляною кладкою. Найлегшими варіантами матеріалів послужать стіни з пінобетону та гіпсокартону.

Фахівці радять якнайменше використовувати стаціонарні перегородки, а зробити основний упор на тимчасові полегшені варіанти, які набагато практичніші і не поступаються в більшості функцій самонесучим стінам. Спеціальні ширми, обладнані циліндричними петлями, дозволяють робити зонування приміщень не тільки під прямими кутами, але і в будь-якій іншій формі. Найчастіше ширми виготовляють із МДФ, а зверху покривають якісним шпоном із горіха, бука або будь-якого іншого дерева.

Прокрутити вгору