деревянная отделка стен

Дерев’яне оздоблення стін та перегородка зі скла у маленькій квартирі

Життя у маленькій квартирі може дратувати та напружувати. Невелика квартира може створювати умови для стресового стану. Тим не менш, у цій квартирі дизайн відрізняється від будь-якого іншого. Незважаючи, що квартира має невеликий простір, дизайн її абсолютно чудовий. Скляна перегородка, яка використовується, буде чудовою розвагою для цього мінімалістського дизайну.

дерев'яне оздоблення стін_2

Дерев’яне оздоблення стін дозволяє створити неповторний теплий затишок.

дерев'яне оздоблення стін_4

Невеликий простір, що передбачений для дизайну спальні в цій квартирі, не буде дуже зручним. Проте мінімалістська сучасна ідея на ньому заграє іншими фарбами. Платформа ліжка з білим набором постільної білизни на ньому виглядатиме дуже привабливо. Перегородка зі скла поряд з ним буде служити кордоном для цього дизайну спальні.

дерев'яне оздоблення стін_5

Поруч є вітальня зона, яка виглядає дуже дивно. Чорний диван на коричневому килимі виглядає чудово.

Дерев’яне оздоблення стіни поруч із диваном виглядає дуже незвично. Природні вироби радують око, створюють комфорт та сприятливу обстановку.

Існує довгий письмовий стіл, який інтегрований із блоком стіни в передній частині дивана. Цей дерев’яний стіл буде гарним робочим місцем у цій вузькій квартирі.

дерев'яне оздоблення стін_10

З іншого боку, знаходиться вузька кухня. Глянцевий фасад із структурою дерева буде гарним вибором для даної конструкції кухні . Білий верхній фасад також робить дизайн ще більш привабливим. Існує також куточок для сніданку, який буде гарним місцем, щоб перекусити.

дерев'яне оздоблення стін_7
дерев'яне оздоблення стін_8
дерев'яне оздоблення стін_9

Ідея скляної перегородки для кордону між спальнею та вітальнею буде родзинкою для дизайну цієї невеликої квартири, а дерев’яне оздоблення стін створить багату та благородну атмосферу навколо себе.

дерев'яне оздоблення стін_1
дерев'яне оздоблення стін_3

Ця невелика квартира, здається, може стати гарним вибором, який ви можете отримати. Цей дизайн виглядає дуже дивним та підкорюючим.

Прокрутити вгору