для комфортного проживания

Як перетворити будинок для комфортного проживання

Усі ми маємо побутові проблеми. У ванній кран капає, шафи дуже малі, кухня давно вийшла з моди. Чи ви щойно переїхали в новий, незнайомий будинок, чи ви просто втомилися від років життя в просторі, який ніколи не пасував вам. І немає можливості зробити ремонт зараз.

для комфортного проживання_11

Є легкі тактики, які ви можете використовувати для комфортного проживання у вашому будинку вже зараз.

1. Заповніть місця, які ви ненавидите, речами, які ви любите.

Якщо вам набридли, набридли шпалери в коридорі, передпокої, перекрийте їх галереєю з ваших сімейних фотографій. Чи не можете зрозуміти, що робити з дивно розміщеними полицями, попередніх господарів? Розмістіть на них свої особливі особисті речі, щоб полиці заграли за новим – на ваше.

для комфортного проживання_1

2. Не варто недооцінювати силу кімнатної рослини

Добре розміщений сукулент або папороть можуть принести життя, у прямому розумінні, у будь-яке сумне приміщення. Вони просто красиві, можуть маскувати неприємне для очей місце і добре грати як дизайнерський декор .

для комфортного проживання_2

Крім того, численні дослідження показали, що для комфортного проживання трохи зелені може покращити ваше здоров’я та благополуччя.

3. Усуньте незначні подразники

Виділіть вихідні, щоб усунути дрібні проблеми у вашому будинку. Закладіть крихітні отвори, підтягніть кріплення, відрегулюйте ручки – виправте все те, з чим ви стикаєтеся, живучи в будинку. Ви почуватиметеся набагато комфортніше, якщо не будете дратуватися щодня через ці дрібниці.

4. Використовуйте лотки

Якщо у вас мало місця для зберігання, ви стикаєтеся з постійним безладом. Спробуйте використати лотки, шкатулки кошика. Наприклад покладіть симпатичний лоток на журнальний столик для зберігання журналів та каталогів, один для ключів та рукавичок, розмістіть на тумбочці для зберігання ювелірних прикрас, окулярів.

для комфортного проживання_3

Але не всі речі можна прибрати в лоток, тому подумайте над тим, щоб прибрати деякі з них для комфортного проживання у вашому будинку.

для комфортного проживання_4

5. Візьміть кілька подушок.

Подушки в інтер’єрі виглядають дуже сучасно. Вони недорогі, барвисті (якщо це ваша річ) і миттєво створюють затишок. Крім того, вони моментально освіжать зношений диван, який ви не можете замінити зараз.

для комфортного проживання_5

6. Створити місце для розмов

Це можна зробити, якщо всі меблі у вашій вітальні поставити у напрямку телевізора. Але й стільці у своїй теж мають бути спрямовані друг до друга. Це допоможе згуртувати вашу сім’ю та мати місце для спілкування якого ви раніше не мали.

для комфортного проживання_6

7. Запросіть у гості сусідів

Якщо ви новачок у місті, ви можете почуватися незатишно у вашому будинку просто тому, що це символ вашого (тимчасового) проживання. Отже, щоб дізнатися про людей, які живуть по сусідству, організуйте званий обід або ігрову ніч. Незабаром щасливі спогади наповнять ваш простір.

для комфортного проживання_8

8. Здійснюйте прогулянки чи поїздки

Якщо ви не закохані у свій простір, вам може допомогти прогулянка чи подорож. Це завжди освіжає голову та змушує зібратися з думками. Вивчіть місто, яке є новим для вас. Відкрийте собі лавки в парку, книгарню, кафе, – все що змусить відчути себе як вдома.

для комфортного проживання_9

9. Шукайте позитивні моменти

У вас немає посудомийної машини? Виявляється, ручне миття посуду може бути корисним для дітей. Тьмяна спальня? Нестача світла може сприяти гарному сну. Сад у вас немає їдальні? Це просто менше квадратних метрів, щоб пил, вакуум, та обробка! Кажете, у вас немає їдальні? Найменше треба прибирати, ремонтувати, обставляти.

Сподіваємось наші поради будуть вам корисні, і ви завжди почуватиметеся комфортно та затишно, де б ви не жили.

Коментарі