Як виглядає будинок архітектора

Чи можете ви уявити, як спроектувати власний будинок і побудувати його? Тому що якщо ви архітектор, ви точно можете. 

Резиденція 0110 є домом каталонського архітектора Рауля Санчеса, і це простір, який грає з геометричними формами, і це дім, який ми збираємося показати вам сьогодні. Хочете дізнатися, чим живе ця талановита людина? Залишайтеся, щоб дізнатися.

Будинок архітектора Рауля Санчеса

Коли ви є частиною світу дизайну і є людиною, яка створила кілька вражаючих будинків, які залишають подих у інших, завжди є якась загадка про те, як ви живете. Щоб розкрити таємницю, ми робимо цей матеріал, який показує вам життя архітектора та дає змогу коротко зазирнути в дім.

Простота геометричних форм

Будинок архітектора Рауля Санчеса

Резиденція 0110, розташована в Барселоні, є геометричним шедевром, який відзначає ідеальні, але прості геометричні форми речей, які дають вам відчуття гармонії та чистоти, коли ви заходите. У 27 квадратних метрах, які утворюють дім, кожен куточок має особиста деталь, обрана самим архітектором.

Будинок архітектора Рауля Санчеса


Щоб спроектувати будинок відповідно до своїх потреб, Санчесу довелося реконструювати планування простору. Для цієї квартири, розташованої на останньому поверсі наріжного будинку, архітектору довелося очистити простір, зруйнувати стіни – навіть опорні – та впровадити нову структуру.

Будинок архітектора Рауля Санчеса

Під час реконструкції простору архітектор зміг включити деякі аспекти, які він найбільше цінує: геометричні форми. На цій ноті будинок є ідеальним квадратом. Він має велику вітальню, ідеальну для сімейного часу, кухню та меншу вітальню, і всі вони мають одну зону. Також в будинку є дві кімнати та два санвузли. Щоб не відставати від простоти геометричних форм, для дизайну та декору цього будинку використовувалися матеріали: дерево, сталь і мармур.

Будинок архітектора Рауля Санчеса

«Матеріали об’єднують простір»

-Рауль Санчес, архітектор

А ось так виглядає будинок архітектора.

Прокрутити вгору