12 надихаючих ідей для чорно-білих кімнат

Ідеї ​​для чорно-білих кімнат деякі можуть вважати простим вибором, але за правильної обробки це класичне двокольорове поєднання може справити справжній вау-ефект і використовуватися для створення безлічі стилів і образів.

Якщо використовувати разом у своїх чистих формах, чорний і білий дійсно можуть привернути увагу та ідеально підходять для створення драматичного та вишуканого відчуття, або, якщо пом’якшити низку сірих тонів, чорний і білий можна використовувати для створення невимушеної монохромної схеми. Крім того, чорно-біла кімната може стати чудовою нейтральною основою для розміщення різнокольорових меблів, візерункових аксесуарів та творів мистецтва.

Якщо ви думаєте прикрасити чорно-білим кольором, то ви в правильному місці, оскільки ми зібрали безліч приголомшливих ідей для кімнат, які допоможуть вам надихнутися, а також кілька корисних порад від експертів з інтер’єрів.

Створення чорно-білих ідей кімнат може бути складним, оскільки чорний є домінуючим і потужним відтінком. Однак при правильному використанні він дійсно може перетворити інтер’єр, незалежно від того, чи використовується він від стіни до стіни як частина ефектної ідеї чорної вітальні , як акцент у білій кімнаті або як частина ідеально збалансованої схеми.

Колір додає драматичності, сили та солідності простору. Його можна використати для створення сміливої ​​декоративної стіни, або, якщо це не ваш стиль, його можна використати більш тонкими способами за допомогою аксесуарів та меблів. Чорний добре поєднується з білим і м’якими сірими, щоб створити класичний або монохромний образ, він також напрочуд поєднується з м’якими приглушеними пастелями для більш спокійного погляду на цей драматичний тренд.

1. Використовуйте чорний і білий щоб додати вау-ефект на кухню

Чорна кухня — сміливе рішення, але воно може виглядати надзвичайно ефектно, особливо в поєднанні з білим прожилковим мармуром і латунню. Великі кухонні шафи та особливо великі острови, пофарбовані в чорний колір із додаванням латуні для підніжжя або зістареної міді для стільниць і, звичайно, вкраплення м’якого округлого каррарського мармуру, який просто ніколи не вийде з моди, створюють неперевершений вигляд.

2. Зробіть акцент у вітальні за допомогою чорних стін

Використовувати ідеї фарбування темної вітальні від стіни до стіни може бути складно, однак чорний і вугільний колір можуть бути ідеальними для створення інтимної та затишної атмосфери.

Чим блідіший тон, тим більше він відбиватиме доступне світло, чим темніший тон, тим більше світла він поглинатиме. У крайньому випадку білий зробить кімнату більш просторою, а чорний візуально розширить стіни.

У цій чорно-білій ідеї вітальні біле дзеркало, білий архітрав і білі твори мистецтва допомагають полегшити простір, а використання дерева через ящики та рами допомагає пом’якшити яскраві контрасти.

3. Використайте одну чорну стіну

Якщо ви обережно ставитеся до повністю чорної схеми, то чому б не спробувати використати чорний колір на одній стіні? Це може бути чудовим способом заявити про себе, а також стати розумним пристроєм зонування. 

Фарбування стіни за центром вашої кімнати, будь то диван чи письмовий стіл, — чудовий і простий спосіб створити окремі зони в просторі.

Додавання дзеркал у вітальню , як це зроблено тут, допоможе максимізувати світло, а світло-сірий килим заспокоїть двоколірну чорно-білу схему та принесе м’якість під ноги. 

4. Підкресліть архітехтуру за допомогою чорно-білої схеми

Стримана палітра білих, чорних і м’яких нейтральних тонів може стати чудовим способом продемонструвати прекрасні архітектурні особливості, як продемонстровано в цій приголомшливій вітальні відкритого плану.

Стіни в брудно-білому кольорі дозволяють природному каменю грудки димоходу та архітектурним чорним арочним дверям займати центральне місце, тоді як вивітрені балки створюють красивий фокус над головою.

Приглушена палітра є ідеальною основою для демонстрації скульптурних меблів та аксесуарів, включаючи сучасні стільці з відкидними спинками, які вміло повторюють дизайн дверей, а також ефектне стельове освітлення вітальні. 

5. Оберіть білий диван у чорній вітальні

Якщо використовувати разом у чистих формах, чорний і білий можуть бути вражаючими, тому, якщо ви хочете використовувати його у вітальні, важливо переконатися, що тони збалансовані, додавши однакову кількість обох, а також наклавши багато затишних тонів, текстури. 

У цьому просторі білий диван, біла підлога у вітальні та білі твори мистецтва поєднуються, щоб пом’якшити міцні чорні стіни. Вибір текстурованої чорної тканини поверх подушок і меблів, наприклад чорного оксамиту тут, допоможе додати м’якості та затишку чорно-білій гамі. 

6. Введіть чорний колір через меблі

Якщо чорний від стіни до стіни для вас забагато, подумайте про те, щоб використовувати його як акцент у білій вітальні поверх меблів та аксесуарів. Ця ідея пофарбованої в чорний колір книжкової полиці допомагає створити вишукане відчуття, а також структуру та глибину нейтрального простору.

Решта меблів залишилася нейтральними, лише з легким відтінком оранжевого тут і там. Нейтральні елементи, які грають як на сучасні, так і на традиційні форми, створюють враження, ніби вони були придбані з часом, а невелика частка помаранчевого кольору має допомогти додати елемент молодості та несподіваності.

7. Створіть шикарний чорно-білий домашній офіс

Ідеї ​​домашнього офісу повинні бути практичними, але вони також повинні бути надихаючими та стильними просторами, де вам подобається проводити час. У цьому просторі використано палітру чорного та білого поряд із обтічними меблями, щоб створити вишуканий двоколірний простір.

8. Використайте чорно-білу підлогу

Передпокої — це чудове місце, щоб бути сміливим у декорі, оскільки це перше місце, яке бачать відвідувачі, заходячи у ваш дім, а їх швидкоплинний характер означає, що ви можете дозволити собі бути трохи сміливішими. 

Ідея глянсової чорно-білої плиткової підлоги в коридорі гарантовано приверне увагу та є чудовим способом задати тон класичному, але водночас розкішному вигляду. Оздоблення простору металевими аксесуарами та ефектним дзеркалом допоможе додати гламуру.

9. Пом’якшіть чорний та білий за допомогою теплих акцентів

Чорно-білі спальні можуть здаватися холодними, особливо спальні з темними стінами, що стає все більш популярним, але додавання теплих металевих відтінків, а також більш м’яких сірих тонів допоможе простору відчути себе більш привабливим.

У той час як у минулі роки прохолодні сірі поряд із сріблястими та глянцевими тонами були модними, ми використовуємо більш глибокі, темні сірі або навіть майже чорні кольори в деяких наших спальнях.

Ці більш насичені тони огортають вас, коли ви входите в кімнату, і додають затишку. Щоб кімната не виглядала похмурою, важливо поєднувати сірий із яскравими кольорами та текстурою в таких аксесуарах, як подушки, пледи чи твори мистецтва.

10. Поєднуйте мармур з чорним для розкішної ванної кімнати

Завдяки своїй швидкоплинній природі ванні кімнати є фантастичним місцем для сміливості з декором, а висококонтрастна чорно-біла схема з золотими вкрапленнями гарантовано принесе вау-фактор. 

У цій чорно-білій ванній кімнаті чорні стіни та стеля чудово контрастують із розкішним мармуром із прожилками, допомагаючи по-справжньому продемонструвати це. 

Стіни доповнюють почорнілу сталь біля ніжки туалетного столика, і в той же час прохолода чорного кольору додає контраст із теплом і вогняними якостями латуні.

11. Додайте яскравий килим

Для монохромної вітальні, в якій легше жити, ніж у просторі з сильними контрастами, подумайте про оздоблення сірим кольором і введення чорного та білого через предмети для дому та аксесуари, такі як ефектний килим.

Подібно до того, як темні стіни можуть перетворити невелику кімнату або візерунчасті шпалери можуть зацікавити інакше нудний простір, візерунчастий килим — це натхненний спосіб зробити невелику кімнату особливою.

Хоча колір стін важко змінити, килим можна легко згорнути та змінити, якщо смаки зміняться. 

12. Використовуйте чорний та білий для міського образу

Під час проектування цієї багатоповерхової квартири чорні та білі були палітрою вибору для створення міського, сучасного вигляду. 

Вибір чистої колірної палітри чорного і білого в цьому житловому просторі не тільки поєднується з чітким і сучасним дизайном багатоповерхівки, але також створює нейтральний фон для створення прекрасного зовнішнього вигляду.

Прокрутити вгору