гостиная в черном цвете11

Надихаючі ідеї для вітальні у чорному кольорі

Чорний колір універсальний, вічно модний, і відразу робить будь-яку кімнату більш сучасною.

Легше прийняти цей сміливий колір у таких кімнатах як ванна або кухня, а ось у вітальні необхідно бути справжнім шанувальником чорного, щоб використовувати його в інтер’єрі.

У цій статті ми досліджуємо 6 віталень з чудовим чорним декором, в деяких це невеликі чорні акценти, в інших повністю чорний інтер’єр.

Деякі з віталень просторі та відкриті та використовують чорний для візуального зменшення простору та додання домашнього затишку. Ми допоможемо Вам визначитися з необхідністю використання чорного кольору у вітальні.

вітальня у чорному кольорі
вітальня в чорному кольорі1

Ця чудова вітальня, в якій використовується темне дерево, матові чорні стіни з чималою частиною в золотому кольорі. Декор включає фактурний килим, сучасні меблі та розкіш мармуру, з якого виготовлений кавовий столик.

Приховане бічне освітлення по обидва боки золотої смужки створює сліпучу гру світла та тіні.

Інша сторона кімнати трохи практичніша . Чорний розважальний центр включає великі розсувні скляні двері, щоб захистити вміст книжкової полиці і закриту шафу з телевізором.

вітальня в чорному кольорі2
вітальня в чорному кольорі3

Різноманітність матеріалів у наступній вітальні створює шари насиченості та глибини цієї кімнати. Акцент зроблено на чорно-білій гамі кольорів в інтер’єрі. 

Зверніть увагу , як зона відпочинку, що включає плюшеві дивани і глянсову чорну стіну ніби захована від природного світла. А поруч легкий білий обідній гарнітур повною мірою використовує всі принади денного освітлення.

Глянцевий мінімалістичний стіл перед диванами має дві висувні ящики для зберігання необхідних речей.

вітальня в чорному кольорі5

Концепція цієї вітальні зосереджена на унікальній системі стіни з підсвічуванням.

Темні панелі охоплюють повний спектр відтінків сірого та течуть через стіну безперервними лініями. Крайня ліва частина є більш нерівною та об’ємною, з великою кількістю місця для книг та декору. Деякі панелі містять приховані ящики. Великий секційний диван.

вітальня в чорному кольорі6

Темна, загадкова і розкішна – ця вітальня охоплює свої високі стелі та стіни фактурною чорною фарбою. Чудові люстри з м’яким освітленням.

вітальня в чорному кольорі7

Ця чорно-біла вітальня використовує ідею блокового дизайну . Матовий чорний центр стіни – активний життєвий простір. Стінка із натурального дерева розбавляє чорну стіну.

вітальня в чорному кольорі8

Чорна стіна, бетон, жовті меблі, легкий бірюзовий – це вітальня яскрава та весела.  Зверніть увагу на контраст між морозною зимою за вікном та тропічною темою інтер’єру. 

вітальня в чорному кольорі9

Ось ще одна вітальня з акцентом на чорній шовковистій стіні . Це ідеальне тло для геометричних світильників вище. Достатня кількість бетону використана між вітальнею та сходами, що не напружує очей і виглядає дуже стильно. 

вітальня в чорному кольорі10

Матові чорні стіни надають цій вітальні м’який та естетичний вигляд. Стара паркетна підлога добре поєднується із сучасними меблями. Приклад вдалого поєднання класичного дизайну, ретельно прикрашеного сучасними деталями.

вітальня в чорному кольорі11

Наступна вітальня поєднує в собі класицизм і модерн , з різким контрастом тим, починаючи від складної формованої стелі до кутових сучасних меблів. Мила робота на дальній стіні є відтворенням частини роботи Бенксі, спочатку створеного в 2011 році, коли Бенксі відвідав LA, щоб просунути його документальний фільм “Вихід через сувенірну лавку”.

вітальня в чорному кольорі12

Чорна цегляна стіна та сміливі білі настінні малюнки та написи чудово вписуються у чудовий дизайн цієї вітальні.

вітальня в чорному кольорі13

Матові чорні стіни з білою окантовкою створюють контраст , який врівноважують чорно-білі фото на стіні. Відтінки сірого в меблів привносять тепліші відчуття від приміщення, а радісні рожеві подушки прикрашають і піднімають настрій.

Прокрутити вгору