современная кухня

9 сучасних кухонь, яким позаздрить кожен шеф-кухар

Багато людей кажуть, що кухня є серцем вдома. Зрештою, це те місце, де готуються смачні страви, де вся сім’я та друзі збираються на завершення довгого робочого дня.

Це означає, що кухня має бути відображенням не тільки чийогось особистого стилю, але й їхньої особистості, і правильного враження на інших людей.

Десять кухонь у цій статті не просто зібрання інформації. Вони відображають сучасні елементи дизайну з чистими, елегантними лініями та ретельно підібраними деталями.

Але насамперед вони є функціональними, із зонами для приготування їжі та зонами відпочинку та спілкування.

З її гладкою, глянсовою стільницею з ламаними кутами – ця кухня є відображенням майбутнього . Навіть варильна поверхня має ультрасучасні вигини, технологію сенсорного екрану з функцією плити.

сучасна кухня
сучасна кухня1

Друга кухня має контрастну колірну схему з яскравим білим домінуючим простором. Плаваюча стільниця, мінімалістичний бар на колесах, обідні стільці в стилі орігамі – все це підкреслює стиль, легкість та простоту.

сучасна кухня2
сучасна кухня3

У цій кухні предмети витримані у прохолодній палітрі бежевий . Затишні шкіряні стільці їдальні запрошують гостей до цього скромного та стильного будинку, щоб провести там стільки часу, скільки їм буде завгодно.

сучасна кухня4
сучасна кухня5

Наступна кухня виконана в більш грайливому стилі , ніж попередні дизайнерські рішення. Від спокійних тонів до абстрактного мистецтва з пишним фіолетовим кольором. Це місце, де легко може процвітати творчість приготування нестандартних страв.

сучасна кухня6
сучасна кухня7

Лимонний жовтий стоїть на межі мультфільму, але тонкі акценти в цій кухні роблять інтер’єр дуже привабливим і стильним. Вдале поєднання із чорним глянцем.

сучасна кухня8
сучасна кухня9

Своєю теплотою та затишком ця кухня манить кожного гостя, що потрапив до будинку. Робоча поверхня може виступати одночасно як обідній стіл та барна стійка, на ній можна навіть провести майстер-клас для своїх гостей з приготування фірмової страви.

сучасна кухня10
сучасна кухня11

Ще одна біла кухня на білому тлі , яка повертає нас наприклад вище і також має дещо футуристичний вигляд. Фарбована цегла, акценти на скло, трохи грубе верхнє освітлення дарує цій кухні відчуття, що вона могла бути на Марсі.

сучасна кухня12
сучасна кухня13

Цей ультрасучасний дизайн кухні начебто вийшов зі сцени ще не створеного фільму.

сучасна кухня16

У цій кухні в інтустріальному стилі використовується велика кількість дерева, щоб компенсувати бетонну стелю і надати більше тепла та затишку приміщенню.

сучасна кухня15

Ця остання кухня, поряд із сучасністю, є і більш традиційною. Зеленувато-блакитні кольори кухні в контрасті з натуральним деревом та бетонною підлогою завжди допомагатимуть їй залишатися в тренді. 

сучасна кухня17
сучасна кухня18
Прокрутити вгору