14 ідей кухні 1960-х років, які ми любимо й сьогодні

Кажуть, тенденції декору ніколи не зникають, і ми можемо засвідчити, що коли справа доходить до цих кухонь 1960-х років, вони зовсім не застарілі. 1960-ті роки були пов’язані з інноваціями та еклектичним стилем. Сучасний вигляд середини століття все ще залишався сильним, і люди прагнули додати яскравих кольорів у свій домашній декор.

1960-ті роки ознаменували початок того, що кухні стали не просто місцем для приготування їжі. Натомість кухні перетворилися на центр дому, кімнату, де сім’ї та друзі збиралися не лише для того, щоб приготувати вечерю, а й з’їсти її.

Кухні були відкритими та просторими, такими ж функціональними, як і красивими. І хоча деякі тенденції 1960-х років можуть бути не стильними в сучасному світі, ці ідеї для кухні ідеально підходять для додавання нотки ностальгії до вашої реконструкції кухні. Читайте далі про наші улюблені образи 60-х.

01з 14

Додайте місце для збору

Кухня-їдальня стала популярною в 1960-х роках, і це тенденція, яка не зникла з сучасних кухонь. Додавання барної стійки або навіть повноцінного кухонного столу — це чудовий спосіб переконатися, що кухня стане місцем збору вдома, а не кімнатою, де готує один член сім’ї, а радше спільним простором для всієї родини.

02з 14

Використовуйте яскраві кольори

Якщо 1960-ті роки навчили нас чомусь щодо домашнього декору, то це не цуратися сміливих, яскравих кольорів. Від темно-помаранчевого до насиченого синього, додайте кілька яскравих кольорів на свою кухню, щоб створити ностальгічний вигляд. Якщо ви не хочете повністю оновлювати барвисту фарбу, додайте кілька аксесуарів, щоб отримати той самий вигляд.

Виведіть вигляд на новий рівень із приладами, натхненними 60-ми роками, такими як ця весела ретро-мікрохвильова піч.

03з 14

Використайте рожевий на кухні

Рожеві кухні вже не в минулому. Ця тенденція була популяризована в середині 20 століття, але тут залишиться. Ми не можемо натішитися цими ніжно-рожевими шафами чи ретро-шпалерами, які ідеально поєднуються з іншими кольорами.

Зберігайте це в супер ретро стилі та вибирайте Formica або твердий поверхневий матеріал для своїх стільниць.

04з 14

Додайте світильники Groovy

Один із способів перетворити кухню без повного ремонту? Нові кухонні світильники. Поміняйте стандартні підвісні світильники на яскраві яскраві підвісні світильники, які стануть центром уваги в будь-якому просторі.

05з 14

Зберігайте це природним

Багато кухонь 1960-х років мали плоскі дерев’яні шафи. Хоча багато сучасних кухонь обирають білі або кольорові шафи, настав час подумати про повернення вигляду натурального дерева. Ця кухня середини минулого століття ідеально підходить для створення мінімалістичної скандинавської атмосфери.

06з 14

Спробуйте фісташково-зелений

Якщо ви раніше не експериментували з фісташковим кольором, настав час переосмислити це. Відчуйте ретро, ​​пофарбувавши свої шафи у фісташковий зелений колір. Тримайте верхні шафи відкритими, щоб колір не переповнював ваш простір і поєднувався з латунними або золотими акцентами.

07з 14

Розгляньте стильний візерунок плитки

Весела кахельна плитка — чудовий спосіб оновити вашу кухню, а 60-ті були пов’язані з ризиком. Замість класичної плитки в метро подумайте про щось більш привабливе, як-от цей дизайн, натхненний паркетом. Вибирайте менші плитки для ретро-вигляду, який додає багато візуального інтересу.

08з 14

Зберігайте це чорно-білим

Якщо ви думаєте, що кухня в стилі 1960-х має виглядати застарілою, подумайте ще раз. Ця сучасна кухня є доказом того, що ви можете запозичити ретро-тенденції та зберегти простір у свіжому, новому та сучасному стані.

У 1960-х роках класичний вигляд шахової дошки все ще був популярним, і ця колірна схема не зникла. Зробіть свою кухню монохромною за допомогою чорної плитки та білих акцентів або змішайте чорний і білий з іншими яскравими кольорами по всьому простору.

09з 14

Тримайте прилади на відкритому місці

Кухні 60-х років були пов’язані зі зручністю, і, хоча вони мали більше місця для зберігання, ніж у попередні десятиліття, все одно було легше зберігати ті предмети, які найчастіше використовуються, прямо на прилавку. Від улюбленого KitchenAid до обробних дощок, якими найчастіше користуєтеся, не бійтеся виставляти всі необхідні речі прямо на прилавки.

10з 14

Додайте хромовані акценти

Вся ця кухня має атмосферу 60-х років, але нам подобаються хромовані барні стільці, які надають їй надзвичайно ретро-вигляду, який все ще виглядає сучасним. Додавання кількох предметів, натхненних 1960-ми роками, як-от годинник зі спалахом зірок або ретро-чайник, справді може надати вашій кухні багато індивідуальності.

11з 14

Приймайте природні стихії

Від природного освітлення до натурального дерева, ви все ще можете надати своїй кухні сучасний вигляд і відчуття 1960-х, не вдаючись до яскравих, сміливих кольорів. Класичні дерев’яні шафи в поєднанні з ротангом і відкритими дерев’яними балками надають цій кухні неймовірний каліфорнійський вигляд 1960-х років. Додайте нотку зелені та насолодіться природним освітленням і вуаля: ви наче в Палм-Спрінгс.

12з 14

Рейд на бабусину кухню

Якщо ви хочете додати яскравих кольорів на свою кухню, подумайте про демонстрацію модних кухонних аксесуарів 1960-х років. Шукайте ретро-візерунки та яскраві кольори та використовуйте ці відкриті полиці. Вирушайте до місцевого магазину комісійних товарів і здійсніть рейд на вироби Corning або покопайтеся в сховку вашої бабусі, щоб знайти кілька речей, якими ви можете похвалитися, щоб надати вашому простору відчуття ностальгії.

13з 14

Оновіть свої контейнери для зберігання

Якщо у вас є стійка, ми любимо тримати ці основні інгредієнти прямо на виду. Але замість прозорих скляних контейнерів спробуйте щось більш ретро та веселіше. Ці сонячно-жовті каністри ідеально підходять для білої кухні, щоб надати їй яскравих кольорів і найкращим чином відобразити 1960-ті роки.

14з 14

Додайте трохи ротанга

Ротанг був винайдений у 1800-х роках, але його популярність зросла в 1960-х і 1970-х роках. Ротанг може додати вашій кухні відчуття невимушеності, і це, безперечно, несподіваний матеріал для вашого простору. Незалежно від того, додаєте ви дзеркало чи стіну, як видно на цій кухні, чи замінюєте барні стільці на ротангові, подумайте про те, щоб привнести на свою кухню трохи південної Каліфорнії 60-х.

Прокрутка до верху