17 ідей французької сільської ванної кімнати, які виглядають особливо розкішними

Як ентузіасти дизайну, ми знаємо, що не повинні грати у фаворитів, однак ванна кімната, безумовно, наше щасливе місце. (Кімната, повністю призначена для відпочинку та догляду за собою? Кожна ванна кімната заслуговує на те, щоб її було впорядковано, і якщо ви хочете додати трохи je ne sais quoi у свою, ви можете розглянути французький сільський стиль. У рівних частинах розкішна та сільська ванна кімната у французькому стилі просто благає вас розслабитися.

Отже, як привнести цей унікальний стиль у свій простір? Прочитайте 17 чудових ідей французької сільської ванної кімнати. Від невеликих налаштувань до більших трансформацій, тут кожен знайде щось для себе.

01з 17

Переробка старих меблів

Як доводить ця основна ванна кімната, трохи креативності може піти далеко. Тут блогер перетворила чарівний столик на надзвичайно стильну раковину. Вишукані деталі та оздоблення з натурального дерева створюють вдалий баланс між розкішшю та кантрі.

02з 17

Спробуйте rhe Tiny Tile Treatment

У маленьких шестикутних плитках є щось таке, що одразу переносить нас у затишне бістро на Єлисейських полях. Якщо ви хочете принести цей чудовий дизайнерський трюк у сільську місцевість, поєднайте солодку підлогу з кахельною плиткою в метро, ​​елегантною ванною на ніжках і стелею з панелями. Блогер майстерно створила образ у цій спокійній обстановці.

03з 17

Весна для золотих дотиків

Коли мова заходить про фурнітуру для ванної кімнати, яка випромінює розкішну французьку атмосферу, ви не помилитеся з латунню. Але, якщо ви хочете зробити цей видатний метал більш зручним для фермерського будинку, поєднайте його із затишними деталями.

Тут блогер додала до суміші зелений відтінок фарби, чарівні вироби зі столу та солодкі булочки. Рушники з монограмою доповнюють зовнішній вигляд, роблячи цю французьку сільську ванну більше схожою на п’ятизірковий готель.

04з 17

Додайте ванну

Чи стає він більш французьким, ніж чудова ванна на ніжках? Абсолютно ні, саме тому це найкраща ідея французької сільської ванної кімнати. Дизайнер привнесла в поєднання трохи кантрі за допомогою дерев’яних сходів і обшитих панелями стін. О, ля-ля !

05з 17

Спробуйте ванну та плитку

Якщо ви хочете, щоб ваша розкішна ванна виглядала ще вишуканіше, подумайте про те, щоб поєднати її зі стратегічно розміщеною плиткою. Друкований набір, використаний у цьому просторі, набуває життя ширми для конфіденційності, яка, безумовно , отримала б печатку схвалення.

06з 17

Вибирайте декоративні штрихи

Інший спосіб підняти ванну на ніжках – додати розкішні елементи, такі як бронзове оздоблення або різьблені ніжки. Дозвольте цій складній установці від дизайнера інтер’єру показати вам, як це робиться.

07з 17

Вау з шпалерами

Чудове повторення не знає меж, і, як доводить цей варіант, він справді може перенести атмосферу французького кантрі на перший план. Нам особливо подобаються ці квіткові шпалери зі світло-зеленими виробами та вінтажним туалетним столиком.

08з 17

Хай буде світло

Що стосується нас, дуже мало речей пропонують французький je nais se quois, схожий на елегантну люстру. Завдяки кріпленню з бісеру в цьому просторі надає цьому європейському елементу сільського стилю.

09з 17

Тема дерева

Якщо ви хочете додати «кантрі» в ідеї французької сільської ванної кімнати, використовуйте кілька природних деревних тонів. Якщо вам потрібне будь-яке натхнення, не шукайте далі, ніж це місце. У поєднанні з солодкими квітковими шпалерами легкий дерев’яний туалетний столик перенесе вас у чудовий котедж у Провансі.

10з 17

Створити контраст

Що таке чорне, біле та шикарне? Ідея французької сільської ванної кімнати. Палітра висококонтрастних кольорів є однозначно європейською, особливо в поєднанні з ванною на ніжках, тоді як різноманітність текстур утримує цей простір від відчуття стерильності.

11з 17

Назад до чорного

Говорячи про створення контрасту, ви завжди можете переосмислити потужне поєднання, зробивши чорний колір переважаючим. Дизайнер інтер’єру створила цей образ, додавши білий унітаз і мармурову стільницю.

Додавання стін, оброблених дерев’яними панелями, вражає вдалою серединою між французьким селом і фермерським будинком.

12з 17

Додайте живопис

Той, хто сказав, що краса в очах глядача, безумовно, говорив про мистецтво. Якщо ви хочете принести трохи Лувру у свою ванну кімнату, ми даємо вам повний дозвіл включити деякі з ваших найкращих творів тут. Тут використали декоративні рамки для простих ескізів. Результат? Ідеальне поєднання сільського та королівського.

13з 17

Приймайте дивацтва

Однією з найкращих частин французьких сільських просторів є те, що вони сповнені еклектичних, але водночас чарівних штрихів. Якщо у вас немає приємних куточків і щілин у вашому власному просторі, подумайте про те, щоб додати деякі вбудовані елементи у вашу ванну кімнату. Нехай цей простір стане ідеальним натхненням.

14з 17

Комбінуйте та поєднуйте

Звичайно, у французькій сільській ванній кімнаті є щось більше, ніж її розкішне середовище. Деякі з найкращих приміщень мають суміжні матеріали, які якимось чином ідеально поєднуються. Завдяки дерев’яним панелям, мармуровій раковині та латунним елементам цей простір виконує роботу стильно.

15з 17

Приймайте симетрію

Якщо ви сумніваєтеся, ви не помилитесь із симетрією. Відповідні туалетні столики, дзеркала та плафони в цій кімнаті створюють стриману елегантність, яка так помітна у французьких сільських ванних кімнатах. (Не кажучи вже про те, що симетричний слід привертає погляд безпосередньо до цієї чудової ванни.)

16з 17

Зробіть дзеркальне диво

Шукаєте простий спосіб принести французький сільський дух у будь-яку ванну кімнату? Просто додайте дзеркало. У цьому просторі надзвичайно вишукане дзеркало надає навіть найсучаснішим шпалерам c’est magnifique!

17з 17

Спробуйте Toile

Звичайно, було б практично неможливо вести розмову про ідеї французької сільської ванної кімнати без згадки туалету. У рівних частинах шикарні та чарівні, ці спеціальні шпалери пропонують найкраще з обох світів. Хороша новина полягає в тому, що туалет не є ситуацією, яка підходить усім. Дизайнер надала цьому стилю свіжості за допомогою химерної ілюстрації.

Прокрутити вгору