цвет ванной комнаты_1

10 способів додати кольори в дизайн ванної кімнати

Для ванної кімнати прийнято вибирати спокійні нейтральні кольори, але це не означає, що не варто розглядати іншу колірну гаму.

У такому маленькому просторі, насичений, яскравий колір може здатися ризикованим — але це навпаки. У невеликих масштабах легко втілювати сміливі рішення, не виходячи за рамки.

Ми пропонуємо 10 простих способів додати кольори в дизайн ванної кімнати, в той же час зберігаючи простір і відчуття чистоти.

1. Вибір фарби

З практичної точки зору, фарба є найпростішим і найдоступнішим способом зробити гарний акцент кольору в приміщенні. Виберіть основний колір, використовуйте його як тінь,  а потім плануйте решту колірної схеми кімнати навколо нього.

колір ванної кімнати_2

2. Акцент кольору на одній стіні

Якщо ідея додавання кольору по всій ванній кімнаті надто смілива для ваших уподобань, спробуйте зробити інакше.

Ключовим моментом тут є, щоб вибрати правильну стіну, вона повинна бути вашим експонатом — це може бути центральна стіна або що навпроти дверей.

колір ванної кімнати_3

3. Гра з плиткою

У сучасних ванних кімнатах використовують барвисті плитки на будь-який смак та колір. З їхньою допомогою можна зробити яскравий акцент і передати настрій. 

Колір, малюнок, розмір плитки у ванній кімнаті можна підібрати на будь-який смак.

Плиткою з яскравим малюнком або насиченою колірною гамою зробіть стіну, яка стане акцентом кімнати, а решта може бути однотонна нейтральна. Таким чином ви досягнете гармонії між яскравим та спокійним кольором і передасте настрій дизайну ванної кімнати.

колір ванної кімнати_4

4. Вибір ванни

Сучасний дизайн пропонує нам варіант із кольоровою ванною. Ви можете вибрати її з різних матеріалів, таких як мідь або розписний фарфор, але переконайтеся, що відтінок вам підійде і буде радувати вас протягом тривалого часу.

колір ванної кімнати_5

5. Вибір кольору меблів

Коли йдеться про вибір кольору меблів та приладдя у вашу ванну кімнату у вас є вибір – або робити колір основним або базовим. Можна вибрати одну область яскравою, а решту залишити нейтральною, зберігши тим самим баланс. Барвисті основи більше підійдуть для ванних кімнат. Для стільниць можна вибрати кольоровий мармур та граніт.

колір ванної кімнати_6

6. Використовуйте барвисті рушники

Рушники це відмінний варіант, коли йдеться про додавання кольору: вони доступні в кожному відтінку, є відносно недорогими та супер легко замінюються.

колір ванної кімнати_7

7. Акцент на підлогових покриттях

Килимок для ванни може влити колір у простір, а також має функціональне призначення у ванних кімнатах, які включають ванну або душ. Виберіть колір, який пов’язаний з рештою ваших акцентних відтінків для справді згуртованого вигляду.

колір ванної кімнати_8

8. Не забувайте про декор

Одна з найпоширеніших помилка полягає в тому, що, оскільки ванні кімнати часто менше, ніж інші приміщення у вашому будинку, вам не потрібно турбуватися про деталі декору. Це не так. Декілька добре розміщених елементів декору допоможуть, щоб зробити кімнату по-справжньому гармонійною та єдиною. Розгляньте можливість використання свічок, кошика або декоративних полиць, щоб надати свіжості дизайну вашого будинку.

колір ванної кімнати_9

9. Повісьте яскраві картини на стіну

Простий спосіб додати кольори – розмістити на видимій частині стіни яскраву картину. Майте на увазі під час пошуку стіни для картини у ванній кімнаті, важливо брати до уваги вологу. Виберіть картину з водовідштовхувального матеріалу або візьміть раму для захисту.

колір ванної кімнати_10

10. Додайте Зеленого

колір ванної кімнати_11

Якщо все попереднє зазнає невдачі, щоб порушити ваш інтерес, додайте трохи кольору від природи. Чи є вони реальними або синтетичні, барвисті або просто зелений. Упевнені, що кілька рослин зроблять сучасною яскравою і популярною вашу ванну кімнату.

Успіхів у пошуках вашої ідеальної ванної кімнати!

Прокрутити вгору