полосы в интерьере_9

Як використовувати смуги в інтер’єрі вашого будинку

Останні тенденції модних колекцій від дизайнерів Європи та США були насичені смугами в інтер’єрі – від великих сміливих смуг до витончених витончених із будь-якими варіаціями між ними.

Колекції дизайну інтер’єру для дому ніколи не відставали від свіжих тенденцій, тому, якщо у вас є любов до смуг у сучасному стилі, ви можете сміливо втілити їх у декор вашого будинку.

Декорувати смужками не так складно, як ви вважаєте. Ось деякі з наших улюблених способів використання смуги як сучасний декор.

1.Малюнок смуг на стіні

Якщо ви шукаєте сміливий шлях, щоб втілити цю тенденцію, то малювання смуг на стіні, це ваш варіант. Але не перестарайтеся – виберіть головну стіну, на якій ви сфокусовані, але не всю кімнату. Шпалери також працюють.

полосы в интерьере_1
смуги в інтер'єрі_6
полосы в интерьере_8

2. Використовуйте подушки

Смуги в інтер’єрі можна реалізувати за допомогою подушок.

Спробуйте різні комбінації смуг і квітів або чергуйте смугасті подушки на дивані з однотонними однакової колірної гами

полосы в интерьере_4

3. Покриття підлоги зі смугами.

Якщо у вас відкрита підлога, то сміливий смугастий килим стане чудовим способом втілити цю тенденцію. Вибирати килими краще із популярними контрастними яскравими тонами та квітами.

полосы в интерьере_10

4. Смугасті штори

Можливе фарбування або обклеювання шпалерами стін не зовсім зручний для вас варіант, у такому разі смугасті штори можуть стати вашим варіантом. Насичений колір смуг та довжина штор до підлоги створить ілюзію високих стель у вашій кімнаті.

полосы в интерьере_11
полосы в интерьере_5

5. Не забудьте про меблі

Для втілення модної тенденції, додайте смугасті меблі до вашої кімнати. Це може бути пуф, крісло, бічна частина столу, шафи. Смугастий дизайн, оббивка зараз дуже доступні та мають широкий вибір.

полосы в интерьере_7
Прокрутити вгору