лавандовый цвет в интерьере

Лавандовий колір в інтер’єрі допоможе створити затишок

Кожній людині важливо у своїй оселі відчувати себе комфортно та затишно. Хтось для створення затишку звертається за допомогою до дизайнерів, а хтось створює сам своїми руками.

Лавандовий колір в інтер’єрі підходить чутливим людям.

Такий колір створює в будинку спокій і спокій, тому його краще використовувати у спальній кімнаті. А розбавляючи його з іншими квітами, можна створити вишуканий вигляд будь-якої з кімнат.

Лавандовий колір у спальні.

лавандовий колір в інтер'єрі спальні

У наш час кімната для сну та відпочинку в бузкових тонах вважається популярною. Найчастіше його використовують не тільки як основний тон, а й як додатковий колірний ефект. Простір у бузковому кольорі зорово виглядає менше, тому дизайнери не радять фарбувати всі стіни в кімнатах із маленькою площею. У цьому випадку розбавте колір лаванди із постільними тонами. Для прикраси інтер’єру використовуйте різноманітні аксесуари та текстиль у світлих тонах.

Кухня

лавандовий колір в інтер'єрі кухні

Як було сказано вище, цей колір заспокоює. Тому дизайнери радять використовувати його як доповнення до основних відтінків. Можна вибрати кухонний гарнітур, обідню зону в бузковому кольорі, а стіни при цьому краще зробити в білих, світло-рожевих, світло-жовтих, тонах фісташки.

Лавандовий у вітальні

лавандовий колір в інтер'єрі вітальні

За допомогою фіолетової палітри ви зможете створити яскраву незвичну вітальню. Для вітальні в стилі класика використовуйте цей колір для аксесуарів, меблів, штор, подушечок. Любителям сучасної яскравої вітальні радять розбавляти лавандовий колір зі спокійними відтінками. При цьому меблі вибирайте в яскраво-бузковому кольорі, а фарбу або шпалери для стін – у ніжно-бузкових тонах.

Ванна кімната

лавандовий колір в інтер'єрі ванної

Кімната для вмивання виглядатиме незвичайно, свіжо та унікально, якщо ви використовуєте відтінки лавандового кольору в її інтер’єрі. Більшість цих кімнат непрості, тому бажано використовувати бліді відтінки бузкового з додаванням світлих тонів.

Лавандовий колір в дитячому інтер’єрі

лавандовий колір в інтер'єрі дитячій

Цей колір відмінно підійде для активної дитини, оскільки має заспокійливі властивості. Зазвичай, для створення затишної дитячої кімнати, використовують бліді відтінки фіолетового з розведенням ніжно-блакитного, ніжно-рожевого, персикового та білого кольорів. Для стін добре підійдуть фотошпалери з різноманітними малюнками у бузковому кольорі. Для виділення ігрової зони, додайте яскраві відтінки будь-якого кольору, що сподобався.

При створенні будь-якого стилю кожен дизайнер вкладає душу. Тому будь-який господар зможе сам, без допомоги дизайнера, створити комфортні умови для життя.

Прокрутити вгору