Як прикрасити лавандою будь-яку кімнату в будинку

Можливо, лавандовий не є першим кольором, до якого ви потягнетеся, коли прикрашаєте свій дім, але є так багато причин, чому не варто скидати його з уваги. Насправді, у вашій квартирі є багато приміщень, які вимагають гарного, заспокійливого відтінку, наприклад лавандового, як ваша спальня чи ванна кімната, схожа на спа. Ось чому ми поспілкувалися з нашими улюбленими дизайнерами, щоб дізнатися, як вони приносять цей відтінок додому.

Ми хотіли знайти способи повернути цей спокійний, привабливий колір у центрі уваги, тому ми поспілкувалися з кількома нашими дизайнерами, щоб дізнатися їхні ідеї щодо декорування лавандою.

Хочете отримати натхнення, щоб прикрасити цей блідо- фіолетовий колір? Читайте далі про деякі з наших улюблених ідей безпосередньо від експертів.

01з 11

Зробіть вибір на користь лавандового акценту

Нам подобається заповнювати кут акцентним кріслом, тому що це не тільки додає додаткові місця для сидіння, але й дає чудову можливість використати колір, який ви, можливо, не готові взяти на себе, скажімо, для всього свого дивана.

Нам подобається використовувати колір лаванди. Це такий м’який відтінок, який добре поєднується з багатьма кольорами. Нам особливо подобається, коли це збалансовано синіми та білими, як на цих шпалерах.

02з 11

Поєднуйте яскраві кольори

Однією з найкращих властивостей лаванди є те, наскільки вона може бути м’якою та стриманою. Це насичений колір, який зберігається, коли поруч є темніші, яскравіші кольори.

Тут він використаний, щоб зменшити насиченість кольорів у кімнаті. Нам подобається м’якість лаванди і те, як вона може внести колір у кімнату більш тонким способом. Це також дуже добре працює з іншими сильнішими кольорами, з якими ви можете працювати.

03з 11

Зробіть лаванду новою нейтральністю

Нам подобається, що лавандовий колір може виглядати насиченим і барвистим або відпочити і використовувати більш приглушений підхід, залежно від кімнати. Тут лавандовий колір поєднується з декором у стилі бохо, щоб створити стриманий, але цікавий образ, який не позбавлений кольорів.

Подумайте про поєднання лаванди з апельсинами або жовтими. Хорошим правилом декорування кольором є пошук кольорів навпроти колірного кола, щоб додати візуального інтересу.

04з 11

Не нехтуйте п’ятою стіною

Лаванда поєднується з багатьма іншими кольорами, але привносить у простір трохи більше драматизму, як ви бачите тут, коли ми розмістили його на стелі цієї спальні.

«П’ята стіна», про яку часто забувають, — це чудова можливість додати романтичних кольорів, особливо в спальні. Якщо ви сподіваєтеся зробити більш помітним за допомогою лаванди, розгляньте більш насичену версію, ближчу до середньо-фіолетового.

05з 11

Накладіть більш приглушені кольори

Дизайнер любить використовувати лавандовий колір із більш світлими відтінками, такими як сірий і насичений фіолетовий, для багатогранного вигляду.

Йому подобається змішувати відтінки фіолетового з сірим для створення дуже тонкого, але вражаючого вигляду в спальні. Це водночас привабливо та елегантно.

06з 11

Подумайте, де використати його ще

Є кілька приміщень, де лаванда просто ідеальна. Це спокійний, привабливий і умиротворений колір, тому ми любимо використовувати його в кімнатах, де потрібно створити відчуття відпочинку. Хоча ви можете поекспериментувати з лавандою, не фарбуючи всю кімнату, фарбування — чудовий спосіб зробити більший вплив за допомогою цього стриманого кольору.

Для нас лавандовий — це спокійний колір, який ідеально підходить у приміщеннях, де хочеться відчувати спокій, наприклад у ванній кімнаті. Це додає загальне відчуття розслабленості в навколишнє середовище, залишаючись піднесений.

07з 11

Розглянемо лаванду в текстилі

Якщо вам подобається ідея лаванди, але ви не готові фарбувати чи купувати нові меблі, пропонуємо додати подушку чи ковдру. Додайте балдахін до дитячого ліжка або замініть нейтральні підодіяльники на лавандові — це чудовий спосіб додати кольору, не перевантажуючи простір.

Включення лавандових тканин і аксесуарів у простір може миттєво перетворити його на заспокійливе та привабливе місце для відпочинку.

08з 11

Спробуйте лаванду на кухні

Якщо ви схожі на нас, можливо, ви захочете поекспериментувати набагато несподіваніше, коли мова йде про колір. У той час як більш м’яка лаванда може бути менш дивовижною в спальні чи ванній кімнаті, додавання глибшої версії на кухню, безумовно, спосіб привернути увагу.

Лавандовий і блакитний чудово поєднуються, створюючи приголомшливий волошковий колір, який чудово виглядає на шафах чи полицях.

09з 11

Перетворіть невеликий простір

Лаванда добре підходить для невеликих приміщень і додає атмосферу витонченості. Нам подобається поєднувати лавандовий з яскраво-білим і контрастним кольором золотисто-жовтих світильників.

Підняти затишний простір може бути складно, але такий колір, як лаванда, може надати йому індивідуальності, не перевантажуючи меншу площу.

10з 11

Додайте акценти в спальні

Лавандовий колір є чудовим вибором для приміщень, де ви хочете створити жіночу атмосферу, яка не здається надто солодкою чи приглушеною.

Лаванда була ідеальним вибором для цієї основної спальні, для нащої сильної, жіночної клієнтки. Це шикарно, витончено і виглядає як несподіванка.

11з 11

Поєднуйте з натуральними матеріалами

Ми любимо прикрашати натуральні матеріали, такі як шкіра або дерево, але самі по собі вони іноді можуть здаватися занадто теплими або темними. Лавандовий — чудовий колір, щоб охолодити їх, водночас створюючи нейтральну природну атмосферу.

Прокрутка до верху